Hero

Software pro tiskárny PIXMA

Společnost Canon nabízí svým zákazníkům sortiment doplňkového softwaru, který obohatí možnosti tisku s tiskárnami PIXMA. Podrobnosti o jednotlivých softwarových položkách a odkazy pro stažení softwaru naleznete na této stránce.
Upozorňujeme, že veškerý níže uvedený software je volitelný, lze jej nainstalovat a v případě potřeby také odinstalovat, aniž by došlo k ovlivnění základních tiskových funkcí tiskárny PIXMA.

Aktuální software

Chcete-li přejít k popisům pro aktuální řadu dostupného softwaru Canon, použijte níže uvedené odkazy.

My Image Garden

My Image Garden

My Image Garden je praktická softwarová aplikace, která umožňuje jednoduchým způsobem uspořádat a tisknout fotografie. Instalace softwaru My Image Garden je volitelná. Pokud však chcete plně využívat schopnosti tiskárny PIXMA, doporučujeme ji provést.

Vaše fotografie se podle data pořízení automaticky uspořádají do kalendáře. Nebo pokud nastavíte funkci rozpoznávání tváře, software My Image Garden automaticky prohledá veškeré fotografie v počítači a uspořádá je podle vyfotografovaných osob. Se softwarem My Image Garden můžete pomocí dodaných šablon snadno vytvářet a tisknout koláže z fotografií, pohlednice a kalendáře.

Funkce Full HD Movie Print, která je jednou z funkcí softwaru My Image Garden, umožňuje proměnit vaše filmy na tištěné fotografie. Jednoduše přehrajte film v kvalitě HD a vyberte rámečky, které chcete vytisknout jako jednotlivé fotografie, slučte několik rámečků do jednoho nebo rozprostřete několik klipů, kterými povíte svůj příběh.
Funkce přímého potisku disků umožňuje přímý tisk na potisknutelné disky. Pomocí dodaných šablon můžete navrhnout vlastní štítek z vašich oblíbených obrázků a doplnit libovolný text. Do snímků lze také přidat speciální filtry, jako jsou efekt Rybí oko, rozostření pozadí nebo měkké ostření.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Image Garden, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Užitečná uživatelská příručka k softwaru My Image Garden je také k dispozici ke stažení.
Software My Image Garden je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Quick Menu

Software Quick Menu je obslužný software, který vám umožní snadné spuštění aplikací a návodů dodaných s tiskárnou a také rychlý přístup k online informacím o produktu. Instalace softwaru Quick Menu je volitelná. Pokud však chcete využít tiskárnu PIXMA na maximum, doporučujeme ji provést.

S nainstalovaným softwarem My Image Garden si můžete vychutnávat prezentace fotografií v okně Image Display (Zobrazení snímků), které se nachází na ploše.

Upozorňujeme, že software Quick Menu nahradil software Solution Menu EX.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru Quick Menu, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Užitečná uživatelská příručka k softwaru Quick Menu je také k dispozici ke stažení.
Software Quick Menu je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Quick Menu
MyPrinter

My Printer

My Printer je obslužný software, který vám umožní přistupovat k nastavením tiskárny, jako je například zdroj papíru, a jednoduše je měnit. Instalace softwaru My Printer je volitelná. Pokud však chcete využít tiskárnu PIXMA na maximum, doporučujeme ji provést.

Tento software umožňuje také diagnostikovat případné potíže týkající se nastavení ovladače a nalezené potíže opravit.
Dále poskytuje přístup k informacím pro řešení problémů, které vám mohou pomoci při řešení problémů, jako je například tvorba inkoustových skvrn.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Printer, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Software My Printer je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Easy-WebPrint EX

Easy-WebPrint EX je modul plug-in pro prohlížeč Internet Explorer systému Windows, který zjednodušuje výběr klíčových oblastí webové stránky před jejich „oříznutím“ do jednoho dokumentu k tisku. Poskytuje funkce náhledu tisku, oříznutí a úpravy rozložení.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi modulu plug-in Easy-WebPrint EX, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Modul plug-in Easy-Web Print EX je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Easy-WebPrint EX
Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro je modul plug-in pro aplikace Adobe Photoshop a Digital Photo Professional. Pomocí softwaru Easy-PhotoPrint Pro můžete snadno tisknout fotografie v různých stylech, včetně celostránkových fotografií bez okrajů, indexu, černobílých fotografií a fotografií v režimu Adobe RGB.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi modulu plug-in Easy-PhotoPrint Pro, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Canon IJ Network Tool

Pomocí nástroje Canon IJ Network Tool můžete instalovat, prohlížet a konfigurovat síťová nastavení tiskárny, která je připojená prostřednictvím sítě.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi nástroje Canon IJ Network Tool, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Canon IJ Network Tool
Creative Park

Creative Park

Online služba Creative Park je přístupná všem a umožňuje vytvářet vlastní pohlednice, kalendáře a mnohá další fotografická a papírová díla.

Navštivte službu Creative Park hned teď!

Zpátky na začátek stránky

Print Studio Pro

Print Studio Pro je modul plug-in navržený speciálně pro profesionální tiskárny PIXMA. Chcete-li získat více informací, navštivte stránku modulu plug-in Print Studio Pro.

Zpátky na začátek stránky

Print Studio Pro

Starší software

Chcete-li přejít k popisům pro starší software, který byl již společností Canon nahrazen, použijte níže uvedené odkazy.

Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint EX

Upozorňujeme, že software Easy-PhotoPrint EX byl nahrazen softwarem My Image Garden.

Software Canon Easy-PhotoPrint EX vám umožní tisknout fotografie, které skvěle vypadají a jejichž rychlý a jednoduchý tisk je zábavou.
Software Easy-PhotoPrint EX přináší uživatelům tiskáren PIXMA celou řadu kreativních možností, včetně možnosti vytvářet bezokrajové fotografie, alba, kalendáře a dokonce i fotografické samolepicí štítky.

Veškeré funkce softwaru Easy-PhotoPrint EX jsou k dispozici v softwaru My Image Garden, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

MP Navigator EX

Upozorňujeme, že software MP Navigator EX byl nahrazen softwarem My Image Garden.

Tento aplikační software umožňuje skenovat, ukládat a tisknout fotografie a dokumenty. Umožňuje také snímky upravovat nebo je připojovat k e-mailu jako přílohu.

Pomocí softwaru MP Navigator EX můžete skenovat několik dokumentů najednou nebo skenovat snímky, jejich velikost přesahuje velikost skla skeneru. Naskenované obrazy poté můžete ukládat, připojovat je k e-mailu jako přílohu nebo je upravovat a tisknout.

Veškeré funkce softwaru MP Navigator EX jsou nyní k dispozici v softwaru My Image Garden, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce tiskáren řady PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

MP Navigator EX
CD-LabelPrint

CD-LabelPrint

Upozorňujeme, že software CD-LabelPrint byl nyní nahrazen softwarem My Image Garden.

Software CD-LabelPrint umožňuje snadno vytvářet štítky pro disky CD a DVD přizpůsobené pomocí vašich vlastních obrázků a textů.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Image Garden, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Solution Menu EX

Upozorňujeme, že nástroj Solution Menu EX byl nyní nahrazen nástrojem Quick Menu.

Nástroj Solution Menu EX umožňuje snadno přistupovat k uživatelským návodům pro příslušný produkt řady PIXMA a také k softwaru pro tisk fotografií.

Veškeré funkce softwaru Solution Menu EX jsou nyní k dispozici v softwaru Quick Menu, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce tiskáren řady PIXMA.

Zpátky na začátek stránky

Solution Menu EX

Mohlo by se vám hodit...