KOMUNIKACE TRANSAKCÍ

Díky flexibilitě inkoustových tiskáren je nízkonákladový tisk zkrátka skvělý

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Specialisté na komunikaci transakcí

Společnost AddComm Group, která sídlí v Nizozemsku a Španělsku, pomáhá firmám zlepšit komunikaci pomocí služeb tisku knih, včetně automatické dodávky dokumentace o transakcích, přímého marketingu a komunikace se zákazníky.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Nároky na tisk v digitálním prostředí

S přechodem na digitální prostředky se poptávka po nízkonákladovém tisku zmenšila. Menší zakázky jsou pro kontinuální inkoustové tiskárny vlastněné společností AddComm nehospodárné, protože byly navrženy na produkci ve vysokých objemech, a používání tonerového stroje vedlo k problémům s náklady a kvalitou výstupu.

Společnost AddComm Group potřebovala efektivní proces nízkonákladového tisku, při kterém by nebyla ohrožena kvalita obrazu.

Two men working at digital printing machine

Barevné inkoustové řešení

Společnost AddComm si během dvaceti let vytvořila vynikající partnerský vztah se společností Canon, a proto věděla, že mezi jejími inovacemi najdou své řešení, což se na Dni komerčního tisku v Německu také stalo.

Barevný tiskový stroj VarioPrint i300 pro tisk na archy papíru je možné bez problémů integrovat do knihtiskařské činnosti společnosti AddComm. Poskytuje kvalitu, produktivitu a všestrannost, které jsou potřeba při nákladech do 2 500 kusů, a přesně odpovídá kvalitě stávajících strojů ColorStream.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


DÍKY TOMU, ŽE MŮŽEME PŘESUNOUT NÍZKONÁKLADOVÉ PRÁCE Z TONEROVÝCH TISKOVÝCH STROJŮ, JE NÁŠ PROVOZ CELKOVĚ ŠTÍHLEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ.

Leonie van der Veenová,
generální ředitelka společnosti AddComm
Man examines colour digital prints for book printing

Nové možnosti do budoucnosti

Flexibilita tiskárny VarioPrint i300 změnila digitální a tiskovou komunikaci ve společnosti AddComm. Drahou tonerovou technologii lze nyní nahradit digitálním tiskovým strojem, který hospodárně zpracovává nízkonákladové, individuálně přizpůsobené dokumenty a vyrovná se kvalitou původním vysokoobjemovým tiskům.

Společnost AddComm nyní díky možnosti práce s kombinovanými médii vyniká mezi konkurencí a s řadou čerstvých možností na nových trzích již začala uzavírat nové smlouvy se zákazníky.VÝKON STROJE VARIOPRINT i300 JE ZATÍM SKVĚLÝ.

Upevněte si svou pozici v oblasti tisku a digitální komunikace

Poraďte se s naším týmem