PERFEKTNÍ VZPOMÍNKY

Každý den je jedinečný a neopakovatelný. I zdánlivě obyčejné okamžiky se mohou postupem času proměnit v nezapomenutelné zážitky. Zážitky, ke kterým se budete chtít vracet, uchovat si je a mít je na dosah ruky. Abychom vám usnadnili cestu k vytvoření vlastních perfektních vzpomínek, spojili jsme se s profesionálními fotografy, kteří vám prozradí, jak nejlépe nafotit a uchovat vaše vzpomínky pomocí produktů Canon.

Téma příroda a domácí mazlíčci

Perfektní vzpomínky s Martinem Rakem

Příroda a focení patří neodmyslitelně k sobě. Jen málokdo přichází domů z výletu bez jediné fotky. Fotograf Martin Rak nám prozradil, jak správně fotit přírodu a vaše domácí mazlíčky tak, aby vaše vzpomínky byly perfektní i na fotopapíře.

VIDEO

Focení přírody a domácích mazlíčků podle Martina Raka

Jak na focení přírody a domácích mazlíčků vám ukáže přední český Canon fotograf Martin Rak. Proč nefotit proti zemi a jak docílit toho, aby vaše fotka působila 3D dojmem? To a mnohem více se dozvíte v našem videu. Pohlédněte s námi hledáčkem fotoaparátu Martina Raka a vytvořte si perfektní vzpomínky s technikou Canon.

Canon Camera

Seznamte se s naším fotografem

Martin Rak

Martin Rak je vášnivý dobrodruh, který se focení věnuje již od dob svého dětství. První fotoaparát totiž dostal už v šesti letech od svého dědečka. Hledáčkem svého fotoaparátu se tak v brzkých ranních hodinách snaží zachytit jedinečnou atmosféru prvních paprsků světla. Tentokrát vyrazil v doprovodu psího parťáka Bena a podělil se s námi o cenné tipy k focení čtyřnohých kamarádů.

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Martinem Rakem je společnost Fotoškoda, která si pro vás v termínu od 7. do 20. listopadu 2022 připravila akci, kdy po nákupu vybraných produktů Canon získáte zdarma fotografický kurz vedený právě Martinem Rakem.

Canon Camera

Podívejte se na některé úžasné snímky Davida Tureckého

Zachyťte vzpomínky jako nikdy předtím

Vychutnejte si nové úrovně kvality obrazu. Naše digitální bezzrcadlovky se vyznačují nejnovější a nejmodernější optickou technologií a inovativními konstrukčními řešeními, které vám umožní zachytit každý okamžik s výjimečnými detaily.

 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Přehodnoťte vše, co víte o bezzrcadlových fotoaparátech. Nekompromisní výkon fotoaparátu EOS R5 přináší revoluci v pořizování fotografií a filmů.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Prozkoumejte divokou přírodu s fotoaparátem, který nabízí senzační rychlost a kvalitu obrazu v přenosném těle se snímačem APS-C navrženém pro budoucnost.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Objektiv řady EOS R se zoomem pro fotoaparáty se snímačem APS-C, který pokrývá rozsah od širokoúhlého záběru po teleobjektiv, je ideální pro cestování, fotografování divoké zvěře, sportu a životního stylu.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Univerzální, kompaktní a lehký objektiv řady RF se zoomem 100–400 mm a stabilizátorem obrazu s rozsahem 5,5 EV k zachycení divoké přírody a dalších událostí bez nadbytečné zátěže.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Jednofunkční tiskárna se šesti doplnitelnými zásobníky inkoustu pro kvalitní fotografický tisk umožňující velkoobjemový tisk s extrémně nízkými náklady.
 • Canon Camera

  Akademie Focení

  Chceme vám pomoci být lepšími fotografy, a proto jsme připravili přednášky a workshopy, které vás posunou dál.

  Přidejte se do klubu Canon

  Nechte se inspirovat a užijte si nový prostor pro podobně smýšlející vášnivé tvůrce: můžete tu zkoumat a diskutovat o milovaném obsahu a zároveň se vzdělávat a získat potřebnou podporu.

  Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

  Mohlo by vás také zajímat

 • Sport

  Perfektní vzpomínky s Tomášem Lébrem

  Focení sportu patří k těm náročnějším disciplínám, a to obzvlášť pokud chcete zvěčnit například vaše děti, které jsou neustále v pohybu.

 • Portét

  Perfektní vzpomínky s Tomášem Třeštíkem

  Jak na focení portrétů dětí vám ukáže známý fotograf Tomáš Třeštík. Pohlédněte s námi hledáčkem fotoaparátu a vytvořte si perfektní vzpomínky.

 • SPORTOVNÍ FOTOGRAFIE

  Příběh za snímkem

  Pět profesionálních sportovních fotografů nabízí rady, jak pořizovat výjimečné sportovní snímky.

 • SPORTOVNÍ FOTOGRAFIE

  Jak pořídit skvělé akční snímky

  Tipy pro pořizování úžasných akčních snímků fotoaparátem Canon.