Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Prvotřídní laserová tiskárna pro formát A4 od společnosti Canon nabízí barevný i černobílý tisk rychlostí až 32 str./min. Technologie MEAP další generace z ní činí univerzální doplněk pro velmi vytížené podnikové pracovní skupiny s velkými objemy tisku.

Výhody

  • Barevný a černobílý profesionální laserový tisk rychlostí 32 str./min
  • Ekvivalentní rozlišení tisku až 9 600 × 600 dpi
  • Okamžitý tisk s technologií Quick First-Print
  • Doba vytištění prvního výtisku 10,4 s
  • Vestavěná platforma MEAP
  • Kapacita 1 100 listů
  • Automatický oboustranný tisk
  • Vestavěné síťové rozhraní

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon i-SENSYS LBP7780Cx

Vysoce efektivní a bezpečné firemní pracovní postupy


Do tiskárny LBP7780Cx je integrována naše platforma MEAP pro vývoj aplikací založená na jazyku Java, takže tiskárnu lze začlenit do řešení, jako je software uniFLOW, který usnadňuje správu tiskových výstupů a současně snižuje náklady.

Velmi rychlá barevná tiskárna


Šetřete čas pomocí této velmi rychlé laserové tiskárny, která tiskne rychlostí 32 str./min (A4) barevně i černobíle a první výtisk vytiskne za 10,4 sekundy. Je ideální pro použití ve velmi vytížených podnikových pracovních skupinách. Vzhledem k rychlému obnovení provozního stavu z režimu spánku není nutné dlouho čekat na dokumenty. Zásluhou minimalistického designu se bez problémů vejde do jakékoli kanceláře.

Výsledky s jedinečnou kvalitou


Získejte dokonalé konečné zpracování zásluhou zvýšeného rozlišení tisku 9 600 × 600 dpi s technologií automatického vylepšení obrazu (AIR). Ta automaticky vyhlazuje texty a grafiku.

Chraňte své informace


Zabezpečte své informace pomocí stejných pokročilých funkcí, které jsou dostupné u našich multifunkčních tiskáren imageRUNNER ADVANCE. Ty zahrnují shodu s protokoly IPSec a LAN IEEE 802.1x. Volitelný zabezpečený tisk z e-mailové schránky zabraňuje, aby se důvěrné materiály dostaly do nesprávných rukou.

Šetří čas


Práci s touto tiskárnou usnadňuje pětiřádkový displej LCD. Tiskárna je standardně vybavena dvěma zásobníky, na 500 listů a 100 listů. Ty společně s doplňkovým zásobníkem na 500 listů poskytují celkovou zásobu papíru 1 100 listů umožňující zvládnout i nejtěžší pracovní zatížení. Kazetu „vše v jednom“ od společnosti Canon, která obsahuje toner a všechny nezbytné součásti, lze vyměnit během několika sekund. Pomocí kazety s černým tonerem s vyšší výtěžností lze omezit prostoje způsobené výměnou tonerů.

Automatický oboustranný tisk


Tiskárna LBP7780Cx tiskne automaticky na obě strany papíru, čímž vytváří profesionálně vypadající dokumenty, šetří papír a snižuje režijní náklady.

Úplná integrace do sítě


Vestavěné rozhraní pro připojení k síti Gigabit Ethernet společně s bezproblémovou integrací do sítě usnadňují sdílení tiskových prostředků a zvládání velkých pracovních zatížení. Tiskárna LBP7780Cx také podporuje tisk pomocí standardních jazyků PCL5e/6 a Adobe® PostScript.

Přímý tisk z úložiště


Tiskárna LBP7780Cx tiskne z paměťových médií USB podporujících soubory formátů TIFF, JPEG, PDF a XPS.

Energeticky úsporné provedení


Tiskárna LBP7780Cx snižuje dopad na životní prostředí zásluhou nejlepší typické spotřeby elektrické energie (TEC) ve své třídě, a tím podporuje vaše cíle týkající se životního prostředí a jeho udržitelnosti a také snižuje provozní náklady.
* Hodnota TEC představuje typické množství elektrické energie spotřebované výrobkem během jednoho týdne. Testovací metodologie je stanovena programem Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon i-SENSYS LBP7780Cx, o jeho funkcích a možnostech.

USB connection

Připojení USB

User friendly LCD display

Uživatelsky přívětivý displej LCD

Use and share over network

Síťové funkce a sdílení v rámci sítě

High colour print quality

Vysoce kvalitní barevný tisk

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

+1 Optional Paper Cassette

+1 volitelný zásobník papíru

PCL Printing

Tisk v jazyce PCL

PostScript Printing

Tisk v jazyce PostScript

Optional Secure print

Volitelný zabezpečený tisk

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Další kroky

Mobilní řešení

Snadný tisk z mobilních zařízení

Balíček Easy Service Plan

Chraňte své investice do výrobků od společnosti Canon, abyste mohli být v naprostém klidu.

Easy Service Plan