PRODUKT

Déšť nebo sluneční svit: Jak mohou média odolná proti vodě přispět k rozvoji vaší firmy

Voděodolná venkovní grafika bez laminace? Je to možné se správným papírem

water image

Nevyžaduje laminaci

Věděli jste, že na inkoustové tiskárně můžete tisknout vysoce kvalitní venkovní grafiku bez laminace?

V minulosti představovala jediný způsob zajištění odolnosti výtisku proti vodě laminace. To znamenalo, že bylo nutné čekat, až bude výstup suchý, čímž se zpomalil celý výrobní proces a vzrostly náklady. Nic ideálního.

Výběr správného papíru, např. našich médií odolných proti vodě, vám však umožní vytvářet krásné a voděodolné výtisky ve fotografické kvalitě, které vydrží až šest měsíců venku bez laminace. Spárujte tato média s řadou tiskáren imagePROGRAF a získáte optimální kombinaci.

Při použití tohoto speciálně navrženého papíru bude vytištěný výstup okamžitě odolný proti vodě. Papír obsahuje vrstvu pro příjem inkoustu, která se skládá z pojiva s nízkou rozpustností ve vodě, což usnadňuje, urychluje a snižuje náklady na produkci trvanlivých výtisků.

Přiveďte kreativní nápady k životu

Pokud již vlastníte tiskárnu imagePROGRAF, mohou tato média odolná proti vodě vdechnout život nápadům vašich zákazníků a podpořit vaše podnikání. Máte na výběr ze čtyř produktů, včetně matného polypropylenu, samolepicího vinylu a bannerového vinylu, můžete se tedy nechat hýčkat různými možnostmi.

Pravděpodobně již pracujete se zákazníky v oblasti pohostinství, volného času či maloobchodu. Nyní jim můžete nabídnout dokonalá řešení pro krátkodobé venkovní grafiky, která podpoří jejich podnikání. Pokud již s prodejcem probíráte plakáty, proč nedoporučit kvalitní venkovní snímek, který přiláká kolemjdoucí dovnitř? Nebo samolepicí vinyl ovinutý kolem sloupu, který upozorní na reklamní akci v prodejně? Díky kratší době nutné pro tisk můžete také požadavky zákazníků plnit rychle.

A s nápady se nemusíte zastavit jen venku. Díky voděodolným médiím lze vytvářet širokou škálu vnitřních i venkovních aplikací – vývěsní cedule, bannery, plakáty, samolepicí grafiky, reklamní plochy atd.

imagePROGRAF PRO-2000

Grafika pro všechna roční období –
dokonce i pod led

Představte si výtisky vystavené vlhkému prostředí. Média odolná proti vodě jsou ideální pro grafiky umístěné v koupelnách nebo na místech, která se pravidelně čistí, například v šatnách.

Jeden zákazník dokonce pozvedl odolnost proti vodě na další úroveň a umístil tištěnou reklamní grafiku pod vrstvu ledu na hokejovém stadionu! Po půl roce „u ledu“ jsou snímky zcela neporušené a téměř v takovém stavu jako v den vytištění.

Pokroky dosažené v oblasti médií odolných proti vodě umožnily, aby výtisky odolaly nejen vodě. Tato média jsou také odolná proti vyblednutí, a venkovní aplikace jsou tak chráněny před snižováním kvality fotografií vlivem nelítostného UV záření.

Krátkodobé až střednědobé venkovní výtisky vyrobené pomocí těchto médii vydrží v náročných povětrnostních podmínkách a uchovají si kvalitu teplých barev, odstínů šedi a temné černi po dobu až šesti měsíců v porovnání s venkovními výtisky na lesklém inkoustovém papíru.

Elemental water image

Záplava možností

Tisková oddělení, která dříve práci na odolnosti proti vodě zadávala externě, nyní mohou vše zvládat interně, protože tisk na médium odolné proti vodě ještě nikdy nebyl jednodušší.

Naše média odolná proti vodě mají samolepicí podložku pro jednoduchou aplikaci a odstraňování a správnou úroveň krytí pro aplikaci na stávající grafiku, což zkracuje dobu práce. Stačí pouze zkontrolovat, zda je povrch, na který média aplikujete, dobře připraven.

S médii odolnými proti vodě máte tolik možností růstu, které můžete prozkoumat. Proč se nevydat do neznámých vod s novými aplikacemi a neotevřít stavidla novým zakázkám?

Kliknutím na odkaz níže získáte další informace o různých typech papíru odolných proti vodě.

Zjistěte více o médiích a spotřebním materiálu Canon

Související řešení

Promluvte si s jedním z našich specialistů a zjistěte, co je pro vás to pravé

Poraďte se s naším týmem