Nejlepší fotoaparáty na cesty

Ať už vás cesty zavedou kamkoli – na víkend do velkého města či na safari – bude pro vás společnost Canon mít ten nejlepší fotoaparát na cesty. Naše fotoaparáty jsou kompaktní a lehké, přičemž disponují možnostmi, s jejichž pomocí můžete zachytit a sdílet všechny své vzpomínky z cest ve výjimečné kvalitě. Využít lze například objektivy s velkým zoomem, s nimiž se dostanete blíže k památkám, systém GPS umožňující sledovat místo pořízení všech snímků nebo rozhraní Wi-Fi, s jehož pomocí můžete po návratu domů svá dobrodružství sdílet.

Na safari

Při návštěvě safari potřebujete takový fotoaparát na cesty, jehož velký zoom umožňuje fotografovat vzdálená zvířata s úžasnými detaily. Jelikož naše fotoaparáty typu bridge s ultrazoomem disponují výkonným optickým zoomem a funkcí Inteligentní IS, která zajišťuje ostrost snímků a stabilitu filmů, jsou vhodné pro fotografování čehokoli, od nádherných panoramatických krajin po neskutečně přiblížené záběry divokých zvířat.

Víkend ve velkém městě

S našimi špičkovými kompaktními fotoaparáty zachytíte pravou podstatu města – jeho architekturu, pouliční život, bary i kavárny. S těmito fotoaparáty budete mít po ruce profesionální kvalitu a díky možnostem, jakými jsou například systém HS System, objektivy s vysokou světelností a plně kreativní ovládání, pořídíte vynikající snímky za jakéhokoli osvětlení. Navíc díky rozhraní Wi-Fi můžete na cestách své snímky snadno sdílet.

Rodinná dovolená

Ať už je cíl vaší rodinné dovolené jakýkoli, potřebujete spolehlivý fotoaparát na cesty, který může snadno používat kdokoli a který je dostatečně všestranný k zachycení všech zážitků – od pobíhajících dětí a skupinových fotografií po nádherné krajiny a malebné západy slunce. Naše snadno přenosné kompaktní fotoaparáty se superzoomem vám umožní se dostat blíže ke všem památkám, přičemž disponují funkcemi, jako například Inteligentní IS a Smart Auto, díky nimž můžete snadno zachytit všechny cenné vzpomínky s výjimečnými detaily.

Cesta kolem světa

Při velké cestě kolem světa spojené s poznáváním nových míst a kultur potřebujete lehký, kompaktní fotoaparát na cesty, který je dostatečně flexibilní, aby zachytil všechny nezapomenutelné zážitky v úžasné kvalitě. Jelikož jsou naše kompaktní fotoaparáty se superzoomem vybaveny výkonnou optikou v lehkém těle, sledováním GPS a rozhraním Wi-Fi umožňujícím snadné sdílení s přáteli a rodinou, hodí se výborně na dlouhé cesty.

Společenské a zvláštní příležitosti

Se stylovými kompaktními fotoaparáty IXUS snadno pořídíte krásné fotografie při společenských příležitostech nebo oslavách s přáteli či rodinou. Tyto fotoaparáty si můžete snadno brát s sebou a stejně snadno je i používat. Výsledkem jsou vynikající výsledky v každé situaci. Využijte-li některý z našich fotoaparátů vybavených rozhraním Wi-Fi, můžete tyto zvláštní příležitosti snadno sdílet pomocí smartphonu.

Aktivní a zážitková dovolená

Jelikož náš odolný fotoaparát přestojí kontakt s vodou, chlad i nárazy a disponuje systémem GPS umožňujícím sledovat místo pořízení snímků, výborně se hodí k fotografování venkovních aktivit, jako například šnorchlování, potápění, lyžování či lezení. Díky odolnosti vůči písku a stříkající vodě je rovněž vhodný na pláž či k bazénu. Využijete-li kompatibilní vodotěsné pouzdro, stane se i váš fotoaparát Canon vodotěsným.

Technologie pro cestování

Optika a IS

Optika Canon a Inteligentní IS

Ať už fotografujete s plným zoomem či z ruky za slabého osvětlení, můžete se díky vysoce kvalitní optice Canon a Inteligentnímu IS, který automaticky kompenzuje otřesy fotoaparátu, spolehnout na ostré a čisté snímky.

Systém HS System

Systém HS System

Systém HS System přináší úžasné výsledky v každé situaci, přičemž jeho přednosti vynikají za slabého osvětlení. S jeho pomocí můžete z ruky snadno fotografovat atmosféru pláže zalité zapadajícím sluncem, večeře při svíčkách či podvečerní ulice.

GPS

GPS

Kompaktní fotoaparáty Canon s vestavěným GPS nebo systémem GPS přes mobilní zařízení umožňují každou fotografii či filmový soubor označit informacemi o místě pořízení.

Rozhraní Wi-Fi

Wi-Fi

Fotoaparáty s rozhraním Wi-Fi můžete snadno připojit k smartphonu či tabletu, abyste následně snadno a rychle sdíleli fotografie z dovolené prostřednictvím hotelové sítě Wi-Fi.

Filmy HD

Filmy HD

Pořizujte krásné, plynulé filmy v rozlišení HD nebo Full HD. A pokud hledáte nejvyšší kvalitu záznamu, vyberte si fotoaparát s rozlišením 60p.

Režim Smart Auto

Režim Smart Auto

Dokonalý automatický režim snímání Smart Auto využívá různé inteligentní technologie k bezstarostnému fotografování s úžasnými výsledky.

Příslušenství na cesty

Náhradní baterie

S náhradní baterií získáte možnost pokračovat ve fotografování.

Vodotěsná pouzdra

Vodotěsná pouzdra chrání fotoaparát před pískem, sněhem a zásahem dětí a rovněž umožňují fotografovat v hloubce až 40 m při zachování snadné ovladatelnosti fotoaparátu.

Cestovní pouzdra

Cestovní pouzdra disponují mnoha kapsami na fotoaparát, příslušenství a cestovní dokumenty a univerzálním vícebodovým popruhem. Kompatibilní měkká pouzdra jsou dostupná pro všechny typy fotoaparátů.