Profesionální produkty

Kamery PTZ

Kamery s otáčením, nakláněním a zoomem (PTZ) umožňují snadno sledovat jak rozsáhlé oblasti, tak pohybující se objekty. Jelikož se tyto modely snadno instalují a mají široké zorné pole, hodí se k řízení provozu nebo sledování veřejných prostranství či nákupních středisek.

Široké zorné pole

Tam, kde potřebujete sledovat rozsáhlé prostory, se vám investice do kamer s otáčením, nakláněním a zoomem bohatě vyplatí. Velké prostory můžete rychle prohledat ručně nebo automaticky a snadno najít a sledovat pohybující se objekty. A když budete chtít něco prozkoumat podrobněji, umožní vám to výkonný zoom, který zajistí vysoce kvalitní detailní záběry i za slabého osvětlení.

Fieldof View
Optional housings

Volitelné kryty a příslušenství

Možnosti instalace kamer PTZ jsou flexibilní, máte na výběr mezi napájením z elektrické sítě nebo pomocí sítě Ethernet. Kryty kamer jsou dostupné v kouřovém i čirém provedení a nabízí možnost instalace v celé řadě prostředí – od parkovišť po koncertní sály.

Skříňkové kamery

Box Cameras

Při vývoji našich skříňkových kamer klademe důraz na všestrannost. Tyto kamery se tedy vyznačují širokým pozorovacím úhlem a snadnou instalací na stěnu i strop

Kopulové kamery

Dome Cameras

Naše kopulové kamery jsou při snímání nenápadné. Díky svému kompaktnímu a estetickému vzhledu se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití.