PERFEKTNÍ VZPOMÍNKY

Každý den je jedinečný a neopakovatelný. I zdánlivě obyčejné okamžiky se mohou postupem času proměnit v nezapomenutelné zážitky. Zážitky, ke kterým se budete chtít vracet, uchovat si je a mít je na dosah ruky. Abychom vám usnadnili cestu k vytvoření vlastních perfektních vzpomínek, spojili jsme se s profesionálními fotografy, kteří vám prozradí, jak nejlépe nafotit a uchovat vaše vzpomínky pomocí produktů Canon.

Téma jídlo

Perfektní vzpomínky s Davidem Tureckým

Fotky jídla patří k těm nejpopulárnějším, co se příspěvků na sociálních sítích týče. Chcete, aby vaše gurmánské výtvory vypadaly dobře i na fotce? Pojďte se s námi vydat na cestu skrz hledáček fotografa Davida Tureckého a naučte se, jak správně fotit jídlo.

VIDEO

Jak správně fotit jídlo, vám ukáže David Turecký

Nahlédněte s námi do zákulisí focení, které probíhalo v jedné z pražských restaurací. V našem videu se dozvíte, jak správně nastavit clonu a přímé světlo tak, aby jídlo na vašich fotkách nepůsobila mdle. Poodhalte společně s Davidem Tureckým tajemství, které se skrývá za perfektními vzpomínkami.

Canon Camera
Canon Camera

Seznamte se s naším fotografem

David Turecký

David Turecký je přední český fotograf a před jeho objektivem stála nejedna známa osobnost. David se focení věnuje už od střední školy a s jeho studiem pokračoval i na vysoké škole. Aktuálně se věnuje především focení jídla, které pro něj představuje relax. Jeho fotky tak můžeme vidět v nejednom známém food časopise.

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Davidem Tureckým je společnost CEWE, která si pro vás v termínu od 21. listopadu do 4. prosince 2022 připravila akci, kdy po nákupu vybraných produktů Canon získáte zdarma fotografický kurz vedený právě Davidem Tureckým.

Canon Camera

Podívejte se na některé úžasné snímky Davida Tureckého

Zachyťte vzpomínky jako nikdy předtím

Vychutnejte si nové úrovně kvality obrazu. Naše digitální bezzrcadlovky se vyznačují nejnovější a nejmodernější optickou technologií a inovativními konstrukčními řešeními, které vám umožní zachytit každý okamžik s výjimečnými detaily.

 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Canon EOS RP + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

  Malý, lehký a intuitivní plnoformátový bezzrcadlový fotoaparát je ideální k cestování a pro každodenní fotografování.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Canon RF 50mm F1.8 STM

  Kompaktní, tichý a lehký 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, bajonetem RF a vysokou světelností f/1,8 je ideální pro uskutečňování vašich kreativních vizí.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  Canon SELPHY SQUARE QX10

  Uchovejte své výjimečné vzpomínky v podobě nádherných výtisků, které můžete bezdrátově vytvořit naprosto kdekoli.
 • Canon Camera

  Voucher na kurz zdarma

  PIXMA řady TS3350

  Multifunkční řešení s vynikajícími možnostmi připojení, bezokrajovým tiskem a volitelnými kazetami XL – a to vše za dostupnou cenu.
 • Canon Camera

  Akademie Focení

  Chceme vám pomoci být lepšími fotografy, a proto jsme připravili přednášky a workshopy, které vás posunou dál.

  Přidejte se do klubu Canon

  Nechte se inspirovat a užijte si nový prostor pro podobně smýšlející vášnivé tvůrce: můžete tu zkoumat a diskutovat o milovaném obsahu a zároveň se vzdělávat a získat potřebnou podporu.

  Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

  Mohlo by vás také zajímat

 • Příroda a domácí mazlíčci

  Perfektní vzpomínky s Martinem Rakem

  Fotograf Martin Rak nám prozradil, jak správně fotit přírodu a vaše domácí mazlíčky tak, aby vaše vzpomínky byly perfektní i na fotopapíře.

 • Sport

  Perfektní vzpomínky s Tomášem Lébrem

  Focení sportu patří k těm náročnějším disciplínám, a to obzvlášť pokud chcete zvěčnit například vaše děti, které jsou neustále v pohybu.

 • Portét

  Perfektní vzpomínky s Tomášem Třeštíkem

  Jak na focení portrétů dětí vám ukáže známý fotograf Tomáš Třeštík. Pohlédněte s námi hledáčkem fotoaparátu a vytvořte si perfektní vzpomínky.

 • SPORTOVNÍ FOTOGRAFIE

  Příběh za snímkem

  Pět profesionálních sportovních fotografů nabízí rady, jak pořizovat výjimečné sportovní snímky.