Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Vysoce rychlý a intuitivní skener DR-C130 je díky kompletní sadě profesionálního softwaru a bezproblémové integraci do cloudu přínosem pro kanceláře a pracovní skupiny, protože zjednodušuje získávání a sdílení informací

DR-C130

Výhody

 • Vysokorychlostní oboustranné skenování rychlostí až 60 obr./min barevně
 • Spolehlivá manipulace s papírem s funkcí uvolnění po dvojitém podání
 • Mimořádně kompaktní a univerzální design
 • Dodáváno s výkonnou sadou softwarových nástrojů
 • Moduly plug-in pro cloudové služby Google Docs, Evernote a SharePoint

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-C130

Rychlé a produktivní skenování


Zásluhou inovativního kontaktního obrazového snímače CMOS a technologie LED s vysokým jasem od společnosti Canon je dosaženo vysokorychlostního skenování rychlostí až 30 str./min / 60 obr./min černobíle i barevně. Možnost skenování oboustranných dokumentů při jednom průchodu zrychlí procesy zpracování dokumentů a podavač dokumentů na 50 listů umožní dosáhnout vysoké úrovně produktivity. Skener DR-C130 se vyznačuje až o 50 % úspornějším provozem v porovnání s konkurenčními skenery na trhu.

Snadné použití


Díky ovládání pomocí předního panelu je snadné zastavit, zahájit nebo obnovit skenování pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí softwaru CaptureOnTouch lze úlohy skenování také registrovat a přiřadit jednotlivé úlohy k tlačítku pro spuštění, což umožní rychlé provedení častých operací skenování. Součástí softwaru CaptureOnTouch je také funkce Plně automatický režim, která pro úlohy skenování automaticky použije nejvhodnější nastavení, čímž vám ušetří čas.

Dosažení mimořádné produktivity


Skener DR-C130 bez problémů zpracuje celou řadu různých médií, od embosovaných karet po dlouhé dokumenty až do délky 3 m. Trojcestný design přihrádky skeneru umožňuje skenování se zavřeným, otevřeným nebo do poloviny otevřeným výsuvným zásobníkem, což přináší všestrannost na místech, kde hraje důležitou roli prostor na stole. Spolehlivého skenování je dosaženo také díky praktickému systému uvolnění po dvojitém podání, který uživatelům poskytuje možnost „ignorovat a pokračovat“ v úlohách skenování, obzvláště v případě skenování obálek nebo dokumentů s lístkem s poznámkou.

Zdokonalená kvalita obrazu


Skener DR-C130 přichází s celou řadou funkcí pro zpracování obrazu, které vám pomohou pokaždé dosáhnout výsledků výjimečné kvality. Funkce, jako jsou korekce sklonu, vynechání prázdné stránky a rozpoznání orientace textu, umožňují přesnou reprodukci obrazu.

Bezproblémové připojení ke cloudu


Můžete skenovat a ukládat dokumenty přímo do cloudových aplikací, včetně služeb SharePoint, Evernote a Google Docs. Informace lze poté načíst pomocí zařízení smartphone nebo počítače. Pro skener DR-C130 je také k dispozici modul EMC Captiva Cloud Capture Run Time, který vývojářům umožňuje snadné vytváření webových skenovacích aplikací.

Kompletní software připravený k okamžitému používání


Skener DR-C130 je dodáván s kompletní sadou špičkového softwaru, který vám pomůže s produkcí vysoce profesionálních výstupů skenování a s vytvářením, úpravou a správou procesů zpracování dokumentů. Sada zahrnuje software CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office a Kofax VRS.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-C130, o jeho funkcích a možnostech.

Scanning speed A4 (single sided)

Rychlost skenování formátu A4 (jednostranně)

Automatic document feeder

Automatický podavač dokumentů

Scanning speed A4 (single sided)

Denní objem skenování

Double-sided scanning

Oboustranné skenování

icon

Efektivní dávkové skenování

eCOPY

Vytváření a úprava dokumentů PDF

 • Skener

 • Dokumentace

 • Instalační disk

 • Disk Kofax VRS

 • Síťový adaptér

 • Napájecí kabel

 • Kabel USB

 • Válec podavače

Dodávaný software

Víc informací o softwaru dodaném se skenerem.

Aplikace Canon

CaptureOnTouch 2

S uživatelsky přívětivým rozhraním CaptureOnTouch můžete snadno skenovat papírové dokumenty do digitálních archivů a ukládat je nebo odesílat na různá místa včetně cloudových služeb. Pomocí integrované technologie OCR můžete vytvářet soubory PDF s prohledávatelným textem.

Kompatibilita: Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Tato výkonná aplikace umožňuje rychle a efektivně skenovat sady dokumentů. Nabízí rozšířené možnosti výstupu spolu se zobrazením více oken a miniatur.

 • Získáte také řadu funkcí, s jejichž pomocí odstraníte zešikmení, zlepšíte čitelnost, zvýšíte jas a vždy přesně naskenujete různé dokumenty
 • Jediným stisknutím tlačítka můžete skenovat přímo do e-mailu, dokumentu PDF, souboru či prezentace
 • Můžete zaregistrovat běžné úlohy a snadno upravovat, přeskupovat či spravovat soubory
 • Podpora ovladače Kofax VRS

Kompatibilita: Windows

Více informací >

Aplikace od ostatních softwarových vývojářů

eCOPY

Výkonná, snadno použitelná aplikace pro prohlížení, vytváření, úpravu a převod souborů PDF. Aplikace eCopy nabízí ucelené funkce pro zvýrazňování, vytváření poznámek a úpravy, včetně vytváření formulářů s automatickým rozpoznáváním polí. Součástí je i kompletní sada nástrojů pro zabezpečení dokumentů a práci s podpisy.
Kompatibilita: Windows

Paperport

Díky snadno použitelnému a zároveň výkonnému softwaru, který vám pomůže využít skener Canon na maximum, pozvednete správu dokumentů na novou úroveň. Skenujte, organizujte, vyhledávejte a sdílejte dokumenty a mějte svou domácí kancelář perfektně a efektivně uspořádanou.
Kompatibilita: Windows

OmniPage

Software OmniPage s integrovanou technologií OCR přemění dokumenty naskenované pomocí skeneru Canon na obsah, který umožňuje snadné úpravy. Umožňuje převádět papírové dokumenty na digitální soubory s možností úprav, aniž by došlo ke změně rozložení originálního dokumentu a ztrátě sloupců, barev, obrázků či grafiky.
Kompatibilita: Windows

Presto BizCard

Díky softwaru Presto! nikdy neztratíte kontakt s obchodními partnery. Software BizCard pro váš skener. Pomůže vám se snadným a rychlým převodem důležitých kontaktních údajů na vizitkách do prohledávatelné a upravitelné digitální databáze, kterou lze snadno spravovat a synchronizovat.
Kompatibilita: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager je výkonný nástroj pro uživatele zařízení Mac, který přináší možnost efektivní správy dokumentů. Disponuje integrovaným jednoduchým rozpoznáváním textu (OCR) a umožňuje ukládat, upravovat, organizovat a sdílet naskenované digitální dokumenty. Představuje spojení profesionálního zpracování souborů a jednoduchého uživatelského rozhraní.
Kompatibilita: Mac

Sada SDK (Software Developer Kit)

BSDP

Náš program BSDP (Business Solutions Developer Programme) nabízí přístup k paletě technických informací, které vám pomůžou s vývojem aplikací pro naši řadu podnikových produktů. Další informace o našich sadách SDK naleznete na webové stránce programu Canon Developer Programme.