Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Tento rychlý, kompaktní, barevný síťový skener je navržen tak, aby zvýšil produktivitu a zjednodušil sdílení informací. Díky svému stylovému, robustnímu designu je to ideální společník do rušných kanceláří nebo do prostředí, kde jej budou využívat zákazníci.

Výhody

  • Atraktivní kompaktní design
  • Skenujte dokumenty a posílejte je do různých umístění
  • Uživatelsky příjemné ovládání včetně intuitivního barevného dotykového displeje
  • Mnoho pokročilých zabezpečovacích funkcí
  • Snadné vzdálené ovládání a síťová integrace

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

Prostorově úsporný design


Skener ScanFront 300/300P se jednoduše obsluhuje, snadno ovládá a může nabídnout nejmenší půdorys ve své třídě. Díky tomu jej lze umístit téměř na jakékoliv místo v kanceláři. Jeho stylový a robustní design je díky snadnému skenování vhodný do zákaznických center.

Větší produktivita


Skener ScanFront 300/300P – s produktivní rychlostí skenování až 30 str./min / 60 obr./min – pomáhá zjednodušit pracovní postupy a snížit náklady. Pracovníci v kanceláři mohou rychle a bezpečně odesílat dokumenty do libovolných umístění v síti, včetně odesílání do více umístění najednou, což šetří čas i peníze.

Uživatelsky přívětivé ovládání


Skener ScanFront 300/300P nabízí uživatelům jednoduché a příjemné ovládání. Velký barevný dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje uživatelům se rychle a jistě pohybovat v nabídkách, zatímco pomocí personalizovaných tlačítek lze naskenované soubory rychle a bezchybně posílat do různých umístění.

Robustní zabezpečení


Díky pokročilým zabezpečovacím funkcím budete mít důvěrné informace stále pod kontrolou. Přístupová uživatelská hesla a ověření totožnosti pomocí otisků prstů (pouze u modelu ScanFront 300P) zabrání neoprávněnému přístupu k firemní síti. Chcete-li zvýšit ochranu, lze omezit přístup určitých uživatelů k určitým funkcím skeneru.

Pohodlné vzdálené ovládání


Síťové skenery ScanFront 300/300P se jednoduše ovládají a spravují a pomáhají snížit náklady na informační technologie. Pokud chcete skener připojit do sítě, není k tomu potřeba žádný doplňující hardware ani software. Pracovníci IT mohou pomocí jednoduchého internetového vyhledávače na dálku aktualizovat, zálohovat a obnovovat mnoho různých zařízení. To mohou zajistit simultánně rovněž pomocí nástroje ScanFront Administration Tool.

Bezproblémová integrace


Integrace se systémem správy dokumentů je jednoduchá díky přizpůsobenému pojmenování indexovacích a obrázkových souborů. Tím je umožněna snadnější klasifikace souborů a jejich načítání.

Opravdová spolehlivost


Díky přímé cestě papíru a robustnímu podavači lze spolehlivě skenovat dokumenty na papírech s různou gramáží a různého formátu zároveň. Ultrazvukový senzor dvojitého podání papíru skeneru ScanFront 300P zajišťuje opravdovou kontrolu nad každým podaným listem dokumentu

Šetrný k životnímu prostředí


Protože se skener ScanFront 300/300P pyšní až o 70 % nižší spotřebou než obdobné výrobky, pomůže vaší společnosti naplňovat cíle snižování spotřeby energie.

Jedinečné a snadné přizpůsobení


Sada pro vývoj softwaru (Software Development Kit) je k dispozici integrátorům, aby vyvinuli jedinečná řešení pro skenování se síťovým skenerem ScanFront. Další informace získáte prostřednictvím programu Business Solutions Developer (BSDP) společnosti Canon.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, o jeho funkcích a možnostech.