hero
alt text goes here

VÍCEÚČELOVÉ
VIDEOKAMERY

Kompaktní, lehké a všestranné videokamery vhodné pro řadu speciálních použití

Vysoce konfigurovatelné s více rozhraními

Díky mimořádné všestrannosti, vysoké kvalitě výstupu a velké flexibilitě instalačních konfigurací a ovládání dodávají tyto víceúčelové videokamery nový rozměr pro oblasti, jako jsou dokumenty o divoké přírodě a přírodě obecně, záznamy živých divadelních vystoupení, studiové záznamy a záznamy na dálku nebo dohledové monitorování.

feature

ME20F-SHN

Tato profesionální síťová kamera dokáže díky využití plnoformátového 2,26MP snímače CMOS a maximální citlivostí ISO přes 4 miliony snímat plnobarevné video v rozlišení Full HD v téměř úplné tmě.

feature

Kompletní řada

Kreativní konfigurace

Dejte průchod své tvořivosti díky bajonetu EF s aretací Cinema, který umožňuje využít široký sortiment kompatibilních objektivů Canon typu EF/EF-S. Snadná integrace do pracovních postupů na základě rozsáhlých možností připojení*, například výstupu HDMI, synchronizace s externím zdrojem (Genlock) a konektorů 3G/HD-SDI.
*V závislosti na modelu

Creative configurations

Více ovládacích rozhraní

Nastavte a provozujte kameru způsobem, jaký vám vyhovuje, díky možnosti využití více rozhraní pro dálkové ovládání*, například 2,5mm zdířky pro dálkový ovladač, konektoru RS422 a zdířky pro síť Ethernet.
*V závislosti na modelu

Multi control interface

Malé a flexibilní

Tyto kamery jsou malé, lehké a jsou vybaveny horními a dolními upevňovacími body, snadno se proto instalují na obtížně dostupných místech. Vzhledem k jedinečným funkcím*, jako je mimořádně vysoká citlivost ISO, infračervené přisvícení, připojení Ethernet a vyspělé automatické zaostřování, jsou ideální pro speciální aplikace.
*V závislosti na modelu

Small and flexible

Související výrobky

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Objevte profesionální řešení pro natáčení videí od společnosti Canon a přehodnoťte, co všechno můžete s videem udělat

Ať už natáčíte působivé nezávislé dokumenty, návyková dramata nebo, oceňované celovečerní filmy, máte k dispozici profesionální produkt pro záznam videí od společnosti Canon, se kterým můžete pozvednout svou kreativitu na novou úroveň.

Promluvte si s obchodním zástupcem společnosti Canon