Canon imageFORMULA DR-C120

imageFORMULA DR-C120

Efektivní a spolehlivý skener dokumentů imageFORMULA DR-C120 je jednoduchým a nákladově efektivním řešením pro skenování v malých kancelářích a firemních odděleních.

Výhody

  • Vysokorychlostní barevné skenování rychlostí až 40 obr./min
  • Kompaktní a snadno použitelný skener
  • Výkonná sada softwaru, včetně eCopy PDF Pro Office
  • Moduly plug-in pro cloudové služby Google Docs, Evernote a SharePoint
  • Spolehlivé zpracování dokumentů
  • Pokročilé zpracování obrazu
  • Mimořádně úsporný provoz

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-C120

Rychlé a produktivní skenování


Skener DR-C120 nabízí díky inovativním technologiím zpracování obrazu společnosti Canon produktivní barevné oboustranné skenování rychlostí až 40 obr./min. Podavač dokumentů na 50 listů vám umožní pracovat produktivněji.

Snadno použitelný a kompaktní


Zásluhou uživatelsky přívětivého designu skeneru DR-C120 s ovládáním pomocí předního panelu je zastavení, zahájení nebo obnovení skenování pouhým stisknutím tlačítka snadné. Často používané úlohy skenování můžete zahájit pomocí tlačítka „Start“, které šetří čas a navíc zajišťuje přesnost. Všechna nastavení úlohy skenování jsou totiž již předdefinována. Kompaktní skener DR-C120 poskytuje všestrannost na místech, kde hraje důležitou roli prostor na stole, a to díky trojcestnému designu umožňujícímu skenování se zavřeným, otevřeným nebo do poloviny otevřeným výsuvným zásobníkem.

S úplnou sadou softwaru stihnete více


Skener DR-C120 je dodáván s celou řadou působivého špičkového softwaru, díky kterému produkuje vysoce profesionální výsledky skenování. Do sady patří: CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort a eCopy PDF Pro Office. Intuitivní software CaptureOnTouch podporuje skenování do více formátů, včetně PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PPTX. Můžete navíc skenovat a ukládat dokumenty přímo do cloudových aplikací, včetně služeb SharePoint, Evernote a Google Docs. Součástí je také plná licence k softwaru eCopy PDF Pro Office, výkonné a snadno použitelné aplikace k vytváření, úpravě a převádění souborů ve formátu PDF.

Působivé zpracování dokumentů


Robustní mechanismus podávání zajišťuje spolehlivost optimálního podávání a oddělování bez ohledu na typ dokumentu – dokonce i při skenování dávek dokumentů s nízkou i vysokou gramáží současně. Všestranný skener DR-C120 skenuje také vizitky, průkazy totožnosti, dokumenty o délce 3 m a navíc i dokumenty formátu A3 (v režimu folio).

Zdokonalená kvalita obrazu


Skener DR-C120 je vybaven řadou intuitivních funkcí pro zpracování obrazu, a proto vyžaduje minimální přípravu na skenování různých dokumentů – stačí je jen vložit a můžete skenovat! Díky funkcím, jako jsou automatická detekce velikosti dokumentu, detekce barev a korekce sklonu, vždy dosáhnete dokonalých výsledků. Chcete-li si práci usnadnit, prostě vyberte funkci Plně automatický režim, která podle obsahu dokumentu automaticky použije nejlepší nastavení skeneru.

Šetrnost k životnímu prostředí


Skener DR-C120 se vyznačuje mimořádně úsporným provozem. Jeho spotřeba je o více než polovinu nižší než spotřeba mnoha jiných skenerů ve stejné třídě. Za účelem většího pohodlí a vyšší úspory energie se skener automaticky vypíná spolu s počítačem.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-C120, o jeho funkcích a možnostech.