Extrémy počasí
alt text goes here

LIVE FOR THE STORY

Vyhrajte hodnotné ceny v naší soutěži na téma “Extrémy počasí”. Hlavním ambasadorem tématu Extrémy počasí je fotograf Patrik Minár, jehož fotografie vás budou po celou dobu trvání soutěže inspirovat na našich socíálních sítích.

Soutěžte


Extrémy počasí

Vystupte ze své komfortní zóny a pořiďte svůj životní snímek! Máte pocit, že fotografická sezóna kvůli extrémnímu počasí právě končí? Pro nás ne! Teple se oblečte, zabalte svou fotovýbavu a vyrazte ven zachytit počasí ve své nejsyrovější podobě. Ulovte blesk, zachyťte mraky, dožeňte vítr, chytněte déšť a kroupy. Přivstaňte si a vyfoťte ranní rosu či první paprsky slunce. Nelekejte se sněhu ani námrazy, ale inspirujte se jejich strukturou a geometrií. Že nejste zrovna ranním ptáčetem? Počkejte si se svým fotoaparátem na noční oblohu a hvězdy - i low light tady má své místo. Pozorujte a nechte se unést jedinečným a pomíjivým okamžikem, jakým je počasí ve všech svých možných podobách. Zachycené snímky nahrajte na Instagram a označte #canonweather a @canonczsk. Deset nejlepších bude odměněno skvělým dárkem!

  1. Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM
  2. Canon PIXMA TS8250
  3. Canon SELPHY CP1300
  4. Voucher na workshop akademie focení
  5. Voucher na workshop akademie focení

Inspirujte se

Služba Get Inspired je vaším klíčovým zdrojem užitečných tipů pro fotografování, nákupním průvodcem a odborným zpravodajem – vše, co potřebujete k objevení toho nejlepšího fotoaparátu nebo tiskárny a k uskutečnění vašeho příštího tvůrčího nápadu.

Příběhy

Přečtěte si rozhovory a inspirativní příběhy od nadšenců v oboru a zjistěte vše o různých tvůrčích žánrech.

Všechny příběhy

Tipy a techniky

Díky našim profesionálním tipům a průvodcům se naučíte základní dovednosti fotografování, vyzkoušíte nové originální techniky a vylepšíte své fotografie.

Všechny tipy a techniky

Nejnovější články

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech

REGISTRUJTE SE NYNÍ