MAXIMÁLNÍ JEDNODUCHOST

Dívejte se. Foťte.

Ať už přecházíte ze smartphonu nebo z digitální zrcadlovky, s fotoaparátem EOS R10 se rychle a kreativně pustíte do fotografování způsobem, jakým jste předtím nemohli.
Canon EOS R10 – výhoda – maximální jednoduchost

Nová generace technologie EOS R se snoubí se snadno použitelným provedením – a představuje vítěznou kombinaci, která vám pomůže objevovat svět, ať jdete kamkoli.

Pro ty, kteří s fotografováním teprve začínají, nebo pro fotoaparáty Canon EOS, je k dispozici uživatelské rozhraní s průvodcem. Po aktivaci vás naučí nejen fotoaparát používat, ale také o principech fotografování. A když budete připraveni vypnout uživatelské rozhraní s průvodcem, standardní displeje a nabídky fotoaparátu budou rychlé a intuitivní. Provedení tak dobré, že zapomenete, že jej držíte v ruce.

Vaše okno do světa

Elektronický hledáček fotoaparátu EOS R10 s 2,36 miliony bodů poskytuje jasný, realistický pohled na svět a přesně ukazuje, jak bude zachycený snímek nebo filmový klip vypadat – se 100% pokrytím. Umožňuje zobrazit náhled expozice, hloubky ostrosti, vyvážení bílé, stylu Picture Style a mnohem více.

Canon EOS R10 – elektronický hledáček

Vychutnejte si pohodlí, i když fotografujete celý den, díky obnovovací frekvenci 120 sn./s1, zvětšení 0,95× a vzdálenosti bodu oka 22 mm, který je odsazen od těla fotoaparátu. K dispozici je také režim úspory energie 60 sn./s. Zobrazené informace jsou přizpůsobitelné, abyste mohli být v obraze bez rozptylování. Hledáček lze také nastavit tak, aby vyhovoval vašemu zraku, od -3 do +1 m-1 dioptrie.

Canon EOS R10 – porovnání funkce OVF Assist

Režim OVF Assist pomáhá těm, kteří přecházejí z fotoaparátů s optickými hledáčky, jako jsou digitální zrcadlovky. Simuluje zážitek z používání optického hledáčku pomocí technologie HDR, která odhalí detaily v tmavých stínech a jasných oblastech namísto náhledu efektů snímku.

Elektronický hledáček je doplněn velkým otočným dotykovým displejem s úhlopříčkou 7,5 cm a 1,04 milionu bodů, který vám umožní zvolit kompozici a držet fotoaparát opravdu vysoko nebo nízko, takže můžete zachytit jiný pohled na objekt. Je také skvělý k natáčení videa.

Canon EOS R10 – otočný dotykový displej

Představujeme snímač APS-C u fotoaparátu EOS R

Fotoaparát EOS R10 jsme zrekonstruovali kolem snímače APS-C, který měří přibližně 22,3 × 14,9 mm. To poskytuje vašim objektivům 1,6× větší dosah teleobjektivu v porovnání se stejnou ohniskovou vzdáleností u plnoformátového fotoaparátu, a díky tomu je fotoaparát EOS R10 také menší a lehčí – ideální společník na cesty. Izolujte vzdálené detaily v krajinách a přibližte se k divoké přírodě v parku a vyplňte záběr pro maximální dojem.

Canon EOS R10 – porovnání snímačů APS-C vs. plnoformátových snímačů

Přizpůsobitelné ovládací prvky, které vám vyhovují

Ti, kteří přecházejí na fotoaparát EOS R10 ze světa digitálních zrcadlovek, si na nový fotoaparát zanedlouho zvyknou. Ovládací prvky jsou přesně tam, kde byste je očekávali – přímo pod prsty a palci – a u stránek nabídky budete mít pocit, že je dobře znáte, a jsou dokonce vylepšeny.

Canon EOS R10 – uživatelské nastavení ovládacích prvků

K dispozici jsou uživatelské režimy fotografování, které umožňují okamžitý přístup k předprogramovaným nastavením fotoaparátu, a také přizpůsobitelná obrazovka nabídky Moje menu, kterou lze vyplnit nejčastěji používanými možnostmi nabídky. K dispozici jsou také tlačítka uživatelských funkcí, která vám umožňují upravit nastavení během fotografování, aniž byste museli odvracet zrak od objektu.

 1. Maximální snímková frekvence při automatickém zaostřování, stisknutí tlačítka spouště do poloviny nebo kontinuálním snímání je 59,94 sn./s. Upozorňujeme, že snímková frekvence displeje může být nižší v závislosti na použitém objektivu a podmínkách snímání.

Související články

 • VÝHODA

  Vychutnejte si nový typ automatického zaostřování

  Použili jsme technologii umělé inteligence s hloubkovým učením a tisíce snímků z reálného světa, abychom fotoaparát Canon EOS R10 naučili rozpoznávat lidi, zvířata a vozidla a udržet je v ostrém a přesném zaostření při pohybu po záběru.

 • VÝHODA

  Zachycení okamžiků ve zlomku sekundy

  Život ubíhá pěkně rychle, takže k zachycení neopakovatelných okamžiků budete potřebovat výjimečně rychlý fotoaparát

 • VÝHODA

  Je to váš příběh, vyprávějte jej po svém

  Pořizujte neuvěřitelná videa pomocí stejného přístroje, který používáte pro špičkové fotografie. Fotoaparát EOS R10 je vysoce schopný tvůrce obsahu, který vám umožní vyprávět svůj příběh pomocí fotografií nebo videa.

 • VÝHODA

  Fotoaparát se špičkovým připojením

  Kvalita EOS se snoubí s pohodlím smartphonu – dokonalá kombinace pro každého, kdo rád fotografuje obsah pro sociální sítě, upravuje na cestách nebo fotoaparát ovládá dálkově. Ať už jste blogger, influencer, nebo jen rádi sdílíte snímky s přáteli a rodinou, umístit svou kreativitu online nikdy nebylo jednodušší.

ZPRAVODAJ

Nechte se inspirovat, přihlaste se nyní

Už nikdy nepropásněte nejnovější nabídky od společnosti Canon, tipy a kurzy, novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.