DO PŘÍRODY

NĚKTERÉ MOMENTY SI ZASLOUŽÍ CANON

Připravte se na okamžiky, na nichž záleží
Život je plný výjimečných okamžiků, významnějších i méně významných. Ať už jsou ty vaše jakékoli a ať už se odehrávají kdekoli, ujistěte se, že jste připraveni zachytit je v celé jejich kráse, abyste mohli své vzpomínky znovu prožít, kdykoli budete chtít, a sdílet je s přáteli a rodinou po mnoho dalších let.

Nezmeškejte…

ZACHYŤTE OKAMŽIKY, NA NICHŽ VÁM NEJVÍCE ZÁLEŽÍ


Výjimečné životní okamžiky nemáte vždy příležitost zachytit podruhé. Pravděpodobně jste zažili situace, ve kterých by řádný fotoaparát dokázal danou scénu zachytit věrněji než váš telefon, například při slabém osvětlení, zaostřování na rychle se pohybující objekty a přibližování vzdálených objektů.

Pro okamžiky, na kterých záleží

Fotoaparát v telefonu je vhodný ke každodennímu použití. Ale co ty výjimečné životní okamžiky, kdy na kvalitě opravdu záleží? Ať už jde o dovolenou, večírek, víkendový výlet, svatbu, založení rodiny nebo tvorbu online obsahu. Existují okamžiky, které si zaslouží Canon.
Canon Camera

DO PŘÍRODY

Život je plný výjimečných okamžiků a my věříme, že výjimečné okamžiky si zaslouží originální vzpomínky, které se budou přenášet z generaci na generaci. Všimli jste si, že ze zdánlivě všedních výletů většinou vznikají ty nejvtipnější historky a zažijete během nich ty nejkrásnější momenty?

K tomu, abyste si tyto vzpomínky uchovali napořád, musíte mít správnou techniku, která Vám pomůže daný moment zachytit a neopomine žádný detail.

Zabalte si batoh a vydejte se s námi na glamping s kuchařem Markem Pavalou a zažijte v zdánlivě neutišeném prostředí lesa zážitek jako z luxusní restaurace.

S fotoaparátem v ruce se vydejte na průzkum okolní krajiny a zachyťte všední momenty, které postupem čas překlenou do výjimečných vzpomínek.

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Nezapomeňte, že některé okamžiky můžete zachytit a uchovat si je navždy našimi Canon produkty.

Vyrazili jsme s Markem Pavalou na takzvaný glamping do lesa. Marek je bývalý finalista soutěže Masterchef, majitel outdoorové školy vaření Fuego a vášnivý fotograf. Vydejte se se námi na cestu hledáčkem svého Canon fotoaparátu a prožijte s námi luxusní gastronomický zážitek pod širým nebem.

 • TO JE VEČÍREK!

  Děti rychle rostou, a každý milník je tak vzácný. Je čas nafouknout balónky a zapálit svíčky...

 • CO SE VAŘÍ?

  Příprava dokonalého pokrmu vyžaduje spoustu práce, obzvlášť když chcete udělat dojem na sledující!

 • PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

  Ať už máte všechno naplánované, nebo prostě berete každý den tak, jak přichází, čekají vás skvělé životní okamžiky...

 • DO PŘÍRODY!

  Ať už se jedná o úchvatnou krajinu, naučnou stezku nebo víkendové táboření, stačí sbalit si batoh a vyrazit...

 • VÍTEJTE VE SVĚTĚ!

  Devět měsíců může uplynout jako voda. Je toho tolik, co musíte udělat, abyste se připravili na příchod dítěte, a přitom máte tak málo času!

 • VÝZNAMNÝ DEN!

  Dva důležití lidé ve vašem životě se rozhodli, že jejich vztah bude oficiální. Jejich výjimečný den si nenecháte ujít ani za nic na světě! Nezapomeňte na tu jednu skutečně zásadní věc!

