OLGOJ_CHORCHOJ_ZLIN_f_Kristina_Hrabetova
alt text goes here

LIVE FOR THE STORY

Vyhrajte hodnotné ceny v naší soutěži na téma “Budovy zevnitř a zvenčí”. Hlavní ambasadorkou tématu Budovy zevnitř i zvenčí je fotografka Kristina Hrabětová, jejíž fotografie vás budou po celou dobu trvání soutěže inspirovat na našich socíálních sítích.

Soutěžte


Budovy zevnitř a zvenčí

Exteriéry, interiéry, domy, kostely, chalupy, ale i mosty nebo zajímavé autobusové zastávky. Člověk po sobě zanechává spoustu architektonických skvostů, ale také polorozpadlých míst... A všechny mají své kouzlo, pokud se na ně díváte tím správným pohledem!

Vydejte se do budov v okolí, do ulic nebo vesnic. Tentokrát nás budou zajímat všemožné budovy a stavby z těch nejrůznějších a nejoriginálnějších úhlů pohledu. Pohrajte si s perspektivou, foťte z exteriéru i interiéru a své povedené snímky sdílejte pod #canonbuildings a @canonczsk. Odborná porota následně vybere 5 nejlepších fotografií, jejichž autoři získají hodnotné ceny Canon!

  1. Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM
  2. Canon PIXMA TS8250
  3. Canon SELPHY CP1300
  4. Voucher na workshop akademie focení
  5. Voucher na workshop akademie focení

Inspirujte se

Služba Get Inspired je vaším klíčovým zdrojem užitečných tipů pro fotografování, nákupním průvodcem a odborným zpravodajem – vše, co potřebujete k objevení toho nejlepšího fotoaparátu nebo tiskárny a k uskutečnění vašeho příštího tvůrčího nápadu.

Příběhy

Přečtěte si rozhovory a inspirativní příběhy od nadšenců v oboru a zjistěte vše o různých tvůrčích žánrech.

Všechny příběhy

Tipy a techniky

Díky našim profesionálním tipům a průvodcům se naučíte základní dovednosti fotografování, vyzkoušíte nové originální techniky a vylepšíte své fotografie.

Všechny tipy a techniky

Nejnovější články

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech

REGISTRUJTE SE NYNÍ