Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

Skener imageFORMULA DR-3010C pro pracovní skupiny je vlajkovou lodí společnosti Canon pro náročná kancelářská prostředí. Kompaktní a snadno použitelný skener snadno zvládne i ta největší zatížení.

Výhody

  • Vysoká rychlost: 40 str./min černobíle / 30 str./min barevně
  • Provoz v náročném prostředí
  • Pohodlné a snadné skenování se softwarem CaptureOnTouch
  • Spolehlivý transport pro zpracování širokého spektra médií
  • Nejlepší energetická účinnost ve své třídě
  • Výkonný dodávaný software pro okamžité použití

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-3010C

Vynikající rychlosti

Skener DR-3010C, který byl navržen pro dnešní náročná kancelářská prostředí, zvládá bez problémů kritické i každodenní skenovací úlohy díky rychlosti skenování až 40 str./min (200 a 300 dpi) černobíle a ohromujících 30 str./min barevně (200 dpi).

Velký výkon

Skener DR-3010C dokáže zpracovat až 3 000 naskenovaných snímků za den, a proto pro něj není problém jakékoli zatížení. Podavač dokumentů na 50 listů umožní, aby byly najednou zpracovány velké dávky dokumentů a vy jste tak ušetřili více času. Skener DR-3010C je možné připojit kabelem USB k volitelné jednotce plochého skeneru 101 a skenovat vázané nebo křehké dokumenty.

Jednoduché skenování

Kompaktní a moderní skener DR-3010C se hodí na každý kancelářský stůl. Každodenní úkoly lze provádět stisknutím jediného tlačítka a zvýšit tak produktivitu uživatelů – díky devíti programovatelným tlačítkům a uživatelsky přívětivému softwaru CaptureOnTouch. S pomocí celé řady zahrnutých funkcí, jako jsou Automatická detekce barev, Automatická orientace textu a Přeskočení prázdné stránky, není třeba dokumenty předem třídit. Jednoduše vložte a pak už nechte skener DR-3010C pracovat za vás. Optické rozlišení 600 dpi společně s nejnovějšími funkcemi pro obrazové zpracování zajišťují pokaždé vynikající kvalitu snímků.

Spolehlivé skenování

Šikmá cesta papíru a technologie Retard Roller společnosti Canon umožňují vynikající spolehlivost pro širokou škálu typů médií. Díky systému ultrazvukové detekce dvojitého podání modelu jsou chybná podání papíru rychle odstraněna. Můžete zpracovat vše od křehkých dokumentů až po kartonová média s vysokou gramáží a embosovaná média. V režimu Folio je dokonce možné skenovat dokumenty formátu A3: jedinečné u skeneru tohoto typu. Podporováno je rovněž skenování dlouhého papíru – můžete skenovat až 3 metry dlouhé dokumenty.

Šetrnost k životnímu prostředí

Skener DR-3010C disponuje až o 50 % vyšší energetickou účinností než ostatní podobné skenery a dokonce je možné skener zapnout a vypnout současně s počítačem, ke kterému je připojen.

Bohaté softwarové vybavení

Skener DR-3010C je dodáván s velkým výběrem podpůrného softwaru, např. CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort a BizCard Reader. Součástí dodávky je také ovladač Patch Code a možnost rozeznávání čárových kódů, díky kterým můžete rychle dělit dokumenty do dávek.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-3010C, o jeho funkcích a možnostech.