KREATIVNÍ TISK

Přizpůsobte si zařízení pomocí tištěných nálepek

Vyjádřete svou kreativitu a přizpůsobte si chytrý telefon, notebook a další věci pomocí přenosných tiskáren Canon.
Fototiskárny Canon SELPHY Square QX10, Canon Zoemini 2 a Canon Zoemini S2 jsou položeny na bílé látce, obklopené technologiemi, jako jsou telefony, sluchátka a notebook, které jsou všechny ozdobené fotografickými nálepkami.

V dnešní době máme technologie vždy poblíž. Brouzdáme chytrým telefonem, abychom si zkrátili čas při cestě autobusem, pracujeme na notebooku v kavárně nebo trávíme líné dopoledne sledováním oblíbeného streamovaného pořadu na tabletu. Naše zařízení se stala naší součástí, takže je logické, že by měla odrážet naši osobnost.

Možná se právě chystáte na univerzitu a chcete být obklopeni obrázky přátel z domova nebo chcete vyzdobit notebook motivačními vzkazy, které vás budou inspirovat vždy, když notebook zapnete. Místo toho, abyste používali nudný šedý přístroj nebo běžný tablet nebo utráceli peníze za pouzdro na chytrý telefon, který stejně nebude vyjadřovat vaši osobnost, může být úprava vašich zařízení ideální příležitostí, jak vyjádřit svou individualitu. Použijte své oblíbené barvy, vzpomínky z cest, skupinové selfie nebo inspirativní citáty. Tyto úpravy také pomohou snadno identifikovat vaše zařízení a mohou se stát podnětem ke konverzaci.

Řada kompaktních tiskáren od společnosti Canon umožňuje rychlý a snadný tisk přímo z chytrého telefonu. Díky výběru papírů s lepicí zadní stranou během několika sekund vytvoříte nálepky a personalizované štítky, které ihned nalepíte na zařízení.

Žena ve fialovém svetru drží chytrý telefon a chystá se pořídit si selfie. Žena v tmavě modrém svetru vedle ní se usmívá.

Inspirace může přijít kdykoli. S řadou přenosných tiskáren Canon můžete na cestách pořídit snímek selfie, přizpůsobit ho v tiskové aplikaci Canon, vytisknout na samolepicím papíru během několika minut a upravit si svou technickou výbavu.

1. Vyberte si svůj design

Fototiskárna Canon SELPHY Square QX10 stojí na stole a tiskne fotografii z dovolené. Vedle pár rukou lepí nálepku na notebook. Na druhé straně je v chytrém telefonu zobrazena aplikace SELPHY Print Layout.

Nemůžete sehnat kryt na chytrý telefon nebo notebook, který by vyhovoval vašim představám? Navrhněte si vlastní styl a hned ho vytiskněte na přenosné tiskárně Canon, aniž byste museli slevit z požadovaného stylu nebo čekat na dodání.

Vaše návrhy se mohou lišit v závislosti na tom, co chcete ozdobit. Na notebooku je více místa než na chytrém telefonu, takže si rozmyslete, jestli chcete vybrat jeden snímek – skupinový snímek, roztomilý snímek psa nebo obzvláště zdařilé selfie – nebo několik snímků, ze kterých můžete vytvořit koláž. Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 vytváří čtvercové výtisky s okrajem vhodným pro titulky. Jsou ideální pro větší zařízení, jako je notebook nebo tablet. Řada Canon Zoemini má dva typy samolepicích papírů: obdélníkový a menší kulatý. Jsou ideální pro ozdobení sluchátek a smartphonů.

2. Upravte si snímky

Žena ve fialovém svetru upravuje fotografie v tiskové aplikaci Canon. Na stole vedle chytrého telefonu stojí fototiskárna Canon Zoemini S2.

Obě řady přenosných tiskáren jsou dodávány s doprovodnou aplikací, která nabízí mnoho možností, jak kreativně pracovat s návrhy, ať už se jedná o koláže nebo dlaždice, kresbu nebo přidávání filtrů a rámečků. Je to dokonalý způsob, jak provést poslední úpravy dle svého přání předtím, než obrázek vytisknete a nalepíte.

Jakmile si vymyslíte návrh, nabízí se spousta způsobů, jak jej dále upravovat. Pomocí aplikací pro fotografie a tisk od společnosti Canon si můžete vyzkoušet různé možnosti v telefonu ještě předtím, než snímky vytisknete.

Tiskárny Canon SELPHY Square QX10SELPHY CP1500 jsou kompatibilní s aplikací Canon SELPHY Photo Layout, která umožňuje experimentovat s rozvržením a povrchovou úpravou. Můžete také použít šablony pro rozvržení více fotografií v aplikaci a umístit několik obrázků na jednu nálepku a potom je vystřihnout a vytvořit menší návrhy.

