PERFEKTNÍ VZPOMÍNKY

Každý den je jedinečný a neopakovatelný. I zdánlivě obyčejné okamžiky se mohou postupem času proměnit v nezapomenutelné zážitky. Zážitky, ke kterým se budete chtít vracet, uchovat si je a mít je na dosah ruky. Abychom vám usnadnili cestu k vytvoření vlastních perfektních vzpomínek, spojili jsme se s profesionálními fotografy, kteří vám prozradí, jak nejlépe nafotit a uchovat vaše vzpomínky pomocí produktů Canon.

Téma portrét

Perfektní vzpomínky s Tomášem Třeštíkem

Při focení portrétu je důležitá jak spolupráce fotografa a focené osoby, tak i celková atmosféra, kterou chcete fotografií navodit. Kompozice portrétu, který si potřebujete nafotit například na svůj životopis, či na sociální sítě, bude vypadat jinak než atmosféra a emoce, které chcete zachytit při focení vašich dětí během narozeninové oslavy.

VIDEO

Portrét dětí podle Tomáše Třeštíka

Jak na focení portrétů dětí vám ukáže známý fotograf Tomáš Třeštík. Prozradí vám, jak správně nastavit ISO, clonu a proč je důležité zaostřit na oči. Jaký objektiv je ten správný a jak si poradit s focením bez stativu a světel? Pohlédněte s námi hledáčkem fotoaparátu Tomáše Třeštíka a vytvořte si perfektní vzpomínky s technikou Canon.

Canon Camera
Canon Camera

Seznamte se s naším forografem

Tomáš Třeštík

Tomáš Třeštík je přední český fotograf, který se kromě reklamní fotografie a portrétní fotografie věnuje i výuce mladé generace fotografů. Charakteristickým jsou pro něj především portréty, které fotí na balkónu jeho bytu na Letné.

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek s Tomášem Třeštíkem je společnost Datart, která si pro vás v termínu od 3. do 23. října 2022 připravila akci, kdy po nákupu vybraných produktů Canon získáte zdarma fotografický kurz vedený právě Tomášem.

Canon Camera

Podívejte se na některé úžasné portréty Tomáše Třeštíka

Zachyťte vzpomínky jako nikdy předtím

Vychutnejte si nové úrovně kvality obrazu. Naše digitální zrcadlovky se vyznačují nejnovější a nejmodernější optickou technologií a inovativními konstrukčními řešeními, které vám umožní zachytit každý okamžik s výjimečnými detaily.

Canon Camera

Akademie Focení

Chceme vám pomoci být lepšími fotografy, a proto jsme připravili přednášky a workshopy, které vás posunou dál.

Přidejte se do klubu Canon

Nechte se inspirovat a užijte si nový prostor pro podobně smýšlející vášnivé tvůrce: můžete tu zkoumat a diskutovat o milovaném obsahu a zároveň se vzdělávat a získat potřebnou podporu.

Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

Mohlo by vás také zajímat

 • Usmívající se květinářka ve světle zelených šatech, obklopená barevnými květinami.

  STREETFOTO

  Tipy pro fotografování pouličních portrétů

  Nejlepší rady pro zachycení výjimečných pouličních portrétů od profesionálního fotografa Juliana Love.

 • Ženu s dlouhými copy na ulici fotografuje kamarádka, která drží fotoaparát Canon EOS R6.

  MÓDNÍ FOTOGRAFIE

  Jak fotografovat kamarádky jako modelky

  Londýnská módní a beauty fotografka Jade Keshia Gordonová prozrazuje 6 jednoduchých tipů pro vytváření stylovějších snímků určených na sociální sítě.

 • Fotograf fotografuje modelku, která je obklopena fialovým světlem a drží stonek rostliny.

  PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

  Perfektní objektiv pro portréty

  Co je třeba vzít v úvahu při výběru objektivu pro fotografování portrétů.

 • Natažené ruce drží několik fototiskáren Canon Zoemini S2, z nichž jedna tiskne snímek, a jedna osoba také drží černobílý výtisk.

  TISK A UMĚLECKÁ TVORBA

  Velké životní okamžiky v podobě výtisků

  Zjistěte, jak skupina mladých lidí oslavila své velké životní okamžiky s fototiskárnou Canon Zoemini S2.