Canon i-SENSYS FAX-L3000

i-SENSYS FAX-L3000

Tento laserový fax je určen pro náročné provozní prostředí. Nabízí pokročilé funkce faxování a kopírování, díky kterým je ideální pro velké kanceláře s vysokými nároky. Velká kapacita papíru, duplexní tisk a volitelná síťová funkce zajišťují maximální produktivitu.

Výhody

  • Fax Super G3
  • 512stránková* standardní paměť
  • Maximální kapacita: 1 100 listů papíru (při použití volitelného zásobníku)
  • Zabezpečení: Správa ID
  • Kopírování 22 kopií/min.
  • 50stránkový duplexní podavač ADF (37 snímků/min./A4)
  • Snímání technologií UHQ
  • Kazeta vše-v-jednom
  • Volitelné možnosti tisku a práce v síti**

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS FAX-L3000

Rychlé, spolehlivé faxování


Robustní design zařízení FAX-L3000 umožňuje rychlé a spolehlivé faxování velkého množství faxů ve velkých podnicích. Faxový modem Super G3 přenáší dokumenty rychlostí 3 sekundy na stránku*. Tím se snižují náklady na telefon a pracovníci tráví kratší čas obsluhou přístroje. Přijmout lze více faxů bez blokování linky, což šetří čas.

Pohodlné kopírování


Tento speciální fax je navíc vysokorychlostní, vysoce kvalitní laserovou kopírkou – s rychlostí 22 kopií/min. a krátkou dobou výtisku první kopie – méně než 13 sekund.

Automatický duplexní tisk a podávání dokumentů


Automatické oboustranné faxování, kopírování a tisk** zvyšuje produktivitu a umožňuje snižovat náklady na papír. Duplexní automatický 50stránkový podavač dokumentů zrychluje výstup. Oboustranné dokumenty lze skenovat rychlostí 37 snímků za minutu (A4), což vám ušetří čas a úsilí.

Velkokapacitní zásobník


Velkokapacitní standardní zásobník papíru se skládá ze zásobníku na 500 listů a víceúčelového zásobníku na 100 listů. Volitelný zásobník na 500 listů rozšiřuje tuto kapacitu na celkem 1 100 listů, je proto vhodný i pro nejnáročnější použití.

Zabezpečení a kontrola nákladů


Systém správy ID uživatelů a oddělení umožňuje zajistit, aby zařízení mohli obsluhovat pouze oprávnění uživatelé. Také vám pomůže získat kontrolu nad všemi náklady. Každému oddělení a uživateli lze přiřadit jiné ID nebo heslo, což znamená vynikající možnosti zabezpečení.

Faxování bez rizika


Pokud by najednou došel papír nebo toner, byly by všechny příchozí dokumenty bezpečně uloženy v 512stránkové* standardní paměti (maximálně 1 500)**, aby je bylo možné později vytisknout. V případě výpadku napájení jsou po dobu až tří hodin ukládány do záložní paměti faxy a další data.

Rychlá volba


Vytáčení je rychlé a jednoduché díky 80 jednodotykovým rychlovolbám a 200 kódovaným volbám pro uložení všech nejčastěji používaných čísel.

Technologie velmi vysoké kvality Ultra High Quality


Při přenosu dokumentů s velkým množstvím detailů, například diagramů nebo fotografií v kombinaci s textem, naše technologie Ultra High Quality zajišťuje bezchybné zpracování. Reprodukce půltónů s 256 odstíny šedé zajišťuje větší hloubku a lepší čitelnost.

Praktická kazeta typu vše-v-jednom


Stačí nahradit kazetu vše-v-jednom obsahující toner a všechny základní součásti a fax bude zase jako nový. Žádný nepořádek, žádné problémy – zařízení může snadno pokračovat ve vysoce kvalitním výstupu.

Volitelný síťový tisk


Volitelná tisková souprava rozšiřuje možnosti zařízení a nabízí síťový tisk a PC faxování všem připojeným uživatelům v síti. Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje snadno sledovat stav zařízení.

* při použití standardního formuláře ITU-T č. 1 1
** s volitelnou tiskovou sadou

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS FAX-L3000, o jeho funkcích a možnostech.

Copy

Kopírování

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Připojení USB

+1 Optional Paper Cassette

+1 volitelný zásobník papíru

Duplex Automatic Document Feeder

Duplexní automatický podavač dokumentů

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Proč zvolit originální kazety pro laserové tiskárny Canon

Více informací