Řada Canon Zoemini je kompatibilní s aplikací Canon Mini Print, která vám umožní kreativně využít filtry, rámečky, nálepky, kresby a nástroje pro koláž a dlaždice.

Canon Zoemini S2 je fotoaparát a tiskárna s funkcí okamžitého tisku. Díky vestavěnému zrcátku na selfie a kruhovému světlu by vaše fotografie měly vypadat dokonale, přesto si s nimi můžete pohrát v aplikaci Canon Mini Print.

3. Vyberte si samolepicí fotografické papíry od společnosti Canon a tiskněte

Pár rukou drží malý list dvou kulatých nálepek a odlepuje jednu z nich. Za nimi na stole je tiskárna Canon Zoemini S2, obklopená dalšími výtisky fotografií.

Chytrý telefon můžete připojit k tiskárně řady Canon Zoemini přes Bluetooth a ihned tisknout návrhy, a to i na cestách.

Pár rukou drží chytrý telefon, na jehož displeji je zobrazena fotografie s bílým okrajem. Na stole v pozadí je tiskárna Canon SELPHY Square QX10.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 se připojuje k telefonu prostřednictvím sítě Wi-Fi. Tisk snímků zabere pouhých 43 sekund, takže se vaše snímky mohou okamžitě dostat z profilu na sociálních sítích na kryt notebooku.

Dále se musíte rozhodnout, který papír nebo nálepky chcete použít, a vložit je do přenosné tiskárny. Řada Canon Zoemini používá fotografický papír Canon ZINK™, který poskytuje výtisky bez okrajů s lepicí zadní stranou. Jsou odolné proti vodě a roztržení a lze je řezat do jakéhokoli tvaru nebo velikosti. A co takhle zkusit předřezané kulaté nálepky? Je to bezstarostný způsob, jak vytisknout miniaturní nálepky, takže si můžete pořídit selfie s nejlepším přítelem a během několika sekund mít vzpomínku na krytu chytrého telefonu.

Fototiskárna Canon SELPHY Square QX10 používá papír pro nálepky s velkým okrajem, na který můžete přidat data, jména nebo inspirativní citáty. Větší tiskárna Canon SELPHY CP1500 umožňuje tisk v různých velikostech, včetně miniaturních nálepek a štítků velikosti kreditní karty. Tiskárnu SELPHY CP1500 můžete připojit také přes rozhraní USB, pokud chcete tisknout z jiného zařízení. Stačí vložit papír a během několika sekund máte výtisk před sebou.

Fotografický papír ZINK™ a řadu samolepicích papírů SELPHY lze navíc bez stopy odstranit, takže pokud vás návrhy omrzí, můžete je jednoduše odlepit a začít znovu.

4. Nalepte obrázky a užijte si je

Žena s černými kudrnatými vlasy se usmívá a nalepuje fotografie vytištěné na fototiskárně Canon SELPHY Square QX10 na kryt notebooku.

Když na notebook přidáte fotografie, pomůže vám to uchovat vzpomínku na oblíbené okamžiky – ať už jde o snímek úspěšného výstupu na vrchol hory, trochu zmatený sraz spolužáků z vysoké školy nebo selfie s milovaným člověkem. Mít poblíž obrázek, který vás rozesměje, je skvělý způsob, jak si uchovat vzpomínku.

Žena ve fialovém svetru se usmívá a rukama drží nasazená sluchátka, na kterých se vyjímají kulaté nálepky s fotografiemi.

Takto přizpůsobená zařízení mohou odrážet váš styl nebo fungovat jako doplněk k oblíbenému oblečení. Je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste, a vystoupit z davu.

Nyní je načase odstranit zadní vrstvu výtisku a přilepit jej na vaše technické vybavení. Může pomoci, když povrch nejprve očistíte, aby byl hladký a neobsahoval žádné nečistoty. Opatrně sloupněte zadní stranu a nálepku pomalu nalepte. Zde se může hodit pravítko, které vám pomůže nálepku sloupnout a rovně přilepit, následně pokračujete přes plochu samolepky.

Až zkrášlíte vaše zařízení, určitě si všimnete dalších věcí, které by se daly také vylepšit. Pokud jste dodali nový vzhled chytrému telefonu, co kdybyste do stejného stylu doladili i sluchátka? Své technické vybavení můžete přizpůsobit i speciálně pro oslavu nebo událost – například narozeniny nebo festival. Dohodněte se s přáteli nebo vytvořte něco vlastního. Proces je rychlý a snadný a možnosti jsou neomezené.

Napsaly Kat Halsteadová a Angela Nicholsonová

Související produkty

Související články