LEPŠÍ PŘIPOJENÍ

Fotoaparát se špičkovým připojením

Kvalita EOS se snoubí s pohodlím smartphonu – dokonalá kombinace pro každého, kdo rád fotografuje obsah pro sociální sítě, upravuje na cestách nebo fotoaparát ovládá dálkově. Ať už jste blogger, influencer, nebo jen rádi sdílíte snímky s přáteli a rodinou, umístit svou kreativitu online nikdy nebylo jednodušší.
Canon EOS R10 – výhoda – lepší připojení

Snadné sdílení snímků

Naše aplikace Canon Camera Connect je rychlá a snadno použitelná, takže můžete začít s důležitou činností a popustit uzdu tvořivosti. Po propojení bude vaše chytré zařízení a fotoaparát EOS R10 udržovat neustále aktivní připojení Bluetooth®s nízkou spotřebou energie, takže když bude nutné snímky přenést, můžete rychle a bezproblémově aktivovat 2,4GHz síť Wi-Fi®. K tomu může dojít automaticky při fotografování1 nebo později při procházení paměťové karty fotoaparátu z telefonu výběrem snímků po fotografování.

Snímky lze po jejich přenosu do telefonu upravovat pomocí oblíbených aplikací (jako je Canon DPP Express pro systém iOS2), nahrávat na sociální sítě nebo odesílat přátelům a rodině pomocí aplikace pro zasílání zpráv. Jedná se o skvělou volbu, když cestujete a chcete sdílet svá dobrodružství s přáteli a rodinou doma nebo se svými sledujícími online.

Pokud fotografujete pro platformy sociálních sítí, vyzkoušejte vertikální podporu videa fotoaparátu EOS R10, která zachycuje záběry na výšku vhodné pro příběhy, klipy a obrazovky smartphonů.

Připojení fotoaparátu Canon – Aplikace Canon Camera Connect

Váš obsah, váš cloud

Naše brána image.canon umožňuje odesílat fotografie a filmy do online cloudového úložiště – přímo z fotoaparátu pomocí vestavěné funkce Wi-Fi® nebo pomocí připojeného smartphonu – není vyžadován počítač. Odtud můžete obsah přesunout do dlouhodobého úložiště (ve výchozím nastavení získáte 10 GB) nebo do jiné platformy cloudového úložiště, jako je Adobe Creative Cloud nebo Disk Google 3. Soubory lze také automaticky stáhnout do domácího počítače PC nebo Mac, takže když usednete ke stolu, obsah bude připraven k úpravám.

Váš obsah, váš cloud

Jedeme naživo za 3, 2, 1…

Vloggeři a tvůrci obsahu mohou používat fotoaparát EOS R10 k živému přenosu videa s profesionálním vzhledem přímo svým sledujícím na YouTube4. Kvalita obrazu a zvuku je vynikající – přesně to vám umožní pozvednout svůj kanál na další úroveň díky rozšíření publika.

Canon EOS R10 – vlogování

Stačí připojit kameru k síti Wi-Fi®5 a budete moci streamovat přímo do kanálu YouTube – není třeba počítače. Otočná obrazovka se vyklopí z těla fotoaparátu a lze ji otočit tak, aby směřovala k vám – ideální ke snímání záběrů selfie.

 1. Automatický přenos snímků při spuštění fotoaparátu je podporován, pokud je povoleno automatické odesílání. Automatické odesílání se neuskuteční po každém jednotlivém snímku, ale po vypnutí a zapnutí fotoaparátu.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone a Lightning jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. tvOS je ochranná známka společnosti Apple Inc.
 3. Disk Google, Google Photos, Google One a YouTube jsou ochranné známky společnosti Google LLC
  Adobe a Creative Cloud jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Adobe v USA a dalších zemích
 4. Služba živého přenosu fotoaparátu podporuje pouze živý přenos na kanálu YouTube. Před použitím služby živého přenosu je vyžadována registrace na webu image.canon. Podívejte se na nejnovější požadavky ve službě YouTube. Živý přenos ve službě YouTube se může změnit, zastavit nebo ukončit bez předchozího upozornění. Společnost Canon nepřebírá žádnou odpovědnost za žádné služby poskytované třetími stranami, včetně jejich živé distribuce ve službě YouTube.
 5. Použití sítí Wi-Fi® může být v určitých zemích nebo oblastech omezeno.

Související články

 • VÝHODA

  Vychutnejte si nový typ automatického zaostřování

  Použili jsme technologii umělé inteligence s hloubkovým učením a tisíce snímků z reálného světa, abychom fotoaparát Canon EOS R10 naučili rozpoznávat lidi, zvířata a vozidla a udržet je v ostrém a přesném zaostření při pohybu po záběru.

 • VÝHODA

  Zachycení okamžiků ve zlomku sekundy

  Život ubíhá pěkně rychle, takže k zachycení neopakovatelných okamžiků budete potřebovat výjimečně rychlý fotoaparát

 • VÝHODA

  Dívejte se. Foťte.

  Ať už přecházíte ze smartphonu nebo z digitální zrcadlovky, s fotoaparátem Canon EOS R10 se rychle a kreativně pustíte do fotografování způsobem, jakým jste předtím nemohli.

 • VÝHODA

  Je to váš příběh, vyprávějte jej po svém

  Pořizujte neuvěřitelná videa pomocí stejného přístroje, který používáte pro špičkové fotografie. Fotoaparát EOS R10 je vysoce schopný tvůrce obsahu, který vám umožní vyprávět svůj příběh pomocí fotografií nebo videa.

 • ZPRAVODAJ

  Nechte se inspirovat, přihlaste se nyní

  Už nikdy nepropásněte nejnovější nabídky od společnosti Canon, tipy a kurzy, novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.