Canon imageFORMULA DR-C225

imageFORMULA DR-C225

Elegantní, mimořádně kompaktní skener imageFORMULA DR-C225 nabízí maximální úsporu místa. Zásluhou unikátního svislého designu s J dráhou dokumentu je ideální pro umístění ve vytížených odděleních a na malé pracovní stoly v kancelářích.

DR-C225

Výhody

 • Útlý, kompaktní design s unikátním podáváním svislou cestou J
 • Jednoduché a snadné skenování zásluhou intuitivních funkcí
 • Vysokorychlostní oboustranné skenování: až 50 obr./min v rozlišení 300 dpi
 • Úplný softwarový balíček pro všechny potřeby při skenování
 • Hybridní model pro systémy Windows a Mac

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-C225

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-C225, o jeho funkcích a možnostech.

icon

Rychlost skenování formátu A4 (jednostranně)

Automatic document feeder

Automatický podavač dokumentů

Scanning speed A4 (single sided)

Denní objem skenování

Double-sided scanning

Oboustranné skenování

USB connection

Připojení USB

ADF

Automatický podavač dokumentů

Tilting control panel

Snadné, intuitivní skenování

eCOPY

Vytváření a úprava dokumentů PDF

Windows & Mac compatible

Kompatibilita se systémy Windows a Macintosh

 • Skener

 • Dokumentace

 • Instalační disk

 • Disk se softwarem eCopy PDF Pro

 • Kabel USB

 • Síťový adaptér

 • Napájecí kabel

DR-C225 Video

Dodávaný software

Víc informací o softwaru dodaném se skenerem.

Aplikace Canon

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

S uživatelsky přívětivým rozhraním CaptureOnTouch můžete snadno skenovat papírové dokumenty do digitálních archivů a ukládat je nebo odesílat na různá místa včetně cloudových služeb. Pomocí integrované technologie OCR můžete vytvářet soubory PDF s prohledávatelným textem.

Kompatibilita: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Tento skener je dodáván se snadno použitelným skenovacím softwarem profesionální kvality CaptureOnTouch Pro od společnosti Canon. Pořizujte a klasifikujte snadno dávkově naskenované obrazy, integrujte skener Canon s firemními pracovními postupy a pracovními postupy zpracování dokumentů a zvyšte produktivitu.

Kompatibilita: Windows

Zjistěte více >

CaptureOnTouch Pro

Aplikace od ostatních softwarových vývojářů

eCOPY

Výkonná, snadno použitelná aplikace pro prohlížení, vytváření, úpravu a převod souborů PDF. Aplikace eCopy nabízí ucelené funkce pro zvýrazňování, vytváření poznámek a úpravy, včetně vytváření formulářů s automatickým rozpoznáváním polí. Součástí je i kompletní sada nástrojů pro zabezpečení dokumentů a práci s podpisy.
Kompatibilita: Windows

Paperport

Díky snadno použitelnému a zároveň výkonnému softwaru, který vám pomůže využít skener Canon na maximum, pozvednete správu dokumentů na novou úroveň. Skenujte, organizujte, vyhledávejte a sdílejte dokumenty a mějte svou domácí kancelář perfektně a efektivně uspořádanou.
Kompatibilita: Windows

OmniPage

Software OmniPage s integrovanou technologií OCR přemění dokumenty naskenované pomocí skeneru Canon na obsah, který umožňuje snadné úpravy. Umožňuje převádět papírové dokumenty na digitální soubory s možností úprav, aniž by došlo ke změně rozložení originálního dokumentu a ztrátě sloupců, barev, obrázků či grafiky.
Kompatibilita: Windows

Presto BizCard

Díky softwaru Presto! nikdy neztratíte kontakt s obchodními partnery. Software BizCard pro váš skener. Pomůže vám se snadným a rychlým převodem důležitých kontaktních údajů na vizitkách do prohledávatelné a upravitelné digitální databáze, kterou lze snadno spravovat a synchronizovat.
Kompatibilita: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager je výkonný nástroj pro uživatele zařízení Mac, který přináší možnost efektivní správy dokumentů. Disponuje integrovaným jednoduchým rozpoznáváním textu (OCR) a umožňuje ukládat, upravovat, organizovat a sdílet naskenované digitální dokumenty. Představuje spojení profesionálního zpracování souborů a jednoduchého uživatelského rozhraní.
Kompatibilita: Mac

Sada SDK (Software Developer Kit)

BSDP

Náš program BSDP (Business Solutions Developer Programme) nabízí přístup k paletě technických informací, které vám pomůžou s vývojem aplikací pro naši řadu podnikových produktů. Víc informací o našich sadách SDK najdete na webu BSDP.