Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Tato cenově dostupná černobílá laserová tiskárna nenáročná na prostor je dokonalá pro osobní použití. Je energeticky úsporná, snadno použitelná a výjimečně tichá a poskytuje kvalitní bezúdržbový tisk.

Výhody

  • Prostorově úsporný design
  • 18 str./min, doba vytištění prvního výtisku 7,8 s
  • Úsporný provoz
  • Tichý provoz
  • Kazeta "vše v jednom" pro bezúdržbový provoz

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP6020

Kompaktní a nenáročná na prostor


Tato kompaktní a cenově dostupná černobílá laserová tiskárna byla navržena, aby pohodlně padla na jakýkoliv stůl a dokonale se hodí pro osobní použití. Její elegantní a prostorově nenáročná konstrukce dosahuje i s výklopným krytem zásobníku papíru rozměrů pouhých 359 × 249 × 198 mm (Š × H × V).

Produktivní výkon


Využijte výhody profesionálního laserového tisku s rychlostí 18 str./min. Technologie Quick First-Print značky Canon zajišťuje rychlé obnovení provozního stavu z režimu spánku a s dobou vytištění prvního výtisku pouhých 7,8 s se můžete rychle vrátit k důležitým problémům bez čekání na výtisky.

Výjimečná kvalita laserového tisku


Tiskněte dokumenty s tím nejostřejším textem a nejdetailnější grafikou díky rozlišení tisku 2 400 × 600 dpi technologie Automatic Image Refinement. Toner MS (Magnetic Spherical) byl vyvinut speciálně proto, aby poskytoval optimální výsledky při každém tisku.

Energeticky úsporná a tichá


Tato energeticky úsporná tiskárna spotřebuje v režimu spánku pouze 0,8 W. Praktický přední vypínač napájení umožňuje snadné vypnutí a ještě vyšší úsporu energie. Zásluhou unikátní konstrukce hnacího mechanizmu společnosti Canon je tiskárna i-SENSYS LBP6020 tichá v pohotovostním režimu a výjimečně tichá při provozu, takže se můžete nerušeně soustředit na svou práci.

Kazeta "vše v jednom"


Recyklovatelná kazeta "vše v jednom" zajišťuje bezúdržbový provoz a nepřetržitý vysoce kvalitní výstup. Stačí kompaktní kazetu obsahující toner, válec a čisticí jednotky vyměnit za originální tiskové kazety společnosti Canon a vaše tiskárna bude zase jako nová.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP6020, o jeho funkcích a možnostech.

High print quality

Vysoká kvalita tisku

Canon Advanced Printing Technology

Technologie Canon Advanced Printing Technology

USB connection

Připojení USB