lowlight

#mycanonlowlight

Krásné snímky se dají pořizovat i od soumraku do svítání. Slabé světlo tak nutně nemusí znamenat, že vaše snaha o vyfocení kvalitního snímku přijde vniveč. Podělte se s námi o magické okamžiky, vyfocené pomocí technik low light, ostré snímky plné detailů s nádechem tajemství, které se skrývá pod rouškou noci.

© Lorenz Holder

Pořízení kvalitního snímku za slabých světelných podmínek se sice může ze začátku zdát jako velká výzva, ale nechte se unést vaší kreativitou.

Pokud fotíte při slabém osvětlení a chcete docílit co nejostřejšího snímku, dbejte na to, aby váš fotoaparát byl nastavený na krátkou expozici a širokou clonu.

Pokud se nebojíte experimentovat, zvolte dlouhé expoziční záběry, které krásně zvýrazní pohyb. Výsledkem budou dechberoucí hry světel.

Pokuste se i vy v rámci naší soutěže zachytit jedinečné západy slunce a vzpomínky z neopakovatelných večírků. Své low-light fotografie nahrajte na váš Instagram pod hashtagem #mycanonlowlight a označte @canonczsk. Dostanete možnost vyhrát krásné ceny Canon!

Soutěžit můžete od 1.12. do 31.12. 2022. Naše porota v čele s Canon fotografy vybere po skončení soutěže 5 výherců, jejichž snímky budou odpovídat kreativnímu zadání soutěže #mycanonlowlight.Vítězové obdrží následující ceny:

  1. Canon PowerShot ZOOM
  2. Canon SELPHY CP1300
  3. Batoh HUSKY
  4. Fotoworkshop dle vlastního výběru - akademiefoceni.cz nebo bezdrátový reproduktor v pouzdru
  5. Fotoworkshop dle vlastního výběru - akademiefoceni.cz nebo bezdrátový reproduktor v pouzdru


Soutěžte

Pravidla soutěže

Najděte světlo ve tmě

Když se světlo ztrácí, neodkládejte fotoaparát. Zde je návod, jak pořizovat ostré snímky plné života, které osvětlí noc.

Doporučené produkty pro focení za špatných světelných podmínek.

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech