VELETRH

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy.
Canon Camera

MAKE IT FUTUREPROOF

Canon na veletrhu Reklama Polygraf Obaly

Přijďte si prohlédnout pestré portfolio tiskových a workflow řešení společnosti Canon.

25 – 27. 4. 2023
PVA EXPO Praha Letňany
Hala 1, stánek 1B04

Canon představí tisková řešení a automatizaci workflow pro produkční i velkoformátový tisk

Společnost Canon si pro letošní rok připravila tři zcela nové technologické inovace v následujících kategoriích:

 • Roll-to-roll tisk
 • Produkční tisk
 • Automatizace pracovních postupů

Návštěvníci veletrhu si budou moci poprvé prohlédnout nejnovější roll-to-roll tiskárnu Canon Colorado M5W, kterou společnost Canon uvedla na trh jen před několika dny, 30. března 2023. Nová řada tiskáren Colorado M představuje první platformu velkoformátových grafických tiskáren typu roll-to-roll, která je modulární z hlediska konfigurace rychlosti a manipulace s médii. Jde o nejrychlejší a nejproduktivnější řešení v tomto segmentu trhu, které nabízí možnost tisku speciálních efektů a bílého inkoustu Canon UVgel. Poskytovatelé tiskových služeb si mohou u tiskáren Colorado řady M vybrat také variantu s jedinečnou technologii FLXfinish+, která jim umožňuje zvolit matnou, lesklou nebo smíšenou úpravu povrchu na stejném tisku CMYK bez nutnosti přidání dalšího barevného kanálu obsahujícího lak.

Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo.

Ke zvýšení efektivity práce na tiskárnách Colorado i Arizona přispívá i software pro automatizaci pracovních postupů PRISMAguide XL, inovační řešení, které zjednodušuje a automatizuje složité úlohy, včetně vícevrstvých a oboustranných aplikací, takže tiskové soubory jsou připraveny téměř okamžitě. Intuitivní software ukládá soubory připravené k tisku a umožňuje, aby další podobné úlohy zákazníka byly opakovaně připravovány jednodušeji a rychleji a dosáhlo se dlouhodobě efektivní produkce.

Toto řešení doplní jeden z nejvšestrannějších digitálních dokončovacích zařízení na trhu, Kongsberg C24 Edge. Řada Kongsberg C je speciálně navržena pro nepřetržitý provoz 24/7 v produkčním prostředí. Stroj si hravě poradí se všemi často používanými substráty, dokonce i s těmi nejtvrdšími materiály, a to rekordní rychlostí. Díky tomu je to řezací stůl, který je vhodný pro všechny aplikace v oblasti výroby reklamního značení, displejů a obalů.

V kategorii velkoformátových inkoustových tiskáren „water based“ Canon představí hned dva modely. Společnosti nabízející profesionální tiskové služby v oblasti reklamy a fotografy plánuje Canon zaujmout první velkoformátovou tiskárnou s pigmentovým fluorescenčním inkoustem na světě - konkrétně jedenáctibarevným modelem imagePROGRAF GP-4000. Produkci plakátů na levná rolová média s nízkými náklady ve vysoké kvalitě, navíc bez nutnosti dodatečného ořezu, umožní pětibarevný model imagePROGRAF TZ-30000.

Divize produkčního tisku nabídne tiskové technologie s důrazem na produktivitu, automatizaci, spolehlivost, a jednoduchost ovládání. Kromě novinky imagePRESS V1000, představíme i SW řešení typu Web2Print. Toto řešení umožňuje našim zákazníkům nejen nabídnout tiskové produkty přes moderní www rozhraní, ale výrazně pomáhá v automatizaci pracovních postupů při zpracování zakázek od jejich příjmu až po expedici.

Divize komerčního tisku bude na stánku Canon zastoupena množstvím nejrůznějších typů aplikací na široké škále materiálů. Tato divize má ve svém portfoliu produkční digitální tiskárny Canon pro vysoké a velmi vysoké objemy tisku, na roli papíru i na volné archy, a SW řešení pro realizaci workflow v nejrůznějších prostředích – transakčních i tradičně polygrafických.

 • O veletrhu Reklama Polygraf

  O veletrhu Reklama Polygraf

  Reklama Polygraf je největší mezinárodní veletrh reklamy, médií a polygrafie v regionu střední a východní Evropy. Zaměřuje se na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

 • Místo

  Místo

  PVA EXPO Praha Letňany
  Beranových 667, 199 00 Praha 9
  GPS: Loc: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

  Najdete nás na stánku 1B04, Hala 1

 • Otevírací doba

  Otevírací doba

  Úterý 25. dubna – 10:00 – 17:00
  Středa 26. dubna – 10:00 – 17:00
  Čtvrtek 27. dubna – 10:00 – 16:00

Předváděné produkty a technologie

 • colorado-m-800x800.jpg

  PRODUKČNÍ TISKÁRNY

  Řada Colorado M

  Plně modulární roll-to-roll tiskárna s technologií UVgel pro velkoformátové grafiky. Nakonfigurujte systém podle svých potřeb a později jej upgradujte v závislosti na nárůstu objemu tisku. K dispozici máte mnoho možností, včetně smíšeného lesklého/matného tisku a bílého inkoustu.

 • arizona1300gt-800x800.jpg

  ARIZONA

  Řada Arizona 1300 GT

  Mimořádná technologie a vynikající rozmanitost použití

 • VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY

  imagePROGRAF GP-4000

  Díky mimořádně širokému rozsahu barev nabízí tiskárna imagePROGRAF GP-4000 vynikající kvalitu obrazu, syté barvy a odolné provedení a stanovuje nové standardy pro grafické plakáty.

