Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Skener P-150, mimořádně kompaktní, přenosný a nejrychlejší oboustranný skener formátu A4 na trhu, je ideální do kanceláře i na cesty – s prvotřídním automatickým podavačem na 20 listů umožňuje rychlé dávkové skenování 15 stránek za minutu.

Výhody

  • Rychlé skenování až 15 stránek za minutu (30 obrázků za minutu)
  • Mimořádně kompaktní pro úsporu místa a dobrou přenositelnost
  • Opravdové zařízení typu „připoj a skenuj“ díky vestavěnému softwaru
  • Jednoduché napájení pomocí portu USB
  • Rychlé dávkové skenování s automatickým podavačem dokumentů na 20 listů
  • Vysoká kvalita zpracování obrazu se snímačem s rozlišením 600 dpi
  • Ovladač Mac/Linux pro kompatibilitu více platforem

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA P-150

Nejkompaktnější a nejpřenosnější oboustranný skener formátu A4 na trhu


Skener P-150 je díky lehké konstrukci a mimořádně kompaktnímu tvaru ideální do malé nebo domácí kanceláře, kde mají požadavky na prostor prioritu – také je mimořádně vhodný pro mobilní pracovníky, kteří potřebují skenovat dokumenty na cestách.

Skutečné zvýšení produktivity


Skener P-150 šetří uživatelům čas a pomáhá jim i jinak: skenuje současně obě strany dokumentu rychlostí až 15 stránek za minutu. Navíc je vybaven prvotřídním automatickým podavačem dokumentů na 20 listů, což umožňuje rychlé dávkové skenování.

A díky jeho snadnému přenosu mohou podniky svým mobilním pracovníkům umožnit snadný přístup ke skenování mimo kancelář. Pomáhá se tak urychlit zpracování důležitých dokumentů, jako jsou objednávky, faktury a plné vůle, což přináší vítané zvýšení produktivity a úspory nákladů.

Perfektní do prostředí malé nebo domácí kanceláře.


Tenké rozměry modelu P-150 a stylové provedení přináší stejné výhody v malé i domácí kanceláři. Skenování je navíc díky našemu softwaru CaptureOnTouch naprosto jednoduché pro každého.

Ideální pro mobilní pracovníky


Žádný jiný skener tak dobře nepasuje do brašny nebo tašky na notebook. Napájení přes port USB navíc znamená, že s sebou uživatelé nemusí nosit síťový adaptér. Model P-150 stačí jednoduše připojit k notebooku a můžete začít skenovat. Vestavěný software CaptureOnTouch Lite mobilním pracovníkům zároveň umožňuje skenovat i na počítačích jiných osob, aniž by museli instalovat nezbytný ovladač nebo novou aplikaci.

Pokročilé a intuitivní zpracování obrazu


Přesný snímač s rozlišením 600 dpi poskytuje mimořádnou kvalitu obrazu, přičemž vynikající kvalitu a efektivitu skenování zajišťují bohaté funkce zpracování obrazu, jako jsou automatická detekce barvy, automatická detekce velikosti papíru, detekce sklonu a rozpoznání orientace textu.

Software CaptureOnTouch pro jednoduché skenování

Software CaptureOnTouch společnosti Canon umožňuje jednoduché a efektivní skenování včetně ovládání jedním dotykem pro rutinní úlohy, např. skenování do e-mailu nebo skenování na plochu. Uživatelé mohou také instalovat aplikaci Evernotezaloženou na shlucích a využívat ji k rychlému a snadnému načítání informací na web, kde k nim lze pohodlně odkudkoli získat přístup.

Bezproblémová komunikace


Model P-150 komunikuje díky standardním ovladačům TWAIN a ISIS, které jsou jeho součástí, s celou řadou jiných obrazových aplikací. Model P-150 je navíc také certifikován technologií Kofax Virtual Rescan (VRS) a připraven k jejímu používání.

Snadná správa souborů


Software CaptureOnTouch společnosti Canon a integrované aplikace, např. BizCard Reader, umožňují uživatelům skenovat a importovat vizitky přímo do souboru s kontakty. Aplikace PaperPort umožňuje také lepší ukládání, správu a vyhledávání elektronických souborů.

Výrazně ekologický produkt


Díky napájení přes port USB a nízkému odběru 5 W je model P-150 dobrou volbou pro životní prostředí. Snadno splňuje normu ENERGY STAR týkající se energetické účinnosti a jeho nižší spotřeba přináší i nižší výdaje.

Skvělý moderní vzhled provedení


Moderní černá leštěná povrchová úprava je garancí, že investice do skeneru P-150 vám padne do oka.

Kompatibilita více platforem


Model P-150 nabízí díky ovladači Mac TWAIN a softwaru CaptureOnTouch pro systém Mac kompatibilitu se systémy Mac. Pro organizace upřednostňující otevřenou architekturu je k dispozici také ovladač Linux kompatibilní s rozhraním SANE. Tento ovladač lze stáhnout ze stránek podpory softwaru společnosti Canon.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA P-150, o jeho funkcích a možnostech.