KREATIVNÍ TISK

Řada Canon Zoemini: nejlepší přátelé na festival

Přečtěte si naše nejlepší tipy, jak si užít kouzlo festivalu s modely Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini 2.
Dvě ženy v nápadném oblečení sedí u vchodu do stanu s barevnou výzdobou a pořizují snímek selfie pomocí instantního fotoaparátu.

Od společného zpívání s hlavními hvězdami na pódiu přes procházky lesem až po nezdary při stavění stanu a ovládnutí tanečního parketu, když zahrají „tu vaši“ – festivaly jsou ideální příležitost, jak uniknout každodenní rutině – ať už jde o zkoušky na univerzitě, nebo dřinu v kanceláři od 9 do 5.

Na festivalu je toho tolik, co vidět a dělat, že může být těžké si všechno pamatovat – když jste zpátky doma, ale už i během festivalu – hlavně, když jste toho posledních pár nocí moc nenaspali. A právě s tím vám pomůže řada Canon Zoemini. Tyto instantní fotoaparáty s tiskárnou a kapesní tiskárny představují pohodlný, jednoduchý a rychlý způsob, jak si zdokumentovat festivalové dobrodružství. A vedle nálepek na láhve na vodu a selfie výtisků z místa dění si s nimi také můžete užít spoustu legrace.

Zde uvádíme naše nejlepší tipy, jak využít řadu Canon Zoemini k ještě lepšímu zážitku z festivalu.

1. Vezměte si s sebou společníka do kapsy

Osoba v oblečení ze 70. let si dává do kapsy u oranžových kalhot instantní fotoaparát s tiskárnou Canon.

Kompaktní a přenosná řada instantních fotoaparátů a tiskáren Canon Zoemini je dokonalým společníkem na festival. Nevyžadují navíc ani inkoust, takže potřebujete jen balení papíru ZINK TM a můžete tisknout.

Ať už používáte model Canon Zoemini S2 s 8MP fotoaparátem, nebo model Canon Zoemini 2 spárovaný pomocí technologie Bluetooth se smartphonem, díky jejich nízké hmotnosti a kompaktní velikosti řady Canon Zoemini snímky snadno pořídíte, vytisknete a nasdílíte.

Model Canon Zoemini S2 váží pouhých 188 g a bez problémů se vejde do kapsy nebo malého batohu, takže si můžete dělat vzpomínky kdykoli po cestě. Najednou můžete vložit až 10 listů pro tisk, baterie vydrží přibližně 25 snímků a má i slot na kartu microSD pro případ, že dojde papír.

Stejně maličký model Canon Zoemini 2 má vestavěnou baterii, kterou můžete plně nabít přes powerbanku pomocí jednotky USB-C během pouhých 50 minut. Tisknout můžete i během nabíjení.

2. Přizpůsobte si prostor

Dvě ženy stojí uvnitř stanu. Jedna z nich lepí fotografie na barevnou výzdobu, druhá drží instantní fotoaparát s tiskárnou.

Vylaďte si výzdobu pomocí okamžitých samolepicích výtisků z fototiskárny Canon Zoemini 2 nebo Canon Zoemini S2 a vytvořte si prostor podle svých představ. Po dlouhém dni plném zábavy díky nim také snáz najdete svůj stan.

Ruce lepí kulaté fotografické nálepky na světle modré láhve na vodu.

Kulaté nálepky jsou skvělé pro označení vašich nezbytností na festival, jako jsou láhve na vodu, gumáky nebo skládací židle. Zadní strany nálepek jsou recyklovatelné, proto si veškerý odpad uschovejte a správně ho zlikvidujte.

To nejzajímavější z festivalu se neodehrává vždycky na hlavní scéně – ty nejlepší zážitky často zažijete s nejbližšími přáteli v kempu. Co takhle zdokumentovat, jak se kamarád legračními pokusy snaží postavit starý rodinný stan? Můžete si kreativně označit své teritorium tak, že zavěsíte fotografie mezi stany nebo si vyzdobíte vchod pomocí nálepek o rozměrech 2 × 3 palce.

V aplikaci Canon Mini Print si můžete k oblíbeným snímkům přidat rámečky a filtry nebo je ozdobit kresbami a nápisy – a díky odlepovací zadní straně je umístění ještě snazší.

Jak s modelemCanon Zoemini S2, tak Canon Zoemini 2 můžete tisknout na předem nastříhané samolepky Canon ZINK 1.3", a ozdobit si tak opakovaně použitelné láhve na vodu a další festivalové nezbytnosti pomocí kulatých selfie s přáteli. Je to skvělý způsob, jak si zapamatovat, co komu patří.

3. Oslavujte festivalovou módu

Dva instantní fotoaparáty s tiskárnou Canon na dece vedle miniaturních výtisků, slunečních brýlí, gumiček do vlasů a flitrové bundy.

U festivalové módy platí, že čím divočejší, tím lepší. Vyhlaste mezi přáteli výzvu, kdo vyfotí nejlépe oblečené hosty. Pořiďte a upravte snímky na mobilním zařízení, pak je ve stanu vytiskněte na tiskárně Canon Zoemini 2 a rozhodněte, který outfit vyhraje.