 • imagePRESS

  imagePRESS V1000

  Rozšiřte své zdroje příjmů díky vysoké produktivitě a výjimečné všestrannosti médií v kompaktním a profesionálním barevném digitálním tiskovém stroji.

 • Chcete se nechat inspirovat a objevit způsoby, jak rozvíjet své podnikání?

  Získejte nejnovější informace o technologii společnosti Canon. Zaregistrujte se a přihlaste se k naší hybridní platformě akcí, abyste získali okamžitý přístup k celé řadě užitečných přehledů a videoobsahu, které pokrývají vše od myšlenkového vedení kolem růstu firmy a budoucnosti tiskového průmyslu až po vzrušující technické ukázky a prezentací z celé oblasti EMEA společnosti Canon.

  • skupina lidí, kteří společně pracují

   Make It Grow

   Přechod z režimu přežití na vzkvétající podnik se současnými a budoucími příležitostmi.

  • žena se dívá do notebooku

   Make It Count

   Naše poslední přehledová zpráva zdůraznila význam prokázání návratnosti investic do digitálního tisku potenciálním zákazníkům a stávajícím klientům, a to ve srozumitelných obchodních termínech souvisejících s obchodními cíli.

  • skupina lidí kolem stolu

   Make It Seamless

   Inteligentní a škálovatelná automatizace, která maximálně využívá současné a budoucí investice do technologie předtisku, tisku a konečných úprav a zároveň pomáhá naplno rozvinout kreativitu a produktivitu vašeho týmu.

  Pohled odborníka

  Podívejte se na související články ohledně problematiky prezentované na veletrhu Reklama Polygraf.

 • ČLÁNEK

  Co je třeba vzít v úvahu při posuzování flatbed tiskárny

  Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli využít příležitostí, které vám flatbed tisk může přinést pro rozvoj vašeho podnikání.

  09 Aug 2022

 • ORIGINÁL JE NEPŘEKONATELNÝ

  Originální inkoust LUCIA společnosti Canon

  Originální inkoust Canon je navržen tak, aby harmonicky spolupracoval s vaší tiskárnou Canon. Tím zajišťuje konzistentní vysokou kvalitu, spolehlivý výkon a vynikající užitnou hodnotu při každém tisku.

 • Graffis studio

  PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Kreativita a technologie: jeden bez druhého se neobejde

  Společnost Graffis je česká rodinná firma. Jedním z hlavních produktů, které přivádí na svět, jsou kvalitní škrabadla a domečky pro psy a kočky. Podívejte se proč sází na techniku Canon.

  27 Jan 2023

 • PŘÍPADOVÁ STUDIE

  Případová studie společnosti CEWE

  CEWE je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií a tak obrovská výroba se nemůže zastavit, nemůže si dovolit prostoje. I proto si v CEWE vybrali řešení od společnosti Canon.

  26 Jan 2023

 • Vintage couch against a wall with wallpaper on it - Canon UK

  ČLÁNEK

  Průvodce digitálním tiskem tapet

  Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste. Zjistěte více.

  03 Dec 2021

 • Petr Komárek

  PŘÍPADOVÉ STUDIE

  Příběh fotografa, kterého uchvátil tisk

  Petr Komárek začínal jako nadšený fotograf a v hlavě měl představu, že by vytištěná fotografie měla mít stejně zářivé a stálé barvy jako její digitální podoba v počítači.

  12 Mar 2020

 • Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  ČLÁNEK

  Proměňte tištěné materiály ve svou tajnou zbraň k dosažení úspěchu

  Kvalitní tištěné materiály jsou vaší tajnou zbraní a novou normou k oslovení zákazníků.

 • sustainibility

  INFOGRAFIKA

  Udržitelnost – snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon

  Snižte svůj dopad na planetu tím, že provedete jednoduché kroky, které skutečně mají smysl!

 • imagePRESS V1000

  Objevte nejnovější zařízení imagePRESS: Profesionální barevný digitální tiskový stroj pro tisková prostředí se středním objemem nabitý robustními funkcemi a inovativní technologií.
  ZJISTĚTE VÍCE
  Tiskárna ImagePRESS V1000 Basic

  Související produkty a řešení

 • Arizona 135 GT
  Vstupte do světa nových možností tisku s naší řadou Arizona: Průmyslový a speciální tisk pro aplikace nejen pro trh s grafikou.
 • dva pracovníci společně pracují

  Software pro automatické zpracování dokumentů

  Prozkoumejte naše řešení navržená tak, aby transformovala způsob, jakým produkujete a spravujete komunikaci se zákazníky a důležitou firemní dokumentaci založenou na datech, a to ve více výstupních kanálech.
 • imagePROGRAF PRO-4100S
  Prohlédněte si naše rostoucí portfolio velkoformátových tiskáren imagePROGRAF, které nabízí vynikající kvalitu i produktivitu, stejně jako uživatelsky přívětivé funkce vhodné do každého pracovního prostředí.
 • varioPRINT 140
  Objevte naši řadu tiskových strojů na výrobu toneru pro černobílé aplikace – od výkonného řešení TITAN až po řešení střední a základní řady, která budou vyhovovat vašim potřebám.
 • Zaregistrujte se na veletrh Reklama Polygraf 2023

  Pokud se chcete veletrhu Reklama Polygraf Obaly zúčastnit, pomocí odkazu níže se zaregistrujte na webových stránkách veletrhu a získejte volnou vstupenku od společnosti Canon.