PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Objevujte s námi svět a zachyťte okamžiky, na kterých záleží
Život je plný neopakovatelných a výjimečných okamžiků, ke kterým byste se chtěli vracet, a to nejen ve svých vzpomínkách. Bez ohledu na to, zda jde o obyčejný výlet do přírody nebo o dobrodružnou cestu do divočiny, fotografie jsou způsobem, jak si tyto okamžiky uchovat navždy a sdílet je s ostatními.

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Nezmeškejte…

ZACHYŤTE OKAMŽIKY, NA NICHŽ VÁM NEJVÍCE ZÁLEŽÍ


Výjimečné životní okamžiky nemáte vždy příležitost zachytit podruhé. Pravděpodobně jste zažili situace, ve kterých by řádný fotoaparát dokázal danou scénu zachytit věrněji než váš telefon, například při slabém osvětlení, zaostřování na rychle se pohybující objekty a přibližování vzdálených objektů.

Pro okamžiky, na kterých záleží

Fotoaparát v telefonu je vhodný ke každodennímu použití. Ale co ty výjimečné životní okamžiky, kdy na kvalitě opravdu záleží? Ať už jde o dovolenou, večírek, víkendový výlet, svatbu, založení rodiny nebo tvorbu online obsahu. Existují okamžiky, které si zaslouží Canon.
Canon Camera

PODÍVEJTE SE NA SVĚT

Cestování doprovází jedinečné okamžiky, které si chceme ponechat nejen v paměti ale i na fotografiích. Ať už jde o chvíle radosti, romantické výhledy nebo jen nepatrné detaily. Společně tyto věci zachycené pomocí fotografie, dokáží vyjádřit tisíce emocí.

Pro zachycení těchto kouzelných okamžiků na našich cestách je klíčová kvalitní technika. Proto jsme spojili síly s hercem a cestovatelem Jakubem Štáfkem, abychom společně zaznamenali neopakovatelné okamžiky jeho cestovatelských dobrodružství.

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

S fototechnikou a tiskárnami Canon se budete moci o své cestovatelské zážitky jednoduše podělit s rodinou a přáteli.

Jakub Štáfek je nejen vynikající herec, ale také velký cestovatel. Na jednu z cest se vydal i s námi a s Canon technikou.

 • WHAT A PARTY!

  TO JE VEČÍREK!

  Děti rychle rostou, a každý milník je tak vzácný. Je čas nafouknout balónky a zapálit svíčky...

 • WHAT’S COOKING?

  CO SE VAŘÍ?

  Příprava dokonalého pokrmu vyžaduje spoustu práce, obzvlášť když chcete udělat dojem na sledující!

 • SEE THE WORLD!

  PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

  Ať už máte všechno naplánované, nebo prostě berete každý den tak, jak přichází, čekají vás skvělé životní okamžiky...

 • DO PŘÍRODY!

  Ať už se jedná o úchvatnou krajinu, naučnou stezku nebo víkendové táboření, stačí sbalit si batoh a vyrazit...

 • WELCOME TO THE WORLD!

  VÍTEJTE VE SVĚTĚ!

  Devět měsíců může uplynout jako voda. Je toho tolik, co musíte udělat, abyste se připravili na příchod dítěte, a přitom máte tak málo času!

 • THE BIG DAY!

  VÝZNAMNÝ DEN!

  Dva důležití lidé ve vašem životě se rozhodli, že jejich vztah bude oficiální. Jejich výjimečný den si nenecháte ujít ani za nic na světě! Nezapomeňte na tu jednu skutečně zásadní věc!

