Potřebujete fotoaparát nebo kameru pro vaši školu?

Pomůžeme vám s řešením, výběrem a zcela zdarma vás proškolíme v rámci Akademie focení. Neváhejte se na nás obrátit.

Pár tipů na kamery, které by se mohly hodit do vaší školy

 • LEGRIA HF G70
  Natočte si profesionální video, ať už je to pro vzdělávací účely nebo video ze školního výletu či události. Pořizujte videa v profesionální kvalitě s touto 4K videokamerou se snímačem CMOS typu 1/2.3. Díky pokročilému automatickému zaostřování, 20× optickému zoomu a 5osé stabilizaci je vynikající pro plynulé a přesné video.
 • Canon Camera
  Potřebujete zachytit okamžiky ze školní akce nebo hodiny bez toho aniž by jste museli u fotoaparátu stát a mačkat spoušť? Tato kamerka udělá veškerou práci za Vás. Tento autonomní kompaktní fotoaparát automaticky zachytí ten správný okamžik pomocí automatické úpravy a kompozice snímků a videozáznamů, takže vy se můžete naplno věnovat svým věcem.
 • Canon Camera
  Ať už máte ve škole sportovní den, jdete se žáky do ZOO nebo do přírody v rámci vyučovací hodiny, tento monokulární fotoaparát Vám přiblíží a zachytí cokoliv bude třeba. PowerShot ZOOM je kapesní monokulární fotoaparát se superzoomem pro sportovce a milovníky přírody, kteří chtějí snadno vyfotit nebo natočit full HD videa toho, co mají nejraději.

Naše nabídka zrcadlovek a bezzrcadlovek je široká

 • Canon Camera
  Potřebujte zachytit fotografie ze školní hodiny či experimentu? Nebo natočit kreativní video? Tento fotoaparát je ideální volba. Pomocí 24,1megapixelového fotoaparátu EOS 2000D snadno pořizujte fotografie v kvalitě digitální zrcadlovky a natáčejte videa v rozlišení filmové kvality Full HD, a to i v obtížných, špatně osvětlených situacích. Snímky můžete okamžitě sdílet a pořizovat dálkově pomocí možností připojení přes Wi-Fi*, NFC** a aplikaci Canon Connect.
 • Canon Camera
  Pořiďte kvalitní snímky ze školní hodiny nebo natočte video v rozlišení 4K. Tato digitální zrcadlovka bude kvalitním společníkem při jakékoliv školní události. Snímky s plným rozlišením pořízené 32,5MP fotoaparátem EOS 90D můžete ořezávat, otáčet a měnit jejich velikost, přičemž jejich vysoká kvalita obrazu vystačí i pro velké výtisky. Najděte scény ve scéně a úpravou kompozice dosáhněte dokonalého výsledku.
 • Canon Camera
  Vstupte s Vaší školou do nového bezzrcadlového světa s našim fotoaparátem Canon EOS R10. Ať už máte ve škole kreativní hodinu a chcete zachytit důležité momenty nebo potřebujete zaznamenat kvalitní video v rozlišení 4K, R10 je ideální volbou. S kontinuálním snímáním až 23 snímků za sekundu je tento fotoaparát ideální i pro zachycení sportovních okamžiků například při školním fotbalovém turnaji.
 • Canon Camera
  Zachyťte ještě více detailů při školních hodinách s plnoformátovým snímačem. Tato plnoformátová bezzrcadlovka Vám bude perfektním společníkem při jakékoliv školní akci. Ideální pro kreativní vyučovací hodiny, kdy žáci mohou následně fotografie upravovat. Snímač CMOS fotoaparátu Canon EOS RP s rozlišením 26,2 megapixelu dokonale funguje i za slabého osvětlení díky procesoru DIGIC 8 a technologii DLO, která poskytuje vynikající výsledky přímo z fotoaparátu. Malý, lehký a intuitivní fotoaparát.
 • Canon Camera
  Zachyťte působivé detaily při školních projektech s plnoformátovým snímačem s rozlišením 30,3 megapixelu a vysokou citlivostí ISO nebo nahrávejte video až ve 4K. Společně s novým objektivem RF nabízí Canon EOS R jedinečný zážitek z fotografování, který dá vašim příběhům pokračování.
 • Canon Camera
  Fotoaparát EOS R6 vám poskytuje více příležitostí k zachycení dokonalé momentky při školních projektech nebo událostech. Plnoformátová EOS R6 fotografujte tiše rychlostí až neuvěřitelných 20 snímků za sekundu a zaznamenává videa ve 4K.

Z tiskáren vybíráme tyto zástupce

 • Canon Camera
  Výkonná černobílá laserová multifunkční tiskárna s velkým dotykovým displejem a nativní podporou cloudového tisku (Dropbox, Disk Google a OneDrive) s rychlostí tisku 38 str./min.
 • Canon Camera
  Zařízení pro univerzální velkoobjemový tisk s pigmentovým inkoustem = vhodná alternativa k barevným laserovým tiskárnám s „přidanou hodnotou“ – tiskne jak dokumenty, tak i obrázky/fotky v kvalitě pro prezentační účely i na papír s vyšší gramáží (či fotopapíry), obálky s foliovým okénkem, speciální média (magnetický i samolepící fotopapír, nažehlovací folie pro světlou látku), případně zvládá i tisk bannerů do délky 1,2 m.
 • Canon Camera
  Jednofunkční šestibarevná inkoustová fototiskárna zaručující nízkonákladový a velkoobjemový tisk kvalitních obrázků a fotografií na širokou škálu různých médií.
 • MAXIFY iB4150
  Produktivní, robustní a rychlá tiskárna s pigmentovým inkoustem zaručujícím kvalitní a vlhkosti odolné výtisky dokumentů i obrázků. Kromě rychlosti tisku až 24 str./min nabízí v dané kategorii nevídanou kapacitu zásobníků na papír (250 + 250 listů), plnou konektivitu (USB, Ethernet, Wi-Fi) a jednoduchou správu v rámci sítě. Toto zařízení je vhodné do menších kanceláří, škol či ordinací - prostě všude tam, kde je požadavkem pravidelný tisk v objemech 250 až 1500 stran za měsíc.
Canon Camera

Akademie Focení

V rámci našeho edukativního projektu Akademie Focení vám můžeme nabídnout přednášku či fotografický workshop na míru na vaší škole zcela zdarma.

Creative Park

Neváhejte s našimi tiskárnami využít službu Creative Park, kde můžete čerpat spoustu materiálů pro výtvarné hodiny či kroužky. Služba obsahuje tisíce papírových vystřihovánek, ze kterých vzniknou trojrozměrná papírová díla, ale také kreativní šablony pro pohlednice nebo kalendáře.

Canon Camera

Nebojte se a pojďme se společně podívat na to, jak může Canon vaší škole pomoci.

Bohumil Kuna
Business Development Manager
E-mail: bohumil.kuna@canon.cz
Telefon: 602430494

Napište

Zavolejte

bohumil-kuna-r2