Canon Camera

#mycanontravels

Hlavní sezóna dovolených, výletů či road tripů právě začíná! Cestování skýtá v dnešní době v podstatě neomezené možnosti, ať už využíváte auto, letadlo, loď nebo karavan. Podělte se s námi o zážitky z cest i o skvělé výhledy z karavanů, dřevěných srubů nebo kompaktních stanů a zapojte se do soutěže!

Soutěžte

© Denisa Maňásková

Každý správný dobrodruh začíná vždy plánováním a balením. Berete si s sebou obří loďák s veškerým vybavením, nebo se vejdete pod 7 kilo? Jste milovníky glampingu, který kombinuje lásku k přírodě i komfortu, spíte v autě, v luxusním hotelu, nebo zkrátka kde se dá? To vše zkuste zaznamenat! Prim bude hrát samozřejmě světlo, takže přestože jste na dovolené, zkuste si přivstat – ranní světlo je měkké a teplé, navíc brzy ráno vás nebudou rušit zástupy netrpělivých turistů. A kromě obligátní zlaté hodinky rozhodně využijte i tzv. modrou hodinu, která přináší další netušené možnosti. Také se vždy vyplatí dodržování základních kompozičních pravidel, jako jsou vodorovný horizont, správné vodící linky či pravidlo tří třetin. Zašlete nám povedené fotografie z plánování, balení, vlastní cesty či snímky zajímavých výhledů.

Své nejlepší fotky, které budou nejlépe vystihovat cestování, nahrajte na Instagram pod označením #mycanontravels a @canonczsk a vyhrajte skvělé ceny Canon! Soutěžit můžete od 6.6. do 30.6 2022. Naše porota v čele s Canon fotografy vybere po skončení soutěže 5 výherců, jejichž snímky budou odpovídat kreativnímu zadání soutěže #mycanontravels.

Vítězové obdrží následující ceny

1. Canon PowerShot ZOOM
2. Canon SELPHY CP1300
3. Canon SELPHY CP1300
4. Fotoworkshop dle vlastního výběru - akademiefoceni.cz
5. Fotoworkshop dle vlastního výběru - akademiefoceni.cz.

Soutěžte

Pravidla soutěže

Uchovejte si vzpomínky ze svých cest po celém světě

Chystáte se na výlet k moři, nebo na dovolenou ve městě? Inspirujte se a učte se od cestovních fotografů. Nechte se zasvětit do tipů a triků, abyste ze svých dobrodružství vytěžili maximum.

Doporučené produkty na cesty

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech