Kvalita a rychlost řady PIXMA

Naše řada PIXMA byla navržena k dosažení nejvyšší kvality tisku. Kombinace jedinečných tiskových technologií s inkoustovými kazetami a papíry Canon zajišťuje vynikající výsledky v kvalitě fotolaboratoře.

PIXMA-logo-and-emblem.png
quality-banner-310x180_v2.png

FINE.png

Technologie FINE

Zážitek z fotografií plných úžasných detailů

FINE je jedinečná technologie tiskové hlavy společnosti Canon, která se skrývá v srdci každé tiskárny PIXMA, umožňující rychlý tisk fotografií s úžasnými detaily. Vysoká přesnost umisťování inkoustu je zajištěna použitím velkého množství inkoustových mikrotrysek, jež jsou umístěny ve vysoké hustotě a pocházejí z fotolitografického výrobního procesu.

hybrid-ink-system.png

Hybridní inkoustový systém

Ostrý text a živé barvy fotografií

Mnoho tiskáren PIXMA používá barevné inkousty na bázi barviva a černé pigmentové inkousty s cílem dosáhnout vynikající barevné reprodukce grafiky a ostrého textu v dokumentech. Inkousty na bázi barviva se používají pro výjimečně kvalitní fotografický tisk s živými barvami, zatímco černé pigmentové inkousty vytvářejí čisté a jasné výtisky malých písmen nebo ostrých čar.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

6-inks.png

Fotografické inkousty

Kvalitní fotografie s dlouhou životností v pohodlí domova

Uchovejte si své vzpomínky po celý život. Kombinace originálních inkoustů Canon a fotografických papírů Canon maximalizuje špičkové tiskové schopnosti technologie tiskové hlavy FINE. Výsledkem jsou zářivější a krásnější fotografie, které jsou déle odolné vůči blednutí barev.

CL100.png

Zásluhou inkoustů ChromaLife100 budou vaše fotografie déle odolné vůči blednutí barev. Výtisky na papíru PP-201 vydrží ve fotoalbu až 100 let

CL100plus.png

Inkousty ChromaLife100+ nabízejí dokonalejší reprodukci barev a sytější černou a přinášejí tak živější fotografie. Výtisky se vyznačují životností delší než 200 let ve fotoalbu, přibližně 40 let vydrží vystavené za sklem (díky odolnosti vůči světlu) a 10 let v případě, že nejsou kryté sklem (zásluhou odolnosti vůči plynům).

LUCIA.png

Profesionální pigmentové inkousty LUCIA zajišťují přesnou reprodukci barev a vylepšenou životnost výtisků. Výtisky se vyznačují životností přibližně 200 let ve fotoalbu, 80 let vydrží vystavené za sklem (díky odolnosti vůči světlu) a 50 let v případě, že nejsou kryté sklem (zásluhou odolnosti vůči plynům).

ISO-ipm.png

Rychlosti tisku

Zjištění a porovnání skutečných rychlostí tisku

Technologie FINE umožňuje rychlý tisk fotografií a dokumentů. Společnost Canon používá při měření rychlosti tisku a kopírování schválené mezinárodní normy (ISO). Během používání jakékoli tiskárny nebo multifunkčního zařízení Canon si tedy můžete být absolutně jisti jejich výkonem.

print-speed-banner2.png

Odhady hodnot stálosti fotografií jsou prováděny za pomocí zrychlených zkoušek.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů ChromaLife100 se týkají inkoustů CL-541 / CL-441 a papíru PP-201.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů ChromaLife100+ se týkají inkoustů CLI-551 / CLI-451 a papíru PT-101.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů LUCIA se týkají inkoustu PGI-72 a papírů SG-201 / LU-101.

Mezi podporované inkousty PIXMA iP100 patří inkousty ChromaLife100 bez odolnosti vůči světlu a plynům.