Software pro tiskárny PIXMA

Společnost Canon nabízí svým zákazníkům sortiment doplňkového softwaru, který obohatí možnosti tisku s tiskárnami PIXMA. Podrobnosti o jednotlivých softwarových položkách a odkazy pro stažení softwaru naleznete na této stránce.

Upozorňujeme, že veškerý níže uvedený software je volitelný, lze jej nainstalovat a v případě potřeby poté odinstalovat, aniž by došlo k ovlivnění základních tiskových funkcí tiskárny PIXMA.

Aktuální software

Chcete-li přejít k popisům pro aktuální řadu dostupného softwaru Canon, použijte níže uvedené odkazy.
My Image Garden

My Image Garden je praktická softwarová aplikace, která umožňuje jednoduchým způsobem uspořádat a tisknout fotografie. Instalace softwaru My Image Garden je volitelná. Pokud však chcete využít tiskárnu PIXMA na maximum, doporučujeme ji provést.

Vaše fotografie se podle data pořízení automaticky uspořádají do kalendáře. Nebo pokud nastavíte funkci rozpoznání tváře, software My Image Garden automaticky prohledá veškeré fotografie v počítači a uspořádá je podle vyfotografovaných osob. Se softwarem My Image Garden můžete pomocí dodaných šablon snadno vytvářet a tisknout koláže z fotografií, pohlednice a kalendáře.

Funkce Full HD Movie Print, která je jednou z funkcí softwaru My Image Garden, umožňuje proměnit vaše filmy na tištěné fotografie. Jednoduše přehrajte film v kvalitě HD a vyberte rámečky, které chcete vytisknout jako jednotlivé fotografie, slučte několik rámečků do jednoho nebo rozprostřete několik klipů, kterými povíte svůj příběh.
Funkce přímého potisku disků umožňuje přímý tisk na potisknutelné disky. Pomocí dodaných šablon si můžete navrhnout vlastní štítek z vašich oblíbených obrázků a doplnit libovolný text. Do snímků lze také přidat speciální filtry, jako jsou efekt Rybí oko, rozostření pozadí nebo měkké ostření.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Image Garden, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Užitečná uživatelská příručka k softwaru My Image Garden je také k dispozici ke stažení.
Software My Image Garden je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Prohlídka softwaru My Image Garden

Zpět na začátek

My Image Garden_Logo

Quick Menu_1

Quick Menu

Software Quick Menu je obslužný software, který vám umožní snadné spuštění aplikací a návodů dodaných s tiskárnou a také rychlý přístup k online informacím o produktu. Instalace softwaru Quick Menu je volitelná. Pokud však chcete využít tiskárnu PIXMA na maximum, doporučujeme ji provést.

S nainstalovaným softwarem My Image Garden si můžete vychutnávat prezentace fotografií v okně Image Display (Zobrazení snímků), které se nachází na ploše.

Upozorňujeme, že software Quick Menu nahradil software Solution Menu EX.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru Quick Menu, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Užitečná uživatelská příručka k softwaru Quick Menu je také k dispozici ke stažení.
Software Quick Menu je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpět na začátek


My Printer

My Printer je obslužný software, který vám umožní přistupovat k nastavením tiskárny, jako je například zdroj papíru, a jednoduše je měnit. Instalace softwaru My Printer je volitelná. Pokud však chcete využít tiskárnu PIXMA na maximum, doporučujeme ji provést.

Tento software umožňuje také diagnostikovat případné potíže týkající se nastavení ovladače a nalezené potíže opravit.
Dále poskytuje přístup k informacím pro řešení problémů, které vám mohou pomoci při řešení problémů, jako je například tvorba inkoustových skvrn.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Printer, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Software My Printer je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpět na začátek

My Printer

Easy-WebPrint EX

Easy-WebPrint EX

Easy-WebPrint EX je modul plug-in pro prohlížeč Internet Explorer systému Windows, který zjednodušuje výběr klíčových oblastí webové stránky před jejich „oříznutím“ do jednoho dokumentu k tisku. Poskytuje funkce náhledu tisku, oříznutí a úpravy rozložení.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi modulu plug-in Easy-WebPrint EX, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA. Modul plug-in Easy-Web Print EX je součástí počáteční instalace softwaru tiskárny PIXMA.

