CANON XF605

Vysoká citlivost a dynamický rozsah

Vysoká citlivost a dynamický rozsah

Videokamera XF605 je všestranný nástroj pro rychlé zpracování záznamu HDR, který dokáže interně zaznamenávat hybridní formáty Log-Gamma (HLG) a percepční kvantizace (PQ). U produkcí, které vyžadují rozšířenou flexibilitu stupňování, poskytuje formát Canon Log 3 vynikající dynamický rozsah a usnadňuje dosažení konzistentních záběrů v sestavě více kamer.

Videokamera XF605 je první model řady XF, který je vybaven režimem vysoké citlivosti, což znamená, že schopnosti snímače za slabého osvětlení byly výrazně vylepšeny a poskytují citlivost odpovídající světelnosti F12 při jasu 2 000 lx. Byla přidána také nová funkce zesílení, která pomocí tlačítka s uživatelsky přiřaditelnou funkcí umožňuje okamžité zvýšení standardního zesílení -6 dB až 21 dB na 36 dB. Videokamera XF605 je také vybavena infračerveným režimem pro fotografování v téměř úplné tmě.

PŘIHLASTE SE NYNÍ

Registrujte se, pokud máte zájem o videokameru XF605

Získejte jako první nejnovější informace o videokameře Canon XF605 a nabídkách společnosti Canon, tipy a kurzy, čerstvé novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Související články

  1. Vizuální vzhled videokamery Canon XF605, který můžete vidět na těchto fotografiích a ve video obsahu, se může od komerčního produktu lišit.