Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

Zvyšte úroveň správy dokumentů ve své kanceláři pomocí schopností rychlého a snadného skenování a univerzální manipulace s papírem, které vám nabízí skener DR-2020U, jenž tak pomáhá snižovat firemní náklady a zvyšovat ziskovost.

Výhody

  • Barevné skenování vysokou rychlostí až 20 str./min nebo 40 obr./min (200 dpi)
  • Zvýšená kvalita obrazu
  • Univerzální skenování – z automatického podavače dokumentů, ze skla nebo z unikátního podavače vizitek
  • Rychlé a snadné skenování pomocí softwaru CaptureOnTouch
  • Součástí dodávky jsou výkonné softwarové aplikace

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-2020U

Jednoduché a všestranné skenování


Snadno použitelný skener DR-2020U nabízí vysokorychlostní oboustranné skenování za přijatelnou cenu pro uživatele v malých a domácích kancelářích a také pro oddělení větších podniků, a to bez kompromisů týkajících se kvality nebo funkcí.

Kompaktní skener DR-2020U s atraktivním elegantním vzhledem v černém provedení je vybaven třemi doplňky pro univerzální skenování, jejichž zásluhou je ideální pro manipulaci s širokou řadou různých typů dokumentů, od velkých dávek faktur nebo reportů po knihy, citlivé archivní spisy a vizitky zákazníků.

Vysokorychlostní skenování


Zvyšte produktivitu díky vysokorychlostnímu oboustrannému skenování, které probíhá stejnou rychlostí, ať se jedná o černobílé nebo barevné dokumenty. Skener DR-2020U dokáže při použití automatického podavače dokumentů naskenovat až 20 stran za minutu nebo 40 obrázků za minutu (v rozlišení 200 dpi).

Zvýšená kvalita obrazu


Zdokonalené funkce zpracování obrazu poskytují výsledky nejvyšší kvality. Funkce, jako jsou odstranění děr vytvořených děrovačkou, automatická detekce velikosti, korekce sklonu a pokročilé vylepšování textu, zajišťují trvalé vytváření ostrých a čistých obrazů se zmenšenou velikostí souboru umožňující rychlejší zpracování. Díky špičkové technologii obrazového snímače s rozlišením 600 dpi od společnosti Canon a zpracování s trojrozměrnou korekcí barev lze barevné reporty a fotografie dokonale snímat v neobyčejně precizní kvalitě.

Flexibilní možnosti skenování


Maximální univerzálnost je dosažena možností naskládat až 50 listů do automatického podavače dokumentů nebo kopírovat ručně pomocí plochého skeneru. Navíc je k dispozici jednoúčelová čtečka vizitek, která dokáže pojmout až 15 vizitek, a umožňuje tak rychlý dávkový převod obchodních kontaktních údajů.

Snadné ovládání jedním dotykem


I uživatelé, kteří nemají se skenováním zkušenosti, zjistí, že ovládání skeneru DR-2020U je mimořádně rychlé a snadné. Intuitivní ovládací panel skeneru obsahuje 3 tlačítka s obrázky umožňující rychlé a efektivní „jednodotykové“ provedení obvyklých skenovacích úloh, jako jsou skenování do e-mailu, skenování do složek a skenování do tiskárny. Software CaptureOnTouch od společnosti Canon dále zjednodušuje skenování, omezuje výskyt chyb a šetří drahocenný čas.

Výkonné aplikace


Společně se skenerem DR-2020U je dodáván komplexní a univerzální softwarový balíček s nástroji pro účelné a efektivní snímání, úpravy, archivaci a správu dokumentů. Pomocí dodaného softwaru PaperPort lze nyní také odesílat soubory s naskenovanými obrazy přímo do aplikace Microsoft SharePoint nebo dalších aplikací. Mezi další dodávaný software, který vám bude v mnohém užitečný, patří software společnosti Canon CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage a eCopy PDF Pro Office.

Energeticky úsporný provoz šetřící náklady


Skener DR-2020U splňuje kritéria normy Energy Star a lze jej také automaticky zapínat nebo vypínat společně s počítačem, ke kterému je připojen.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-2020U, o jeho funkcích a možnostech.