Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Tento síťový laserový fax je určen pro náročné provozní prostředí. Nabízí pokročilé funkce faxování, kopírování a tisku, díky kterým je vhodný i pro prostředí s vysokými nároky. Volitelná funkce SEND zvyšuje produktivitu a kompatibilitu.

Výhody

  • Fax Super G3
  • 1 500stránková* standardní paměť
  • Integrovaná síťová funkce a podpora PCL 5e/6
  • Maximální kapacita: 1100 listů papíru (při použití volitelného zásobníku)
  • Zabezpečení: Správa ID
  • 22 kopií/výtisků/min. (A4)
  • 50stránkový duplexní podavač ADF (45 snímků/min./A4)
  • Volitelná funkce SEND**

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

Rychlé, efektivní faxování


Tento robustní fax nabízí maximální efektivitu při faxování pro velké podniky. Faxový modem Super G3 přenáší dokumenty rychlostí 3 sekundy na stránku*. Tím se snižují náklady na telefon. Přijmout lze více faxů bez blokování linky, což šetří čas.

Tisk a kopírování


Zařízení nabízí profesionální laserový tisk a kopírování rychlostí 22 kopií/výtisků/min. (A4). Díky funkci Quick First Print je doba zahřívání zařízení při přechodu z režimu spánku téměř nulová; doba výtisku první kopie je méně než 13 sekund.

Automatický duplexní tisk a podávání dokumentů


Automatické oboustranné faxování, kopírování a tisk zvyšuje produktivitu a umožňuje snižovat náklady na papír. Duplexní automatický 50stránkový podavač dokumentů dokáže skenovat předlohy vysokou rychlostí – až 45 snímků za minutu (A4). Dokáže skenovat dokonce dokumenty ve formátu A3 (pouze jednostranně).

Integrovaná síťová funkce


Integrovaná síťová funkce nabízí síťový tisk a PC faxování všem připojeným uživatelům v síti. Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje snadno sledovat stav zařízení. Podpora PCL5e/6 zajišťuje úplnou kompatibilitu s existujícími tiskovými prostředími PCL.

Volitelná funkce SEND


Díky volitelné funkci SEND funguje zařízení FAX-L3000IP jako centrální komunikační rozbočovač pro elektronické sdílení kancelářských dokumentů, což zvyšuje produktivitu a efektivitu pracovních postupů. Uživatelé mohou skenovat barevné dokumenty přímo do e-mailů, na síťový server (SMB a FTP) nebo na Internet Fax. Funkce předávání faxů umožňuje automatické nebo podmíněné předávání faxů jiným příjemcům.

Velkokapacitní zásobník


Velkokapacitní standardní zásobník papíru se skládá ze zásobníku na 500 listů a víceúčelového zásobníku na 100 listů. Volitelný zásobník na 500 listů rozšiřuje tuto kapacitu na celkem 1 100 listů, je proto vhodný i pro nejnáročnější použití.

Zabezpečení a kontrola nákladů


Systém správy ID uživatelů a oddělení umožňuje zajistit, aby zařízení mohli obsluhovat pouze oprávnění uživatelé. Také vám pomůže získat kontrolu nad všemi náklady. Každému oddělení a uživateli lze přiřadit jiné ID nebo heslo, což znamená vynikající možnosti zabezpečení.

Faxování bez rizika


Pokud by došel papír nebo toner, byly by všechny příchozí dokumenty bezpečně uloženy v 1 500stránkové* standardní paměti, aby je bylo možné později vytisknout. V případě výpadku napájení jsou po dobu až tří hodin ukládány do záložní paměti faxy a další data.

Rychlá volba


Vytáčení je rychlé a jednoduché díky 80 jednodotykovým rychlovolbám a 200 kódovaným volbám (maximálně 500)** pro uložení všech nejčastěji používaných čísel.


* při použití standardního formuláře ITU-T č. 1 1
** s volitelnou sadou SEND

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS FAX-L3000IP, o jeho funkcích a možnostech.

PCL Printing

Tisk v jazyce PCL

Copy

Kopírování

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Připojení USB

Use and share over network

Síťové funkce a sdílení v rámci sítě

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

+1 Optional Paper Cassette

+1 volitelný zásobník papíru

Duplex Automatic Document Feeder

Duplexní automatický podavač dokumentů

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Proč zvolit originální kazety pro laserové tiskárny Canon

Více informací