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Jakubem Štáfkem je společnost Megapixel, která si pro vás v termínu od 11. září do 1. října 2023 připravila akci, kdy po uplatnění slevového kódu STAFEK15 můžete zakoupit Canon EOS R50, PowerShot V10 a další vybranou Canon techniku s 15% slevou.
 • Canon Camera
  Špičkový profesionální plnoformátový bezzrcadlový fotoaparát nabízí fotografům a filmařům možnost pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení a natáčet videa v rozlišení 8K.
 • Canon Camera
  Fotografie nebo videa, akce nebo portrét – díky spojení výkonu a kvality obrazu fotoaparátu EOS R6 Mark II můžete popustit uzdu své kreativitě.
 • Canon Camera
  Prozkoumejte divokou přírodu s fotoaparátem, který nabízí senzační rychlost a kvalitu obrazu v přenosném těle se snímačem APS-C navrženém pro budoucnost.
 • Canon Camera
  Tento všestranný bezzrcadlový fotoaparát se stane součástí vašeho životního stylu a umožní vám vylepšit váš obsah na sociálních sítích a rozšířit vaše publikum.
 • Canon Camera
  Vysoce všestranný objektiv se zoomem 24–105 mm nabízí fotografům a filmařům optimální kompromis mezi výkonem, přenosností a kvalitou snímků.
 • Canon Camera
  Revoluční kompaktní a lehký superteleobjektiv je ideální pro fotografy divoké zvěře, cestovatelského safari nebo tzv. "šotouše".
 • Canon Camera
  Kompaktní, lehký a výkonný superteleobjektiv, který je určen především pro vášnivé fotografy divoké zvěře, kteří hledají dokonalý dosah.
 • Canon Camera
  Díky multifunkční vlogovací kameře Canon s rozlišením 4K, která se vám vejde do kapsy, budete při pořizování záznamu nenápadní a vyniknete online.
 • Canon Camera
  Jednofunkční tiskárna se šesti doplnitelnými zásobníky inkoustu pro kvalitní fotografický tisk umožňující velkoobjemový tisk s extrémně nízkými náklady.
 • Canon Camera
  Je první multifunkční tiskárna řady PIXMA G se šesti doplnitelnými zásobníky inkoustu, která nabízí tisk fotografií v nevídané kvalitě a umožňuje velkoobjemový tisk s extrémně nízkými náklady.
 • Canon Camera

  Jednoduché použití

  Získejte skvělé výsledky ihned po vybalení. Budete ohromeni tím, čeho dokážete dosáhnout od samotného začátku. Zaměřte a stiskněte spoušť – perfektní!

  Snadné ovládání

  Plné využití schopností fotoaparátu Canon je intuitivní a příjemné. Můžete být tak kreativní, jak chcete, a to tempem, které si sami zvolíte.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Vytiskněte si své vzpomínky

  Pořizujte ohromující a dokonale ostré snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plné živých barev. Takové jsou bezvadné pro fotoalba.

  Špičkové video v rozlišení 4K

  S rozlišením 4K si užijete tvůrčí svobodu při přibližování, oddalování, posouvání a ořezávání záběrů až o 200 %, a přesto budete moci vytvářet videa v rozlišení Full HD.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Možnost připojení ke smartphonu

  Připojení fotoaparátu Canon k chytrému telefonu je jednoduché a snadné. Všechny jsou standardně vybaveny technologiemi Bluetooth a Wi-Fi.

  Objektiv pro každou příležitost

  Věděli jste, že digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty jsou dodávány s vyměnitelnými objektivy? Existuje jeden pro každou možnou příležitost!

  Canon Camera
  Canon Camera

  Nikdy vás nezklame

  S fotoaparáty Canon můžete používat náhradní baterie a paměťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

  Dokonalý tvar

  Naše fotoaparáty jsou navrženy s ohledem na ergonomii, aby vám příjemně padly do rukou. Snadno se drží a jen stěží vám spadnou!

  Canon Camera

  Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon

  Rádi fotografujete a pořizujete videa? Rádi zachycujete důležité okamžiky svého života? Zklame vás někdy váš chytrý telefon? Pak je možná načase pořídit si fotoaparát Canon.

  Zachyťte okamžiky a ihned se o ně podělte...

  Fotoaparáty Canon jsou vybaveny chytrou vestavěnou technologií pro snadné a rychlé připojení k chytrému telefonu. Své fotografie a videa z výjimečných okamžiků tak můžete jednoduše a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou. Fotoaparát Canon představuje také dokonalé řešení pro živé streamování vysoce kvalitního obsahu vašim sledujícím na sociálních sítích!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Připojte se k zařízení se systémem Android

  V obchodě Google Play Store vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ a snadno připojte smartphone nebo tablet se systémem Android k fotoaparátu Canon.

  Připojte se k zařízení od společnosti Apple

  U smartphonů nebo tabletů Apple vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ v obchodě Apple App Store a snadno připojte zařízení k fotoaparátu Canon.

  Canon Camera

  Jaký je VÁŠ výjimečný okamžik?

  Svět je velký, zažíváme na něm spoustu dobrodružství a každý z nás má svou vlastní jedinečnou cestu. Nezáleží na tom, kdo jste, kde na světě žijete nebo co rádi děláte, vaše výjimečné okamžiky jsou pro vás jedinečné.

  Zajistěte, abyste byli první, kdo se to dozví

  Zadejte svou e-mailovou adresu a udržujte si přehled o všech našich novinkách a speciálních nabídkách. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích.
  1. * Úplné informace a specifikace naleznete na příslušné webové stránce produktu.