ŘEŠENÍ PRO ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

Výbava pro fotostánek

Fotostánek je multifunkční zobrazovací stanice, která nabízí rychlý a snadný způsob, jak zachytit portrét během nejrůznějších událostí a funkcí. Prostě zapózujte, stiskněte a vytiskněte fotografii během několika sekund. Díky společnosti Canon je provoz cenově výhodný a navíc používání fotostánku je doslova hračka.
Canon Camera

Výbava pro fotostánek

Zachycení okamžiků, vzpomínek a dalších událostí

Fotostánek zachytí všechny nálady a tváře na mnoha místech, od práce po volný čas. Je totiž mobilní, snadno jej připravíte a pracuje za vás, zatímco vy se soustředíte na událost.

 • Zachyťte tu pravou zábavu na svatbě

  Na svatbě neexistuje nic jako příliš mnoho snímků a ty nejcennější vzpomínky vznikají spontánně, když nikdo neřeší, jak vypadá.

 • Firemní události

  Chcete-li zachytit atmosféru oslav, vznikající partnerství a skvělou týmovou práci, je fotostánek ideálním řešením na teambuildingy a zábavu s kolegy.

 • Vytváření kontaktů a pracovních příležitostí

  Fotostánek se může stát centrem vaší práce. Můžete v něm zachytit data či rychle vytvořit průkazovou fotografii, které jsou potřeba k nabídkám a exkluzivnímu přístupu.

 • Cost-optimisation

  Rychlá tvorba zisku

  Pokud k fotostánku přidáte i tiskárnu, můžete snadno získat peníze na ruku za každý snímek, který zrovna vytvoříte.

PROCES

Jak to funguje

Fotostánek je taková chytrá skříňka s triky. Najdete v ní fotoaparát, objektiv, tablet a tiskárnu a navíc ještě software, díky kterému můžete vše ovládat na dálku. Přijde k vám zákazník, vybere si službu, kterou potřebuje, a po chvíli focení a tisku má výsledek vaší práce před sebou.

Výběr pozadí a motivů

Máte na výběr z nepřeberného množství pozadí, díky kterým si může zákazník vybrat motiv pro danou příležitost.

Vysoce kvalitní záznam obrazu

Díky úžasné řadě fotoaparátů, objektivů, blesků Speedlite a tiskáren se může fotostánek přizpůsobit jakémukoli prostředí, aniž by to ohrozilo výjimečnou kvalitu obrazu.

Data mohou být uložena digitálně nebo vytištěna.

Při využití plně integrovaného systému si mohou uživatelé nechat vytisknout snímky na počkání nebo si je nechat okamžitě zaslat na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.

Na výtisky lze snadno přidat loga a popisky

Pokud využijete plně integrovaný systém, můžete jakožto podnik nebo organizace přidat do softwaru vlastní šablony pro úpravy obrázků, takže můžete vytisknout popisky nebo loga přímo na konečný výtisk.

Jsme připraveni pomoci vašemu podnikání

Podívejte se na řadu průmyslových a obchodních odvětví, kde naše fotostánky mohou zlepšit a pozvednout vaše podnikání.

 • Malé společnosti

  Pořiďte fotostánek do společenské místnosti, aby se mohli zaměstnanci během pracovního dne odreagovat a vytvořit společné vzpomínky.

 • Firemní události

  Zprostředkujte svou značku pomocí snímků a značky na událostech. Máte tak možnost zachytit informace a vytvářet kontakty.

 • Svatby a rodinné oslavy

  Nabídněte něco nad rámec běžné fotografické zakázky. Zachyťte jedinečné vzpomínky prostřednictvím rozšířených fotografických služeb.

 • Zábava a volný čas

  Umožněte návštěvníkům pořídit si jedinečnou vzpomínku prostřednictvím tematického tisku.

 • Soukromý a veřejný sektor

  Vlády a podniky mohou využít fotostánek k pořizování průkazových fotografií na konferencích a událostech, kdykoli je potřeba.

 • Maloobchod

  Podívejte se, jak vám sluší oblečení při zkoušení a vytiskněte si to, abyste se pak mohli ukázat rodině a přátelům.

 • Proč si do fotostánku vybrat služby a výbavu od společnosti Canon?

  Společnost Canon je už přes 80 let jedničkou v oblasti obrazové technologie. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme digitální fotoaparáty, objektivy, tiskárny a příslušenství a kabely a navíc vyvíjíme software potřebný pro ovládání fotoaparátů, což je kombinace, která z nás činí světovou špičkou v oboru. Náš systém je skutečně komplexní a vše vytváříme interně, což vám dává důvěru v naši odbornou vizi.

  • R5_mountlens

   Rozsáhlá řada produktů

   Společnost Canon má tu nejlepší řadu fotoaparátů, objektivů, doplňků a tiskáren SELPHY pro každý rozpočet.

  • Cloud Process Automation

   Neuvěřitelná kvalita obrazu

   Společnost Canon je průkopníkem ve vysoké kvalitě obrazu a v současnosti je světovou jedničkou na trhu s tiskovou technologií zahrnující úžasné tiskárny, které tisknou v dechberoucí kvalitě.

  • Přesné výsledky v každé situaci

   Fotoaparáty a objektivy Canon jsou zkonstruovány tak, aby vám poskytly přesnost. Od automatického ovládání závěrky až po neuvěřitelné informace o barvách, které jsou součástí konstrukce našich snímačů.

  • Minimální prostoje

   Naše produkty byly navrženy tak, aby vám věrně sloužily spoustu let, se službou zálohování, která nabízí školení, servis a podporu – to vše je součástí balíčku Canon.

  Související produkty

  Vyberte si z široké řady digitálních zrcadlovek, tiskáren a bezzrcadlových fotoaparátů a z naší komplexní řady si zvolte potřebné objektivy, které vám poskytnou nástroje nezbytné pro váš fotostánek

 • Digitální zrcadlovky

  EOS 2000D

  Dopřejte si dokonalé 24,1MP fotografie a filmy Full HD. Rozšiřte své kreativní možnosti díky této zábavné a jednoduché digitální zrcadlovce.

 • Digitální zrcadlovky

  EOS 850D

  Proveďte další krok na cestě ke kreativní svobodě a začněte pořizovat úžasně detailní snímky a ohromující videa v rozlišení 4K pomocí lehké digitální zrcadlovky s možnostmi připojení, která je pro své uživatele inspirací i odměnou.

 • Objektivy pro digitální zrcadlovky

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Vezměte fotoaparát EOS na nová místa díky snadno přenosnému objektivu se standardním zoomem.

 • Tiskárny pro domácnosti

  SELPHY CP1300

  Tiskárna je stylová, přenosná a lze s ní bezdrátově tisknout fotografie a fotografie na doklady z kompatibilních chytrých zařízení i fotoaparátů.

 • Digitální zrcadlovky

  EOS 250D

  Nejlehčí zrcadlovka na světě s otočným displejem* se pyšní procesorem Canon DIGIC 8, videem ve 4K a režimem Kreativní asistent.

 • POTŘEBUJETE POMOC?

  Chcete se dozvědět více informací o tomto řešení?