Kvalita a rychlost řady PIXMA

PIXMA-logo-and-emblem.pngNaše řada PIXMA byla navržena k dosažení nejvyšší kvality tisku. Kombinace jedinečných tiskových technologií s inkoustovými kazetami a papíry Canon zajišťuje vynikající výsledky v kvalitě fotolaboratoře.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE.png

Technologie FINE

Zážitek z fotografií plných úžasných detailů

FINE je jedinečná technologie tiskové hlavy společnosti Canon, která se skrývá v srdci každé tiskárny PIXMA, umožňující rychlý tisk fotografií s úžasnými detaily. Vysoká přesnost umisťování inkoustu je zajištěna použitím velkého množství inkoustových mikrotrysek, jež jsou umístěny ve vysoké hustotě a pocházejí z fotolitografického výrobního procesu.

hybrid-ink-system.png

Hybridní inkoustový systém

Ostrý text a živé barvy fotografií

Mnoho tiskáren PIXMA používá barevné inkousty na bázi barviva a černé pigmentové inkousty s cílem dosáhnout vynikající barevné reprodukce grafiky a ostrého textu v dokumentech. Inkousty na bázi barviva se používají pro výjimečně kvalitní fotografický tisk s živými barvami, zatímco černé pigmentové inkousty vytvářejí čisté a jasné výtisky malých písmen nebo ostrých čar.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

6-inks.png

Fotografické inkousty

Kvalitní fotografie s dlouhou životností v pohodlí domova

Uchovejte si své vzpomínky po celý život. Kombinace originálních inkoustů Canon a fotografických papírů Canon maximalizuje špičkové tiskové schopnosti technologie tiskové hlavy FINE. Výsledkem jsou zářivější a krásnější fotografie, které jsou déle odolné vůči blednutí barev.

CL100plus.png

Inkousty ChromaLife100+ nabízejí dokonalejší reprodukci barev a sytější černou a přinášejí tak živější fotografie. Výtisky se vyznačují životností delší než 200 let ve fotoalbu, přibližně 40 let vydrží vystavené za sklem (díky odolnosti vůči světlu) a 10 let v případě, že nejsou kryté sklem (zásluhou odolnosti vůči plynům).

CL100.png

Zásluhou inkoustů ChromaLife100 budou vaše fotografie déle odolné vůči blednutí barev. Výtisky na papíru PP-201 vydrží ve fotoalbu až 100 let

LUCIA.png

Profesionální pigmentové inkousty LUCIA zajišťují přesnou reprodukci barev a vylepšenou životnost výtisků. Výtisky se vyznačují životností přibližně 200 let ve fotoalbu, 80 let vydrží vystavené za sklem (díky odolnosti vůči světlu) a 50 let v případě, že nejsou kryté sklem (zásluhou odolnosti vůči plynům).

print-speed-banner2.png

ISO-ipm.png

Rychlosti tisku

Zjištění a porovnání skutečných rychlostí tisku

Technologie FINE umožňuje rychlý tisk fotografií a dokumentů. Společnost Canon používá při měření rychlosti tisku a kopírování schválené mezinárodní normy (ISO). Během používání jakékoli tiskárny nebo multifunkčního zařízení Canon si tedy můžete být absolutně jisti jejich výkonem.

Odhady hodnot stálosti fotografií jsou prováděny za pomocí zrychlených zkoušek.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů ChromaLife100 se týkají inkoustů CL-541 / CL-441 a papíru PP-201.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů ChromaLife100+ se týkají inkoustů CLI-551 / CLI-451 a papíru PT-101.

Hodnoty stálosti fotografií vytištěných za použití inkoustů LUCIA se týkají inkoustu PGI-72 a papírů SG-201 / LU-101.

Mezi podporované inkousty PIXMA iP100 patří inkousty ChromaLife100 bez odolnosti vůči světlu a plynům.