KREATIVNÍ TISK

Bavte se s tiskem: Pět důvodů, proč potřebujete kompaktní fototiskárnu

Ať už jste mladí věkem nebo duchem, existuje celá řada kreativních způsobů, jak své výtisky zobrazit a sdílet.
Kolekce kompaktních fototiskáren Canon v různých barvách na dřevěné polici.

Všichni, od dětí až po prarodiče i kdokoli mezi tím, si nyní fotografování užívá. Většina z nás má v chytrých telefonech tisíce fotografií, na které se nikdy nepodíváme. Vzácné vzpomínky jsou často poztráceny v obrovských fotoknihovnách.

Díky kompaktní fototiskárně můžete vytvářet okamžité výtisky, které budou mít dlouhou životnost*. Navíc můžete tisknout kdykoli a kdekoli se vám zachce a vdechnout výjimečným okamžikům život.

Jakmile si své oblíbené snímky vytisknete, můžete je použít různými kreativními způsoby – od vytváření osobních dárků s fotografiemi pro své blízké až po vkládání výstřižků s nápady na domácí dekorace nebo dokonce s vzácnými vzpomínkami z cest do výstřižkových alb.

Zde je pět způsobů, jak kreativně využít kompaktní fototiskárnu Canon.

1. Dárky a přání na míru

Kompaktní tiskárna Canon na bílém povrchu vedle orámovaného snímku usmívajícího se dítěte.

Tiskárna Canon SELPHY CP1500 je ideální pro zaznamenávání a sdílení klíčových životních událostí. Dokáže tisknout fotografie velikosti pohlednice v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře (KP-36IP, 100×148 mm), které se dokonale hodí pro standardní formáty snímků, takže můžete vytvářet osobní dárky s nezapomenutelnými okamžiky a ty pak posílat rodině a kamarádům.

Ruce drží tablet s obrázkem usmívajícího se páru s kódem QR v rohu. V aplikaci SELPHY Photo Layout jsou zobrazeny možnosti úprav.

V aplikaci Canon SELPHY Photo Layout můžete ke snímkům přidávat razítka nebo filtry nebo dokonce generovat kód QR s odkazem na místo konání akce, který přidáte na pozvánky.

Fotografie jsou určeny ke sdílení a potěšení. Snadno použitelná tiskárna Canon SELPHY CP1500 je ideálním pomocníkem pro přeměnu vašich oblíbených snímků na dárky, pohlednice a nálepky.

Tiskárna SELPHY CP1500 je k dispozici ve třech barevných provedeních. Má elegantní moderní design a 8,9cm barevný displej LCD s jednoduchým připojením kódu QR. Tiskárnu lze bez problémů používat se smartphony a jinými zařízeními Apple a Android prostřednictvím sítě Wi-Fi. Je vybavena slotem SDXC pro tisk snímků uložených na paměťových kartách a portem USB-C pro snadné připojení k fotoaparátům a jednotkám flash.

Tiskárna SELPHY CP1500 dokáže tisknout pohlednice připravené rovnou k odeslání s adresními řádky na zadní straně. Je to ideální způsob, jak zaslat fotografie blízkým, protože je poté lze vsadit do rámečku nebo umístit na lednici.

Miniaturní samolepky a samolepky ve velikosti kreditní karty můžete také použít k tomu, abyste ozdobili blahopřání nebo narozeninové pozvánky. Můžete pořídit snímek dítěte, jak si hraje s dárkem, který dostalo, vytisknout ho jako samolepku a nalepit na poděkování. Je to milá osobní pozornost, která darujícímu ukáže, jak hezky byl jeho dárek přijat.

2. Kreativní způsoby organizace

Dívka tiskne list miniaturních nálepek z kompaktní tiskárny Canon. Vedle tiskárny je penál plný psacích potřeb.

Pomocí tiskárny Canon SELPHY CP1500 můžete tisknout personalizované jmenovky na učebnice a složky.

Na obrázku jsou ruce, které na láhev s vodou pečlivě umisťují samolepku, na níž je fotografie utíkající holčičky.

Samolepky můžete tisknout ve čtvercové velikosti (KC-18IS, 54×54 mm), ve velikosti kreditní karty (KC-18IF, 54×86 mm) nebo mini velikosti (KC-18IL, 22×17,3 mm), takže pomocí výtisků můžete rychle označit obědové krabice nebo láhve na vodu.

Většina z nás by chtěla být organizovanější, ale neví, jak na to. Zaneprázdnění rodiče mají na starosti nejen svůj vlastní hektický rozvrh, ale také rozvrh svých dětí. Tiskárna Canon SELPHY CP1500 je dokonalým nástrojem, který rodinám pomáhá získat zpět kontrolu.

