Veletrh

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022

Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy.
Canon na veletrhu Reklama Polygraf

THE TASTE OF COLOUR

Canon na veletrhu Reklama Polygraf

Přijďte si prohlédnout pestré portfolio polygrafických řešení společnosti Canon.

3. – 5. 5. 2022
PVA EXPO Praha Letňany
Hala 2, stánek 2B03

Canon představí tisková řešení pro interiérové dekorace i signmaking

Společnosti Canon si pro letošní rok připravila řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Technologie Canon UVgel je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž produkci dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace či tapety.

Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Technologie vytvrzování výtisků diodami LED, která je použita v tiskárnách řady Canon Arizona 1300, nabízí poskytovatelům tiskových služeb možnost využívat mnohem širší škálu aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Toto řešení doplní jeden z nejrozšířenějších automatických vyřezávacích plotterů Kongsberg X 24.

Společnosti nabízející profesionální tiskové služby, ale také fotografy, plánuje Canon zaujmout první velkoformátovou tiskárnou s fluorescenčním inkoustem na světě – konkrétně jedenáctibarevným modelem imagePROGRAF GP-4000.

Tiskárna imagePRESS C710 zastupuje řešení značky Canon pro náročná kancelářská prostředí a výrobu. Umožňuje využívat flexibilní pracovní postupy a je zárukou výjimečné kvality tisku. Nabízí univerzální možnosti profesionálního dokončení a pokročilé příslušenství, včetně sedlového finišeru a čelního ořezu brožur.

 • O veletrhu Reklama Polygraf

  Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy. Zaměřuje se na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

 • Místo

  PVA EXPO Praha Letňany
  Beranových 667, 199 00 Praha 9
  GPS: Loc: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

  Najdete nás na stánku 1B04, Hala 1

 • Otevírací doba

  Úterý 25. dubna – 10:00 – 17:00
  Středa 26. dubna – 10:00 – 17:00
  Čtvrtek 27. dubna – 10:00 – 16:00

Předváděné produkty a technologie

 • VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  Colorado 1650

  Produkční tiskárna UVgel 64 palců R2R pro rozšířený rozsah aplikací.

 • Arizona

  Řada Arizona 1300 GT

  Mimořádná technologie a vynikající rozmanitost použití

 • PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ TISKÁRNY

  imagePROGRAF PRO-2100

  Kompaktní 24˝ zařízení nabízí vysokou produktivitu a pokročilé zpracování obrazu, které přispívá k úžasné kvalitě tisku.

 • imagePRESS

  imagePRESS C650

  Špičkové produktivní multifunkční zařízení s flexibilními pracovními postupy a možností profesionálních konečných úprav.

 • Pohled odborníka

  Podívejte se na související články ohledně problematiky prezentované na veletrhu Reklama Polygraf.

 • ČLÁNEK

  Průvodce digitálním tiskem tapet

  Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste. Zjistěte více.

  03 Dec 2021

 • PŘÍPADOVÉ STUDIE

  Příběh fotografa, kterého uchvátil tisk

  Petr Komárek začínal jako nadšený fotograf a v hlavě měl představu, že by vytištěná fotografie měla mít stejně zářivé a stálé barvy jako její digitální podoba v počítači.

  12 Mar 2020

 • ČLÁNEK

  Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  Kvalitní tištěné materiály jsou vaší tajnou zbraní a novou normou k oslovení zákazníků.

 • INFOGRAFIKA

  Udržitelnost – snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon

  Snižte svůj dopad na planetu tím, že provedete jednoduché kroky, které skutečně mají smysl!

 • Zaregistrujte se na veletrh Reklama Polygraf 2022

  Pokud se chcete veletrhu Reklama Polygraf zúčastnit, pomocí odkazu níže se zaregistrujte na webových stránkách veletrhu a získejte volnou vstupenku od společnosti Canon.