Kvalita a rychlost řady PIXMA

Naše řada PIXMA byla navržena k dosažení nejvyšší kvality tisku. Kombinace jedinečných tiskových technologií s inkoustovými kazetami a papíry Canon zajišťuje vynikající výsledky v kvalitě fotolaboratoře.

quality-banner-310x180_v2.png

Technologie FINE

Zážitek z fotografií plných úžasných detailů

FINE je jedinečná technologie tiskové hlavy společnosti Canon, která se skrývá v srdci každé tiskárny PIXMA, umožňující rychlý tisk fotografií s úžasnými detaily. Vysoká přesnost umisťování inkoustu je zajištěna použitím velkého množství inkoustových mikrotrysek, jež jsou umístěny ve vysoké hustotě a pocházejí z fotolitografického výrobního procesu.

Hybridní inkoustový systém

Ostrý text a živé barvy fotografií

Mnoho tiskáren PIXMA používá barevné inkousty na bázi barviva a černé pigmentové inkousty s cílem dosáhnout vynikající barevné reprodukce grafiky a ostrého textu v dokumentech. Inkousty na bázi barviva se používají pro výjimečně kvalitní fotografický tisk s živými barvami, zatímco černé pigmentové inkousty vytvářejí čisté a jasné výtisky malých písmen nebo ostrých čar.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Fotografické inkousty

Kvalitní fotografie s dlouhou životností v pohodlí domova

Uchovejte si své vzpomínky po celý život. Kombinace originálních inkoustů Canon a fotografických papírů Canon maximalizuje špičkové tiskové schopnosti technologie tiskové hlavy FINE. Výsledkem jsou zářivější a krásnější fotografie, které jsou déle odolné vůči blednutí barev.

Inkousty ChromaLife100+ nabízejí dokonalejší reprodukci barev a sytější černou a přinášejí tak živější fotografie. Výtisky se vyznačují životností delší než 200 let ve fotoalbu, přibližně 40 let vydrží vystavené za sklem (díky odolnosti vůči světlu) a 10 let v případě, že nejsou kryté sklem (zásluhou odolnosti vůči plynům).