VÝZNAMNÝ DEN

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Připravte se na okamžiky, na nichž záleží
Život je plný výjimečných okamžiků, významnějších i méně významných. Ať už jsou ty vaše jakékoli a ať už se odehrávají kdekoli, ujistěte se, že jste připraveni zachytit je v celé jejich kráse, abyste mohli své vzpomínky znovu prožít, kdykoli budete chtít, a sdílet je s přáteli a rodinou po mnoho dalších let.

Pro okamžiky, na kterých záleží

Fotoaparát v telefonu je vhodný ke každodennímu použití. Ale co ty výjimečné životní okamžiky, kdy na kvalitě opravdu záleží? Ať už jde o dovolenou, večírek, víkendový výlet, svatbu, založení rodiny nebo tvorbu online obsahu. Existují okamžiky, které si zaslouží Canon.
Canon Camera

VÝZNAMNÝ DEN

Svatební den je plný momentů, ke kterým se budete chtít vracet nejen ve svých vzpomínkách, ale i na fotografiích. Každá slza, smích, objetí, květinová výzdoba a různé tradice vyjadřují tisíce emocí a skrytých významů.

K tomu abyste tyto emoce dokázali přenést i do svatebního alba, je potřeba prvotřídní technika a také fotograf.

I proto jsme se vydali s fotografem Davidem Bernardem na focení svatebního dne, který věří, že nejdůležitější je komunikace s novomanželi, uvolněná atmosféra a zachycení okamžiků, nad kterými se budete smát a dojímat i za mnoho let.

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Svatba je pro mnohé z nás jedním z nejdůležitějších milníků v životě. Tyto momenty si zaslouží být zachyceny na prvotřídní techniku, díky které budou stále krásné i za mnoho let.

Vydejte se s námi na cestu hledáčkem svatebního fotografa Davida Bernarda, během které nám prozradil, jak přistupuje k fotografování svateb a jaké jsou jeho tipy pro dosažení nejlepších výsledků.

 • TO JE VEČÍREK!

  Děti rychle rostou, a každý milník je tak vzácný. Je čas nafouknout balónky a zapálit svíčky...

 • CO SE VAŘÍ?

  Příprava dokonalého pokrmu vyžaduje spoustu práce, obzvlášť když chcete udělat dojem na sledující!

 • PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

  Ať už máte všechno naplánované, nebo prostě berete každý den tak, jak přichází, čekají vás skvělé životní okamžiky...

 • DO PŘÍRODY!

  Ať už se jedná o úchvatnou krajinu, naučnou stezku nebo víkendové táboření, stačí sbalit si batoh a vyrazit...

 • VÍTEJTE VE SVĚTĚ!

  Devět měsíců může uplynout jako voda. Je toho tolik, co musíte udělat, abyste se připravili na příchod dítěte, a přitom máte tak málo času!

 • VÝZNAMNÝ DEN!

  Dva důležití lidé ve vašem životě se rozhodli, že jejich vztah bude oficiální. Jejich výjimečný den si nenecháte ujít ani za nic na světě! Nezapomeňte na tu jednu skutečně zásadní věc!

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Davidem Bernardem je společnost FotoŠkoda, která si pro vás v termínu od 15. května do 4. června 2023 připravila akci, kdy po uplatnění slevového kódu 05CANON můžete zakoupit Canon EOS R6 Mark II a další vybranou Canon techniku s 15% slevou.
Canon Camera

Jednoduché použití

Získejte skvělé výsledky ihned po vybalení. Budete ohromeni tím, čeho dokážete dosáhnout od samotného začátku. Zaměřte a stiskněte spoušť – perfektní!

Snadné ovládání

Plné využití schopností fotoaparátu Canon je intuitivní a příjemné. Můžete být tak kreativní, jak chcete, a to tempem, které si sami zvolíte.

Canon Camera
Canon Camera

Vytiskněte si své vzpomínky

Pořizujte ohromující a dokonale ostré snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plné živých barev. Takové jsou bezvadné pro fotoalba.

Špičkové video v rozlišení 4K

S rozlišením 4K si užijete tvůrčí svobodu při přibližování, oddalování, posouvání a ořezávání záběrů až o 200 %, a přesto budete moci vytvářet videa v rozlišení Full HD.

Canon Camera
Canon Camera

Možnost připojení ke smartphonu

Připojení fotoaparátu Canon k chytrému telefonu je jednoduché a snadné. Všechny jsou standardně vybaveny technologiemi Bluetooth a Wi-Fi.

Objektiv pro každou příležitost

Věděli jste, že digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty jsou dodávány s vyměnitelnými objektivy? Existuje jeden pro každou možnou příležitost!

Canon Camera
Canon Camera

Nikdy vás nezklame

S fotoaparáty Canon můžete používat náhradní baterie a paměťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

Dokonalý tvar

Naše fotoaparáty jsou navrženy s ohledem na ergonomii, aby vám příjemně padly do rukou. Snadno se drží a jen stěží vám spadnou!

Canon Camera
 • Canon Camera
  Fotografie nebo videa, akce nebo portrét – díky spojení výkonu a kvality obrazu fotoaparátu EOS R6 Mark II můžete popustit uzdu své kreativitě.
 • Canon Camera
  Vysoce všestranný objektiv se zoomem 24–105 mm nabízí fotografům a filmařům optimální kompromis mezi výkonem, přenosností a kvalitou snímků.
 • Canon Camera
  Tento malý a lehký 24mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností kombinuje širokoúhlý objektiv s vysokou světelností pro kreativní fotografování i za slabého osvětlení.
 • Canon Camera
  Vytvářejte během několika sekund vysoce odolné výtisky se sytými barvami pomocí této jednoduché kompaktní fototiskárny.
 • Zachyťte okamžiky a ihned se o ně podělte...

  Fotoaparáty Canon jsou vybaveny chytrou vestavěnou technologií pro snadné a rychlé připojení k chytrému telefonu. Své fotografie a videa z výjimečných okamžiků tak můžete jednoduše a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou. Fotoaparát Canon představuje také dokonalé řešení pro živé streamování vysoce kvalitního obsahu vašim sledujícím na sociálních sítích!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Připojte se k zařízení se systémem Android

  V obchodě Google Play Store vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ a snadno připojte smartphone nebo tablet se systémem Android k fotoaparátu Canon.

  Připojte se k zařízení od společnosti Apple

  U smartphonů nebo tabletů Apple vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ v obchodě Apple App Store a snadno připojte zařízení k fotoaparátu Canon.

  Canon Camera

  Jaký je VÁŠ výjimečný okamžik?

  Svět je velký, zažíváme na něm spoustu dobrodružství a každý z nás má svou vlastní jedinečnou cestu. Nezáleží na tom, kdo jste, kde na světě žijete nebo co rádi děláte, vaše výjimečné okamžiky jsou pro vás jedinečné.

  Zajistěte, abyste byli první, kdo se to dozví

  Zadejte svou e-mailovou adresu a udržujte si přehled o všech našich novinkách a speciálních nabídkách. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích.
  1. * Úplné informace a specifikace naleznete na příslušné webové stránce produktu.