Digitální dekorace: obrovský potenciál

Zjistěte, jaké nové příležitosti přináší digitální tisk do oblasti dekorací.

Stáhnout průvodce

A table set with two wine glasses flanked by two red chairs in front of digitally printed wallpaper showing a cityscape

Chopte se příležitosti, kterou skýtají dekorace

Digitálně tištěné interiérové dekorace přetvářejí prostory, ve kterých žijeme. Interiérové dekorace, od luxusních tisků pro hotely a potištěných skleněných kancelářských příček až po nástěnné fotografie pro maloobchodní prodejny a bytové tapety na míru, patří k nejkreativnějším a nejpřitažlivějším oblastem rychle se vyvíjejícího sektoru průmyslového tisku.

Pro mnohé poskytovatele tiskových služeb (PTS) představuje trh s dekoracemi a vysoká poptávka po interiérové grafice pro nejrůznější typy prostorů vydatný zdroj příjmů. Někteří již zjistili, že se jedná o sféru dalšího možného rozvoje podnikání, a vyrábějí celou škálu dekorací, kdežto jiní tuto příležitost teprve objevují a plánují na tento trh vstoupit.

Informační grafika společnosti Canon je doplňkem k našemu průvodci „Think Décor“. Prozkoumává trendy, které pohánějí růst v dekorativním průmyslu, sektory s obzvláště vysokou poptávkou po dekoracích a to, jak výhodné jsou nejnovější technologie digitálního tisku pro tiskárny.

Informační grafika: příležitosti v oblasti dekorací

Bez ohledu na povrch či parametry, tisk umí ohromit.

Zobrazit informační grafiku

Infographic icon
A green chair in front of digitally printed green wallpaper

Globální trendy a možnosti, které mění pravidla hry

71 % spotřebitelů je ochotno si připlatit za personalizaci.¹ Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Očekává se totiž, že do roku 2020² vydělá globální trh s bytovými dekoracemi 644 miliard USD.

¹ ‚Making it personal‘ – Deloitte, 2015

² Home Decor Market by Product – Global Opportunity Analysis and Industry Forecast 2014 – 2020, Allied Market Research, 2015

Související řešení

Prozkoumat podrobněji

Zjistěte, jak může technologie digitálního tisku společnosti Canon přinést nové zdroje příjmů.

Kontaktujte nás