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Markem Pavalou je společnost Alza, která si pro vás v termínu od 24. dubna do 14. května 2023 připravila akci, kdy po uplatnění slevového kódu CANON15 můžete zakoupit Canon EOS R50 s 15% slevou.
Canon Camera

Jednoduché použití

Získejte skvělé výsledky ihned po vybalení. Budete ohromeni tím, čeho dokážete dosáhnout od samotného začátku. Zaměřte a stiskněte spoušť – perfektní!

Snadné ovládání

Plné využití schopností fotoaparátu Canon je intuitivní a příjemné. Můžete být tak kreativní, jak chcete, a to tempem, které si sami zvolíte.

Canon Camera
Canon Camera

Vytiskněte si své vzpomínky

Pořizujte ohromující a dokonale ostré snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plné živých barev. Takové jsou bezvadné pro fotoalba.

Špičkové video v rozlišení 4K

S rozlišením 4K si užijete tvůrčí svobodu při přibližování, oddalování, posouvání a ořezávání záběrů až o 200 %, a přesto budete moci vytvářet videa v rozlišení Full HD.

Canon Camera
Canon Camera

Možnost připojení ke smartphonu

Připojení fotoaparátu Canon k chytrému telefonu je jednoduché a snadné. Všechny jsou standardně vybaveny technologiemi Bluetooth a Wi-Fi.

Objektiv pro každou příležitost

Věděli jste, že digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty jsou dodávány s vyměnitelnými objektivy? Existuje jeden pro každou možnou příležitost!

Canon Camera
Canon Camera

Nikdy vás nezklame

S fotoaparáty Canon můžete používat náhradní baterie a paměťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

Dokonalý tvar

Naše fotoaparáty jsou navrženy s ohledem na ergonomii, aby vám příjemně padly do rukou. Snadno se drží a jen stěží vám spadnou!

Canon Camera

Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon

Rádi fotografujete a pořizujete videa? Rádi zachycujete důležité okamžiky svého života? Zklame vás někdy váš chytrý telefon? Pak je možná načase pořídit si fotoaparát Canon.
 • Canon Camera
  S tímto bezzrcadlovým fotoaparátem EOS R můžete pořizovat úchvatný obsah – od ostrých fotografií až po filmy v rozlišení 4K a živé přenosy. Multifunkční specializované zařízení.
 • Canon Camera
  Vytvářejte během několika sekund vysoce odolné výtisky se sytými barvami pomocí této jednoduché kompaktní fototiskárny.
 • Canon Camera
  Fotografie nebo videa, akce nebo portrét – díky spojení výkonu a kvality obrazu fotoaparátu EOS R6 Mark II můžete popustit uzdu své kreativitě.
 • Canon Camera
  Kompaktní, tichý a lehký 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, bajonetem RF a vysokou světelností f/1,8 je ideální pro uskutečňování vašich kreativních vizí.
 • Zachyťte okamžiky a ihned se o ně podělte...

  Fotoaparáty Canon jsou vybaveny chytrou vestavěnou technologií pro snadné a rychlé připojení k chytrému telefonu. Své fotografie a videa z výjimečných okamžiků tak můžete jednoduše a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou. Fotoaparát Canon představuje také dokonalé řešení pro živé streamování vysoce kvalitního obsahu vašim sledujícím na sociálních sítích!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Připojte se k zařízení se systémem Android

  V obchodě Google Play Store vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ a snadno připojte smartphone nebo tablet se systémem Android k fotoaparátu Canon.

  Připojte se k zařízení od společnosti Apple

  U smartphonů nebo tabletů Apple vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ v obchodě Apple App Store a snadno připojte zařízení k fotoaparátu Canon.

  Canon Camera

  Jaký je VÁŠ výjimečný okamžik?

  Svět je velký, zažíváme na něm spoustu dobrodružství a každý z nás má svou vlastní jedinečnou cestu. Nezáleží na tom, kdo jste, kde na světě žijete nebo co rádi děláte, vaše výjimečné okamžiky jsou pro vás jedinečné.

  Zajistěte, abyste byli první, kdo se to dozví

  Zadejte svou e-mailovou adresu a udržujte si přehled o všech našich novinkách a speciálních nabídkách. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích.
  1. * Úplné informace a specifikace naleznete na příslušné webové stránce produktu.