Zpět na začátek


Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro je modul plug-in pro aplikace Adobe Photoshop a Digital Photo Professional. Pomocí softwaru Easy-PhotoPrint Pro můžete snadno tisknout fotografie v různých stylech, včetně celostránkových fotografií bez okrajů, indexu, černobílých fotografií a fotografií v režimu Adobe RGB.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi modulu plug-in Easy-PhotoPrint Pro, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek

Easy PhotoPrint_Pro

IJ_Network_Tool

Canon IJ Network Tool

Pomocí nástroje Canon IJ Network Tool můžete instalovat, prohlížet a konfigurovat síťová nastavení tiskárny, která je připojená prostřednictvím sítě.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi nástroje Canon IJ Network Tool, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek


Creative Park

Online služba Creative Park je přístupná všem a umožňuje vytvářet vlastní pohlednice, kalendáře a mnohá další fotografická a papírová díla.

Navštivte službu Creative Park hned teď!

Zpět na začátek

Creative Park

Print Studio Pro

Print Studio Pro

Print Studio Pro je modul plug-in navržený speciálně pro profesionální tiskárny PIXMA. Chcete-li získat více informací, navštivte stránku modulu plug-in Print Studio Pro.

Zpět na začátek

Archivovaný software

Chcete-li přejít k popisům pro starší software, který byl již společností Canon nahrazen, použijte níže uvedené odkazy.


Easy PhotoPrint EX

Upozorňujeme, že software Easy-PhotoPrint EX byl nahrazen softwarem My Image Garden.

Software Canon Easy-PhotoPrint EX vám umožní tisknout fotografie, které skvěle vypadají a jejichž rychlý a jednoduchý tisk je zábavou.
Software Easy-PhotoPrint EX přináší uživatelům tiskáren PIXMA celou řadu kreativních možností, včetně možnosti vytvářet bezokrajové fotografie, alba, kalendáře a dokonce i fotografické samolepicí štítky.

Veškeré funkce softwaru Easy-PhotoPrint EX jsou k dispozici v softwaru My Image Garden, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek

Easy PhotoPrint EX

MP_Navigator

MP Navigator EX

Upozorňujeme, že software MP Navigator EX byl nahrazen softwarem My Image Garden.

Tento aplikační software umožňuje skenovat, ukládat a tisknout fotografie a dokumenty. Umožňuje také snímky upravovat nebo je připojovat k e-mailu jako přílohu.

Pomocí softwaru MP Navigator EX můžete skenovat několik dokumentů najednou nebo skenovat snímky, jejich velikost přesahuje velikost skla skeneru. Naskenované obrazy poté můžete ukládat, připojovat je k e-mailu jako přílohu nebo je upravovat a tisknout.

Veškeré funkce softwaru MP Navigator EX jsou nyní k dispozici v softwaru My Image Garden, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek


CD-LabelPrint

Upozorňujeme, že aplikace CD-LabelPrint byla nyní nahrazena softwarem My Image Garden.

Pomocí aplikace CD-LabelPrint můžete za použití vašich vlastních obrázků a textu snadno vytvářet vlastní štítky pro disky CD a DVD.

Chcete-li si stáhnout nejnovější verzi softwaru My Image Garden, vyberte váš produkt na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek

CD_LabelPrint_Logo

Solution_Menu

Solution Menu EX

Upozorňujeme, že software Solution Menu EX byl nyní nahrazen softwarem Quick Menu.

Software Solution Menu EX umožňuje snadný přístup k uživatelským příručkám pro produkty PIXMA a také k softwaru pro tisk fotografií.

Veškeré funkce softwaru Solution Menu EX jsou nyní k dispozici v softwaru Quick Menu, který si můžete stáhnout výběrem vašeho produktu na stránce řady tiskáren PIXMA.

Zpět na začátek