PŘÍPADOVÁ STUDIE

Mini Professors – zábavná věda pro předškoláky


Stáhnout případovou studii společnosti Mini Professors


JE SPOLEHLIVÁ, CENOVĚ VÝHODNÁ, OPRAVDU SNADNO SE POUŽÍVÁ… A SKVĚLE ZAPADLA DO MÉHO DOMU.

Nataša Spinková, majitelka franšízy, Mini Professors
Children have an unquestionable thirst for learning.

Děti opravdu touží poznávat nové věci. Společnost Mini Professors jim nabízí příležitost učit se nové věci z oblasti vědy v zábavném a bezpečném prostředí, ve kterém mohou poznávat divy okolního světa.

Vysvětlování principů vědy jednoduchým způsobem prostřednictvím experimentů dává každému dítěti předškolního až školního věku možnost stát se miniprofesorem.

Rising to the challenge

Řešení náročných výzev

Nataša Spinková provozuje franšízu Mini Professors ve městech St Albans a Harpenden. Její společnost je poměrně nová a potřebovala si rychle udělat jméno. Proto chtěla najít tiskárnu, která by byla schopna zajistit řádné marketingové materiály k propagaci značky a která by si také poradila s různými požadavky na tisk podkladů potřebných pro děti účastnící se výuky.

Řešení od společnosti Canon

Po dlouhém bádání na internetu byla Nataša naprosto přesvědčena, že tiskárna MegaTank od společnosti Canon splňovala veškeré požadavky a své volby nikdy nelitovala.

„DÍKY TÉTO TISKÁRNĚ MOHU KAŽDÝ TÝDEN V RÁMCI EXPERIMENTŮ DĚTEM NABÍDNOUT SPOUSTY RŮZNÝCH AKTIVIT.“

Quote image

„Tiskneme spousty různých šablon a nálepek a používáme různé typy kartiček. Tiskárna Canon řady PIXMA G zvládla úspěšně tisknout na vše, co jsem zatím vložila do podavače,“ nešetří nadšením Nataša.

Integrované a jednoduše doplnitelné zásobníky inkoustu MegaTank s vysokou výtěžností umožňují velkoobjemový tisk při nižších nákladech. Staly se hlavní předností nabídky a ve výsledku se ukázaly být nedocenitelné.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Zásobníky jsou úžasné v tom, že mají stupně indikátoru inkoustu, což znamená, že mám přesný přehled o zbývajícím inkoustu. Rozhodně mi to ušetřilo peníze, protože s předchozí tiskárnou bych vypotřebovala spoustu kazet.

Bezdrátové funkce jsou rovněž obrovské plus. Tiskárna MegaTank nyní Nataše umožňuje dohlížet na děti v jedné místnosti a ve druhé tisknout materiály odeslané pomocí notebooku a mít při tom jistotu, že vše bude v případě potřeby připraveno.

Na konci každé vyučovací hodiny děti dostávají diplomy jako památku na nové věcí, kterým se přiučily. Spolehlivý a vysoce kvalitní tiskový výstup tiskárny MegaTank zajišťuje těmto diplomům krásný vzhled a vysokou hodnotu.

„Jsem ráda, že jim mohu dát něco, na co jsem pyšná. Kvalita diplomů je skvělá a děti si je mohou hrdě odnést domů a vystavit si je,“ vysvětluje Nataša.

Krásná budoucnost pro všechny

Nataša sní o přívětivé budoucnosti dětí účastnících se její výuky a věří v prospěšné účinky kontaktu s vědou v tak raném věku. Stejně kladně vnímá i její franšízu, která se hodlá rozrůst o další mateřské i základní školy, a také rozšíření výuky ve stylu rodič–dítě.

Tiskárny Canon řady PIXMA G v tom budou hrát velkou roli.

Související případové studie