Nature-Photo
alt text goes here

LIVE FOR THE STORY

Vyhrajte hodnotné ceny v naší soutěži na téma “O kousek blíž přírodě”. Tématem vás budou provázet Canon fotografové, jejichž fotografie vás budou po celou dobu trvání soutěže inspirovat na našich socíálních sítích.

Soutěžte


O kousek blíž k přírodě

S příchodem prvních jarních dnů můžete pozorovat probouzení přírody v přímém přenosu. Vyjděte na zahradu a užijte si pohled na první rozevřené něžné květy pestrobarevných květin. Zaběhněte do lesa a vychutnejte si objevování rozmanité fauny i flóry na čerstvém vzduchu. Prozkoumejte křivolaké kmeny borovic, obhlédněte dutiny stromů a vydejte se po stopách divoké zvěře. Nebo prostě zapátrejte ve svých archivech a zaměřte se na neuvěřitelné detaily z hmyzí říše či panoramatické výhledy horské krajiny. Přibližte se přírodě, dopřejte si oddechu a nechte se inspirovat klidem a pozitivní energií!

Nejlepší fotografii nahrajte na Instagram s #mycanonnature a označte @canonczsk. Autoři pěti nejlepších fotografií se mohou těšit na následující ceny:

  1. Canon EOS 250D + 18-55mm 
  2. Canon SELPHY CP 1300 
  3. Canon PIXMA TS6250 
  4. Voucher do Canon Akademie 
  5. Voucher do Canon Akademie

Příběhy

Přečtěte si rozhovory a inspirativní příběhy od nadšenců v oboru a zjistěte vše o různých tvůrčích žánrech.

Všechny příběhy

Tipy a techniky

Díky našim profesionálním tipům a průvodcům se naučíte základní dovednosti fotografování, vyzkoušíte nové originální techniky a vylepšíte své fotografie.

Všechny tipy a techniky

Nejnovější články

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech

REGISTRUJTE SE NYNÍ