Hosté festivalu se hodně snaží, aby byl jejich outfit dokonalý – barevné klobouky, stylové brýle a výrazné oblečení jsou nedílnou součástí festivalové zábavy. Jenže než si před odchodem z kempu vyberete, jaký outfit zvolit, může to být docela fuška. A co takhle poprosit přítele, aby vás vyfotil v několika různých variantách oblečení, potom si fotografie vytisknout na tiskárně Canon Zoemini 2 a hned zjistíte, která z variant vám sedí nejvíce?

Případně můžete zahájit projekt pořizování snímků nejlepších outfitů, které během dne uvidíte, a pak vystavit výtisky kreativními způsoby.

4. Zachyťte náladu

Ruka drží smartphone, který zobrazuje aplikaci Canon Mini Print. Na straně stolu je instantní tiskárna Canon a několik miniaturních výtisků.

Bavte se prozkoumáváním festivalových prostorů a najděte ta nejlepší pozadí pro svoje fotografie. Pokud vás zklame počasí, můžete si fotografie vyladit pomocí nálepek, filtrů, rámečků a dalších funkcí v aplikaci Canon Mini Print.

Před východem a západem slunce je světlo nejjemnější a nejteplejší a fotografové tuto dobu nazývají „zlatá hodina“ – je to skvělá příležitost k zachycení působivých snímků. Když budete procházet mezi stany a hudebními scénami, sledujte místa, která by stála za snímek, zejména když začne světla ubývat.

Můžete také zkusit experimentovat s různými režimy fototiskárny Canon Zoemini S2, jako jsou režim na šířku bez blesku, portrét s automatickým bleskem a selfie s kruhovým světlem.

Fototiskárna Canon Zoemini S2 tiskne v rozlišení 314 × 600 dpi a Canon Zoemini 2 v rozlišení 314 × 500 dpi, což by mělo kreativitu a barvy vašich snímků dostatečně podtrhnout.

Pokud je počasí pošmourné, zkuste přepnout fotoaparát Canon Zoemini S2 z barevného režimu na černobílý pomocí snadno přístupného tlačítka filtru.

5. Buďte kreativní při pořizování selfie

Dvě ženy leží na dece a pořizují snímek selfie instantním fotoaparátem s tiskárnou Canon.

Pořizujte snímky selfie pomocí zrcátka a kruhového světla a zkontrolujte svou pozici prostřednictvím živého náhledu z aplikace Canon Mini Print.

Dvě smějící se ženy drží malé fotografické nálepky. Jedna z nich drží instantní fotoaparát Canon a druhá připevňuje výtisky na výzdobu.

Pamatujete to selfie, jak se s kamarádem snažíte postavit stan a nedaří se vám to? Možná vám to v tu nepřijde vtipné, ale zasmějete se, až na to budete vzpomínat.

Model Canon Zoemini S2 je jako stvořený pro selfie a festivalovou lokaci plnou zábavných kulis. Přesvědčte přítele, aby se k vám připojil na okružní jízdu, nebo najděte vyhlídkové místo, kde si s přáteli uděláte fotografie se stany a pódiem v pozadí. Fotoaparát má řemínek na zápěstí, díky kterému ho neztratíte, i když jste pořád v terénu.

6. Sdílejte fotografie s novými přáteli

Ruce drží chytrý telefon zobrazující aplikaci Canon Mini Print s malými výtisky všude kolem.

Vdechněte svým snímkům život díky stylingovým možnostem v aplikaci Canon Mini Print.

Po několika dnech kempování vedle sebe jste se pravděpodobně spřátelili s dalšími účastníky festivalu. Co takhle se podělit o své zážitky z festivalu a darovat novým kamarádům hmatatelnou vzpomínku na společně strávený čas?

Fototiskárna Canon Zoemini S2 tiskne za méně než minutu a má vícebarevnou kontrolku LED, takže přesně víte, kdy můžete výtisky očekávat.

Když otevřete aplikaci Canon Mini Print, můžete si vybrat obrázky nejen ze složky fotoaparátu, ale také z platforem Facebook, Instagram a Google. Funkce fotoaparátu v aplikaci navíc umožňuje měnit kontrast, vyvážení barev a sytost v reálném čase.

7. Nikdy nezapomeňte na jediný okamžik

Z instantního fotoaparátu s tiskárnou Canon se tiskne koláž festivalových fotografií vedle výběru výtisků a malého rozkládacího výstřižkového alba.

Co takhle vytvořit si album vzpomínek z festivalu a sdílet ho s přáteli?

Vzpomínky na festivalovou atmosféru snadno vyblednou, ale můžete je udržet živé, když si vyrobíte speciální album, které si budete prohlížet i po letech – nebo ho věnujete jednomu z vašich festivalových přátel.

V aplikaci Canon Mini Print je chytrý nástroj pro koláž, který kombinuje vaše oblíbené snímky. Můžete vybrat dva až osm snímků a pak pomocí aplikace upravit jejich rozvržení. Je tam i funkce dlaždic, pomocí které si vytvoříte samolepicí plakát ze čtyř nebo devíti menších snímků.

Takže až se budete příště chystat na víkend plný zábavy v terénu, nezapomeňte si do batohu přibalit fotoaparát Canon Zoemini S2 nebo Canon Zoemini 2. Spolu se stanem a opalovacím krémem jsou to nové nezbytnosti na festival.Napsal Jack Fittes

Související produkty

Související články