VELETRH

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy.

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

Canon Camera

MAKE IT FUTUREPROOF

Canon na veletrhu Reklama Polygraf Obaly

Přijďte si prohlédnout pestré portfolio polygrafických řešení společnosti Canon.

25 – 27. 4. 2023
PVA EXPO Praha Letňany
Hala 1, stánek 1B04

Canon představí tisková řešení pro interiérové dekorace i signmaking

Společnosti Canon si pro letošní rok připravila řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Technologie Canon UVgel je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž produkci dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace či tapety.

Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Technologie vytvrzování výtisků diodami LED, která je použita v tiskárnách řady Canon Arizona 1300, nabízí poskytovatelům tiskových služeb možnost využívat mnohem širší škálu aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Toto řešení doplní jeden z nejrozšířenějších automatických vyřezávacích plotterů     .

Společnosti nabízející profesionální tiskové služby, ale také fotografy, plánuje Canon zaujmout první velkoformátovou tiskárnou s fluorescenčním inkoustem na světě – konkrétně jedenáctibarevným modelem imagePROGRAF GP-4000.

Tiskárna imagePRESS V1000 zastupuje řešení značky Canon pro náročná kancelářská prostředí a výrobu. Umožňuje využívat flexibilní pracovní postupy a je zárukou výjimečné kvality tisku. Nabízí univerzální možnosti profesionálního dokončení a pokročilé příslušenství, včetně sedlového finišeru a čelního ořezu brožur.

 • O veletrhu Reklama Polygraf

  O veletrhu Reklama Polygraf

  Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy. Zaměřuje se na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

 • Místo

  Místo

  PVA EXPO Praha Letňany
  Beranových 667, 199 00 Praha 9
  GPS: Loc: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

  Najdete nás na stánku 1B04, Hala 1

 • Otevírací doba

  Otevírací doba

  Úterý 25. dubna – 10:00 – 17:00
  Středa 26. dubna – 10:00 – 17:00
  Čtvrtek 27. dubna – 10:00 – 16:00

Předváděné produkty a technologie

 • colorado1650_range

  VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  Colorado 1650

  Produkční tiskárna UVgel 64 palců R2R pro rozšířený rozsah aplikací.

 • arizona-1300

  Arizona

  Řada Arizona 1300 GT

  Mimořádná technologie a vynikající rozmanitost použití

 • VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  imagePROGRAF GP-4000

  Díky mimořádně širokému rozsahu barev nabízí tiskárna imagePROGRAF GP-4000 vynikající kvalitu obrazu, syté barvy a odolné provedení a stanovuje nové standardy pro grafické plakáty.

 • imagePRESS

  imagePRESS V1000

  Rozšiřte své zdroje příjmů díky vysoké produktivitě a výjimečné všestrannosti médií v kompaktním a profesionálním barevném digitálním tiskovém stroji.

 • Chcete se nechat inspirovat a objevit způsoby, jak rozvíjet své podnikání?

  Získejte nejnovější informace o technologii společnosti Canon. Zaregistrujte se a přihlaste se k naší hybridní platformě akcí, abyste získali okamžitý přístup k celé řadě užitečných přehledů a videoobsahu, které pokrývají vše od myšlenkového vedení kolem růstu firmy a budoucnosti tiskového průmyslu až po vzrušující technické ukázky a prezentací z celé oblasti EMEA společnosti Canon.

  • skupina lidí, kteří společně pracují

   Make It Grow

   Přechod z režimu přežití na vzkvétající podnik se současnými a budoucími příležitostmi.

  • žena se dívá do notebooku

   Make It Count

   Naše poslední přehledová zpráva zdůraznila význam prokázání návratnosti investic do digitálního tisku potenciálním zákazníkům a stávajícím klientům, a to ve srozumitelných obchodních termínech souvisejících s obchodními cíli.

