Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

Model imageFORMULA DR-M160 je skenerem s nejvýše zvyšující se produktivitou ve své třídě. Zásluhou robustního designu, vysoké rychlosti a spolehlivé manipulace s médii je ideální pro skenování velkého množství papírových dokumentů.

Výhody

  • Nejvyšší rychlosti barevného skenování ve své třídě až 60 str./min
  • Robustní design umožňující zvládnout až 7 000 naskenovaných obrazů za den
  • Kompaktní konstrukce a vysoká produktivita
  • Nejvyšší možná spolehlivost manipulace s papírem zahrnující opakované podání dokumentu

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-M160

Rychlé skenování pro prostředí s velkým množstvím papírových dokumentů


Vzhledem k působivým rychlostem oboustranného skenování až 60 str./min / 120 obr./min v rozlišení 300 dpi, které je ideální pro zpracování s optickým rozpoznáváním znaků, je skener DR-M160 vytvořen pro vysoce kvalitní skenování v náročných prostředích.

Robustní design pro rychlé skenování


Robustní design zahrnuje působivý podavač na 60 listů, do něhož lze umísit smíšené dávky dokumentů, čímž pomáhá zvýšit produktivitu pracovních skupin. Skener DR-M160 je navržen tak, aby poskytoval výjimečně spolehlivé podávání a oddělování různých typů médií, od silných po tenké listy, a od embosovaných karet po tři metry dlouhé dokumenty. Skener DR-M160 je zkonstruován tak, aby zvládl naskenovat až 7 000 obrazů za den, a obsahuje podávací válečky určené pro velké zatížení a spolehlivé posouvání papíru, jejichž zásluhou je neobyčejně odolný a schopný přijmout vysoké pracovní vytížení.

Bezproblémová manipulace s papírem


Unikátní systém opakovaného oddělování umožňuje skeneru automaticky znovu podat dokumenty ve vzácných případech, kdy je detekováno dvojité podání, čímž pomáhá minimalizovat potřebu zásahu ze strany uživatele. Tlačítko uvolnění po dvojitém podání umožňuje uživateli rychle ignorovat detekci dvojitého podání a pokračovat ve skenování.

Intuitivní dodávaný software pro snadné používání


Skener imageFORMULA DR-M160 je dodáván se snadno použitelným softwarem pro bezproblémové skenování a správu dokumentů. Software CaptureOnTouch je opatřen intuitivním uživatelským rozhraním, které obsahuje funkci Plně automatický režim pro zjednodušenou obsluhu skenování, a také podporuje skenování do více formátů souborů (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint) a lze jej připojit k aplikaci SharePoint. Software CapturePerfect je ideální pro kritická dávková skenování, protože poskytuje nejlepší možnosti pro prohlížení a metody odesílání, včetně odesílání přímo do složky, e-mailu a aplikace SharePoint. Součástí dodávky jsou také špičkový software pro zpracování obrazů Kofax VRS a aplikace eCopy PDF Pro Office pro rychlé vytváření, úpravy a převody dokumentů ve formátu PDF.

Přidejte jednotku plochého skeneru 101

Volitelná jednotka plochého skeneru 101 je ideálním doplňkem pro skener DR-M160. Snadno připojitelná (přes kabel USB) jednotka je navržena pro bezproblémovou práci při skenování vázaných nebo křehkých dokumentů s vysokou přesností.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-M160, o jeho funkcích a možnostech.