Canon imageFORMULA DR-9050C

imageFORMULA DR-9050C

Zařízení imageFORMULA DR-9050C nabízí spolehlivé, vysokorychlostní skenování ve špičkové kvalitě. To vše ocení především podniky, které chtějí zvýšit svoji produktivitu a zároveň snížit náklady.

Výhody

  • Vysokorychlostní barevné skenování – 90 str./min. s rozlišením 200 a 300 dpi
  • Uživatelsky přívětivý design s předním podáváním
  • Vysokokapacitní podávání až 500 listů
  • Krátká zahřívací doba, která šetří energii
  • Pokročilé zpracování obrazu
  • Robustní provedení – kapacita využití až 27 000 skenů denně
  • Program Capture Perfect součástí balení

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-9050C

Produktivita, na které záleží


Zařízení DR-9050C zvládne mimořádně rychle naskenovat 90 str./min. při rozlišení 300 dpi (A4, portrét), a to barevně i černobíle. Speciální zabudovaný čip pro zpracování obrazu dosahuje plně daných rychlostí, dokonce i když je vybráno více funkcí pro zpracování obrazu.

Bezproblémová obsluha


Obsluha zařízení DR-9050C s vkládáním zepředu je pohodlná i praktická, neboť při vkládání, podávání i vyjímání dokumentů můžete zcela bez námahy sedět. Ovládací panel a tlačítka úloh jsou navíc umístěna v úrovni očí.

Flexibilní a vysoce efektivní


Faktury, doručenky, zprávy, tabulky – to jsou některé z dokumentů, které podniky denně zpracovávají. Zařízení DR-9050C si bez problémů dokáže se všemi poradit, a tak zvýší efektivitu a sníží náklady na papír.

Automatický podavač formátu A3 zvládne dávky až do 500 listů a podporuje 3 různé režimy podávání papíru. Robustní mechanismus podávání snadno podává a odděluje smíšené druhy dokumentů. Ultrazvukový snímač detekce dvojitého podání ihned informuje uživatele, který díky tomu může problém ihned vyřešit.

Zařízení DR-9050C disponuje zásadními výhodami souvisejícími s ochranou životního prostředí a je jedním z energeticky nejefektivnějších skenerů ve své třídě.

Pokročilé zpracování obrazu


Rozsáhlá řada výkonných funkcí, například automatická detekce barvy, rozpoznání orientace textu, automatická velikost papíru a korekce sklonu zaručují vynikající kvalitu a optimální efektivitu.

Navržené pro náročné úlohy


Zařízení DR-9050C je konstruované tak, aby zvládlo i vaše nejnáročnější úlohy, a spolehlivě si poradí s doporučovaným denním zatížením čítajícím 27 000 skenů denně.

Včetně softwaru a možností


Se zařízením DR-9050C se dodává software CapturePerfect společnosti Canon. Zároveň je dostupná i sada Capture Perfect Software Developers Kit (SDK) určená pro vývojáře, která usnadňuje proces přizpůsobené integrace.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-9050C, o jeho funkcích a možnostech.