Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Praktické a produktivní stolní skenování velmi usnadňuje kompaktní, robustní skener DR-2010C pro pracovní skupiny, který zajišťuje vynikající výkon pro týmy i oddělení.

Výhody

  • Kompaktní design pro úsporu místa
  • Vysokorychlostní barevné skenování rychlostí 20 obr./min.
  • Vynikající kvalita obrazu
  • Působivé zpracování dokumentů
  • Software CaptureOnTouch pro rychlé a jednoduché skenování
  • Balíček s výkonným softwarem součástí dodávky

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-2010C

Vysoká rychlost


Skener dokumentů DR-2010C využívá nový inovativní snímač CIS a zaručuje stejně výkonné rychlosti při skenování černobílých i barevných dokumentů nebo dokumentů ve stupních šedé. Proto můžete očekávat produktivní rychlost 20 str./min nebo 40 obr./min u oboustranných dokumentů.

Vysoká kvalita obrazu


Model DR-2010C vám díky optickému rozlišení 600 dpi zajistí výjimečné výsledky s jakoukoli předlohou, včetně papíru NCR s nízkou kvalitou nebo textových dokumentů s vybledlými barvami a tmavým pozadím s různými detaily. K dispozici je široká škála funkcí pro obrazové zpracování, jako například pokročilé vylepšování textu, odstranění moaré a korekce prosvítání zadní strany, které zaručují vysokou kvalitu obrazů a co nejvyšší čitelnost.

Produktivita a spolehlivost


Produktivitu a spolehlivost lze ještě zvýšit pomocí užitečných funkcí, jako je rozpoznání orientace textu, automatická detekce barev, přeskočení prázdné stránky a systém rychlého obnovení společnosti Canon.

Působivé zpracování dokumentů


Cesta papíru je šikmá, což zajišťuje optimální spolehlivost podávání médií s nízkou i vysokou gramáží a embosovaných médií, včetně vizitek, průkazů totožnosti (například řidičských průkazů), fotografií nebo dokumentů ve formátu A3 (v režimu Folio). Díky automatické detekci velikosti stránky a korekci sklonu navíc získáte dokonale oříznuté a narovnané obrazy.

Snadné ovládání


Tři programovatelná tlačítka úloh velmi usnadňují ovládání. Skenování do e-mailu nebo skenování do souboru lze například jednoduše provést bez jakéhokoli doplňkového softwaru. Stačí jen stisknout příslušné tlačítko. Další výhodu představuje možnost automatického vypnutí nebo zapnutí skeneru společně s počítačem.

Jednoduchost skenování

Jednou z hlavních výhod softwaru CaptureOnTouch je jednoduchost použití, a to i pro uživatele, kteří nemají zkušenosti se skenováním dokumentů a ukládáním elektronických dat. Software umožňuje dvě metody skenování. Metoda „Scan First“ (Nejprve skenovat) uživateli umožní nejprve naskenovat dokument a poté zvolit upřednostňovaný formát souboru a cílové umístění. Naproti tomu při zvolení metody „Select Scan Job“ (Vybrat skenovací úlohu) stačí obsluze použít předem nakonfigurované tlačítko úloh a dokumenty se nasměrují k určitým souborům pracovního postupu nebo do osobních e-mailů.

Výkonné softwarové aplikace


Univerzální skenovací software Capture Perfect společnosti Canon zvyšuje flexibilitu, stejně jako software eCopy PDF Pro Office a Omnipage, Paperport a Bizcard Reader.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-2010C, o jeho funkcích a možnostech.