Canon imageFORMULA P-208

imageFORMULA P-208

Kompaktní a stylový mobilní skener P-208 je ideální volbou pro mobilní pracovníky a domácí uživatele. Díky podavači ADF na 10 listů a vysokorychlostnímu oboustrannému skenování je vždy zajištěna vysoká produktivita.

Výhody

  • Mimořádně kompaktní a lehký skener s univerzálním designem
  • Produktivní oboustranné skenování rychlostí 16 obr./min s podavačem ADF na 10 listů
  • Podpora skenování embosovaných karet a fotografií
  • Pohodlné a intuitivní ovládání plug-and-scan
  • Kompatibilita s operačními systémy Mac a Windows
  • K dispozici volitelná Wi-Fi jednotka WU10

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA P-208

Vysoce produktivní mobilní skenování


Malý skener P-208 skenuje oboustranně pozoruhodnou rychlostí až 16 obr./min (černobíle). Pro zvýšení produktivity umožňuje integrovaný podavač ADF na 10 listů dávkové skenování – vhodné pro skenování smluv a související dokumentace. Jelikož je základna skeneru P-208 jen o něco větší než standardní pravítko a hmotnost skeneru je pouze 600 g, je vhodný zvláště na cesty. Díky přímému napájení přes USB můžete udržovat vysoké pracovní tempo, ať už jste doma nebo na cestách.

Ovládání plug-and-scan je vhodné zejména na cestách


Stylový, kompaktní a ultralehký skener P-208 přispívá díky ovládání plug-and-scan ke skutečnému pohodlí. Připojte skener v režimu „AutoStart“ prostřednictvím kabelu USB k počítači s operačním systémem Windows nebo Mac a okamžitě se spustí vestavěný software CaptureOnTouch Lite společnosti Canon. Můžete začít ihned skenovat, aniž byste potřebovali další software nebo ovladače.

Pro skenování různých typů dokumentů


Se skenerem P-208 můžete skenovat širokou řadu typů médií, od velikosti A4 až po dokumenty nepravidelných rozměrů, jako jsou embosované karty, což z tohoto skeneru činí ideální zařízení pro mobilní uživatele. Setřiďte si dokumenty ve své domácnosti a ušetřete více místa – naskenujte složenky nebo digitálně zálohujte své staré fotografie ve vysoké kvalitě pomocí speciální funkce pro věrnou reprodukci snímků.

Jednoduché zpracování obrazu


Model P-208 je vybaven řadou funkcí pro zpracování obrazu, které zajišťují vysokou kvalitu obrazu a šetří drahocenný čas. Jedná se o funkce automatické detekce barev, rozpoznání orientace textu a vylepšení textu. Chcete-li skenovat pohodlně a intuitivně, zvolte Plně automatický režim, který automaticky vybere to nejvhodnější nastavení. Jednoduše zasuňte dokument do skeneru a skenujte!

Flexibilní bezdrátové skenování


Chcete-li skenovat opravdu kdekoliv, zkombinujte skener P-208 s volitelnou Wi-Fi jednotkou WU10 a jednotkou baterie. Využijte skener pro bezdrátové skenování dokumentů přímo do vašeho smartphonu, tabletu nebo stolního počítače nebo sdílejte skener pro skupinu uživatelů či zařízení prostřednictvím síťového serveru nebo domácího směrovače.

CaptureOnTouch Mobile


Připojte skener P-208 k volitelné jednotce WU10 a využijte aplikaci CaptureOnTouch Mobile pro přímé skenování do vašeho zařízení iPhone®, iPad® nebo Android. Různé funkce vám ušetří drahocenný čas – například oboustranné skenování dokumentů při jednom průchodu. Nástroje pro pokročilé zpracování obrazu, jako jsou například automatická detekce velikosti dokumentu, korekce sklonu nebo funkce odstraňování prázdných stránek, vám pomohou trvale dosahovat skvělé kvality obrazu. Tato bezplatná aplikace je dostupná pro zařízení se systémem iOS i Android.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA P-208 , o jeho funkcích a možnostech.

ADF

Automatický podavač dokumentů

USB connection

Připojení USB