Profesionální produkty

Sada softwaru pro tiskárny imagePROGRAF

Využijte plně vaši velkoformátovou tiskárnu imagePROGRAF a zefektivněte pracovní postup pomocí naší řady výkonného bezplatného softwaru, dodávaného v sadě.

Další kroky

Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

Ke kompletním funkcím a aplikacím své tiskárny řady imagePROGRAF PRO můžete přistupovat pomocí této praktické softwarové brány. Je vždy po ruce a připravena ke spuštění z hlavního panelu Windows nebo doku Apple Mac.

Print Studio Pro

Print Studio Pro

Tiskněte mimořádně kvalitní fotografie s pomocí softwaru Adobe Photoshop a Adobe Lightroom nebo aplikace Digital Photo Professional společnosti Canon a využijte plný potenciál křišťálově čistých snímků pořízených digitálními fotoaparáty Canon EOS.

PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Software PosterArtist Lite od společnosti Canon umožňuje navrhovat a tisknout profesionálně vypadající plakáty v pouhých čtyřech jednoduchých krocích. Je vybaven více než 1 300 šablonami, fotografiemi a kliparty, jejichž vzhled vyhovuje široké řadě různých podnikatelských prostředí. Vytváření poutavých plakátů a vývěsních cedulí nebylo nikdy snazší.

Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Tiskový modul plug-in od společnosti Canon pro aplikaci Photoshop poskytuje dokonalé rozhraní mezi obrázky z aplikace Photoshop a tiskárnou imagePROGRAF. Umožňuje přenášet 16bitové soubory s barevným prostorem Adobe RGB přímo do tiskárny se zachováním širokého rozsahu barev a výjimečného stupňování původních obrázků.

Print Plug-In for Office

Print Plug-In for Office

Tiskový modul plug-in od společnosti Canon pro sadu Office usnadňuje produkci velkoformátových výtisků ze všech souborů aplikací Word, Excel a PowerPoint. Představte si časovou osu projektu vytvořenou v aplikaci Excel, která pokrývá mnoho stránek, v nichž se lze obtížně vyznat. Nyní ji můžete pouze v několika jednoduchých krocích proměnit ve vysoce působivou velkoformátovou verzi.

Direct Print & Share

Direct Print & Share

Software Direct Print & Share od společnosti Canon usnadňuje tisk souborů PDF, JPEG, TIFF a HP-GL/2, aniž by bylo potřebné spustit původní aplikaci. Umožňuje také snadno sdílet soubory s ostatními pomocí cloudového úložiště.

imagePROGRAF Print Utility for iPad

imagePROGRAF Print Utility for iPad

Toto je bezplatná aplikace pro tiskárny Canon imagePROGRAF speciálně navržená pro snadný tisk dat ve formátu PDF ze zařízení iPad.

Související produkty a služby

Související výrobky

Související služby

  • Služby pro firmy

    Snažíte se zajistit růst vaší firmy, zvýšit produktivitu, snížit náklady na tisk nebo předat služby týkající se tisku a dokumentů externímu dodavateli? Ať je vaše výzva jakákoli, společnost Canon vám může pomoci službami přizpůsobenými na míru, abyste dosáhli vašich cílů.