Canon i-SENSYS LBP6310dn

i-SENSYS LBP6310dn

Tato kompaktní černobílá laserová tiskárna s vestavěným síťovým rozhraním a oboustranným tiskem umožňuje zachovat produktivitu a nabízí výkon, který dynamické malé a středně velké firmy vyžadují.

Výhody

  • Kompaktní černobílá laserová tiskárna s rychlostí tisku 33 str./min
  • Automatický oboustranný tisk
  • Vestavěné síťové rozhraní
  • Krátká doba vytištění prvního výtisku
  • Okamžitý tisk s technologií Quick First-Print
  • Rozlišení tisku až 2 400 x 600 dpi
  • Max. kapacita papíru 800 listů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP6310dn

Šetřete čas a zvyšte produktivitu


Malé a středně velké firmy, které tisknou ve velkých objemech, zjistí, že tiskárna LBP6310dn je ideálním prostředkem ke zvýšení produktivity. Tiskárna LBP6310dn nabízí černobílý laserový tisk rychlostí 33 str./min a zásluhou krátké doby vytištění prvního výtisku 6 sekund nebo méně pomáhá týmům pracovat rychle a bez zbytečných prodlev.

Spolehlivá konstrukce


Odolná konstrukce pomáhá zajistit provedení důležitých pracovních úkolů. Tiskárna LBP6310dn je standardně vybavena dvěma zásobníky, na 250 listů a 50 listů. Ty společně s doplňkovým zásobníkem na 500 listů poskytují celkovou zásobu papíru 800 listů, a tím zajišťují zkrácení doby vyžadované k doplňování papíru. Zásluhou uživatelsky optimalizovaného a prostorově úsporného designu se tiskárna pohodlně vejde do prostředí velmi vytížených kanceláří. Automatický oboustranný tisk vytváří profesionálně vypadající dokumenty a současně šetří čas a peníze.

Trvale vynikající výsledky


Tiskárna LBP6310dn nabízí rozlišení tisku až 2 400 × 600 dpi s technologií automatického vylepšení obrazu (AIR). Cennou předností této technologie je rychlé poskytování čistých, přesných dokumentů s vynikající kvalitou obrazu.

Vestavěné síťové rozhraní pro snadnou integraci a obsluhu


Tiskárna LBP6310dn obsahuje vestavěné síťové rozhraní. V důsledku toho ji lze rychle a bez problémů integrovat do sítě, což z ní činí ideální tiskárnu pro sdílení v malých firmách a pracovních skupinách. Vzdálené uživatelské rozhraní (RUI) umožňuje sledovat a spravovat tiskárnu LBP6310dn na dálku.

Snadná a cenově dostupná údržba


Bezúdržbová kazeta „vše v jednom“ pomáhá dosáhnout trvale vysoké kvality výstupu. Kazetu „vše v jednom“, která obsahuje toner a všechny nezbytné součásti, lze vyměnit během několika sekund. Žádný nepořádek ani starosti s údržbou, pouze trvale vysoká kvalita výstupu. K dispozici je také tonerová kazeta s vyšší výtěžností, která vám umožní tisknout více než dvojnásobné množství stran.

Energeticky úsporné provedení


Pomocí tiskárny LBP6310dn můžete šetřit elektrickou energii bez obětování výkonu. Hodnota TEC* pouhých 1,9 kWh/týden a navíc působivé úrovně spotřeby elektrické energie 9 W v pohotovostním režimu a 1 W v režimu spánku pomáhají zmenšit vaši „uhlíkovou stopu“, podporují vaše cíle týkající se životního prostředí a vedou ke snížení provozních nákladů. Energetickou účinnost tiskárny ještě dále zvyšuje nástroj Auto Shutdown Tool.
* Hodnota TEC představuje typické množství elektrické energie spotřebované výrobkem během jednoho týdne. Testovací metodologie je stanovena programem Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP6310dn, o jeho funkcích a možnostech.

USB connection

Připojení USB

Canon Advanced Printing Technology

Technologie Canon Advanced Printing Technology

Use and share over network

Síťové funkce a sdílení v rámci sítě

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

+1 Optional Paper Cassette

+1 volitelný zásobník papíru

High print quality

Vysoká kvalita tisku

Další kroky

Balíček Easy Service Plan

Chraňte své investice do výrobků od společnosti Canon, abyste mohli být v naprostém klidu.

Easy Service Plan