  • skupina lidí kolem stolu

   Make It Seamless

   Inteligentní a škálovatelná automatizace, která maximálně využívá současné a budoucí investice do technologie předtisku, tisku a konečných úprav a zároveň pomáhá naplno rozvinout kreativitu a produktivitu vašeho týmu.

  Pohled odborníka

  Podívejte se na související články ohledně problematiky prezentované na veletrhu Reklama Polygraf.

 • What to consider when assessing potential flatbed printers

  ČLÁNEK

  Bílá kniha – co je třeba zvážit při hodnocení potenciálních flatbed tiskáren

  Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli využít příležitostí flatbed tiskáren a expandujícího trhu s velkoformátovou grafikou.

 • ORIGINÁL JE NEPŘEKONATELNÝ

  Originální inkoust LUCIA společnosti Canon

  Originální inkoust Canon je navržen tak, aby harmonicky spolupracoval s vaší tiskárnou Canon. Tím zajišťuje konzistentní vysokou kvalitu, spolehlivý výkon a vynikající užitnou hodnotu při každém tisku.

 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Kreativita a technologie: jeden bez druhého se neobejde

  Společnost Graffis je česká rodinná firma. Jedním z hlavních produktů, které přivádí na svět, jsou kvalitní škrabadla a domečky pro psy a kočky. Podívejte se proč sází na techniku Canon.

 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Případová studie společnosti CEWE

  CEWE je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií a tak obrovská výroba se nemůže zastavit, nemůže si dovolit prostoje. I proto si v CEWE vybrali řešení od společnosti Canon.

 • PŘÍRUČKA

  Příručka k interiérovým dekoracím

  Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste. Stáhněte si naši bezplatnou příručku.

 • dastax

  PŘÍPADOVÉ STUDIE

  Příběh fotografa, kterého uchvátil tisk

  Petr Komárek začínal jako nadšený fotograf a v hlavě měl představu, že by vytištěná fotografie měla mít stejně zářivé a stálé barvy jako její digitální podoba v počítači.

 • Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  Článek

  Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  Kvalitní tištěné materiály jsou vaší tajnou zbraní a novou normou k oslovení zákazníků.

 • sustainibility

  INFOGRAFIKA

  Udržitelnost – snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon

  Snižte svůj dopad na planetu tím, že provedete jednoduché kroky, které skutečně mají smysl!

 • imagePRESS V1000

  Objevte nejnovější zařízení imagePRESS: Profesionální barevný digitální tiskový stroj pro tisková prostředí se středním objemem nabitý robustními funkcemi a inovativní technologií.
  ZJISTĚTE VÍCE
  Tiskárna ImagePRESS V1000 Basic

  Související produkty a řešení

 • Arizona 135 GT
  Vstupte do světa nových možností tisku s naší řadou Arizona: Průmyslový a speciální tisk pro aplikace nejen pro trh s grafikou.
 • dva pracovníci společně pracují
  Prozkoumejte naše řešení navržená tak, aby transformovala způsob, jakým produkujete a spravujete komunikaci se zákazníky a důležitou firemní dokumentaci založenou na datech, a to ve více výstupních kanálech.
 • imagePROGRAF PRO-4100S
  Prohlédněte si naše rostoucí portfolio velkoformátových tiskáren imagePROGRAF, které nabízí vynikající kvalitu i produktivitu, stejně jako uživatelsky přívětivé funkce vhodné do každého pracovního prostředí.
 • varioPRINT 140
  Objevte naši řadu tiskových strojů na výrobu toneru pro černobílé aplikace – od výkonného řešení TITAN až po řešení střední a základní řady, která budou vyhovovat vašim potřebám.
 • Zaregistrujte se na veletrh Reklama Polygraf 2023

  Pokud se chcete veletrhu Reklama Polygraf Obaly zúčastnit, pomocí odkazu níže se zaregistrujte na webových stránkách veletrhu a získejte volnou vstupenku od společnosti Canon.