Tato elegantní a stylová kompaktní tiskárna vytiskne pohlednice za pouhých 41 sekund. Dokáže také tisknout nálepky v různých velikostech. Jmenovky na učebnice a psací potřebyštítky na kuchyňské nádoby a do rodinného plánovače budete mít hotové za chvilku.

Prostřednictvím aplikace Canon SELPHY Photo Layout můžete dokonce tisknout průkazové fotografie, vytvářet personalizované záložky a sdílet odkazy pomocí tisku QR kódů.

3. Snadná tvorba výstřižkových alb

Ruce lepí fotografie do otevřeného cestovního deníku obklopeného obrázky, páskou a sběratelskými předměty.

Fototiskárna Canon SELPHY Square QX10 dokáže vytisknout vysoce kvalitní samolepicí výtisky za pouhých 43 sekund – ideální pro psaní cestovních deníků.

Otevřené výstřižkové album s fotografiemi koček vedle kompaktní tiskárny Canon.

Oživte své výstřižkové album pomocí popisů, kreseb a dalších upomínkových výstřižků.

Proč si nevytvořit výstřižkové album pro zvláštní událost, dovolenou nebo třeba album prvního domácího mazlíčka, který si hraje? Může to být nesmírně zábavné a jedná se o činnost, kterou si mohou užít všechny věkové kategorie.

Stále připravená tiskárna kapesního formátu Canon SELPHY Square QX10 tiskne čtvercové výtisky fotografií o velikosti 68×68 mm s okrajem, takže můžete přidat vlastní ručně psané popisky. Je k dispozici ve čtyřech stylových barvách a používá zásuvnou kazetu pro tisk bez nepořádku, která je dodávána s papírem pro tisk samolepek (XS–20L).

Připojení k aplikaci Canon SELPHY Photo Layout vám umožní ještě kreativnější práci se snímky, protože získáte možnost přidávat filtry, okraje, překrytí a další.

4. Zkrášlení prostoru

Ruka drží kompaktní fototiskárnu Canon Zoemini 2, která právě tiskne dvě kulaté samolepky.

Díky fototiskárně Canon Zoemini 2 si váš prostor ozdobíte podle svého. Předem nastříhané kruhové samolepky Canon ZINKTM 1,3" vám umožní proměnit vaše oblíbená selfie v kruhové nálepky na zrcadla a nástěnky.

Ruce připínají miniaturní výtisky na nástěnku.

V případě studentského ubytování jsou miniaturní výtisky praktickým a cenově výhodným způsobem, jak dodat osobitost často nevýraznému pokoji.

Vytváření vlastního prostoru je vždy zábava, ať už jste teenager, který žije s rodiči, student na univerzitě nebo hrdý majitel svého prvního domova.

Přenosná tiskárna Canon Zoemini 2 je dostatečně malá, aby se vešla do kapsy, a funguje s interní dobíjecí baterií. Díky technologii ZINK (Zero INK) nevzniká žádný nepořádek ani odpad, takže vše, co potřebujete, je papír, který je k dispozici v balení po 20 nebo 50 listech.

Proč nevytisknout své oblíbené obrázky a nepověsit je na provázek na stěny ložnice nebo obývacího pokoje? Když se chcete obklopit věcmi, které vám vykouzlí úsměv na tváři, nic se nevyrovná fotografiím rodiny a přátel.

Speciální fotografický papír ZINK od společnosti Canon má odlepitelnou (a recyklovatelnou) zadní vrstvu, takže si výtisky můžete nalepit také do diáře, výstřižkového alba nebo na nástěnku. Je to také zábavný způsob, jak ozdobit učebnice nebo pouzdro na mobilní telefon.

5. Rychle pořízené výtisky připravené ke sdílení

Dva lidé na snímku zachycení zezadu si pořizují selfie pomocí fotoaparátu Canon s mini fototiskárnou.

Fototiskárna Canon Zoemini S2 je vybavena stejným připojením Bluetooth jako model Canon Zoemini 2, který umožňuje tisknout fotografie přímo ze smartphonu – což je pro okamžité sdílení praktické.

Ruce drží telefon a pomocí aplikace Canon Mini PRINT do snímku přidávají nálepky.

V aplikaci Canon Mini Print můžete použít zábavné rámečky a samolepky a své snímky si ozdobit podle sebe.

Fototiskárna Canon Zoemini S2 je ideálním společníkem, pokud vyrážíte ven s přáteli na víkend, na večírek nebo na festival. Kompaktní a lehká tiskárna se stejnou bateriovou technologií ZINK a formátem papíru 3×2 palců jako je fototiskárna Canon Zoemini 2 je navíc vybavena integrovaným digitálním fotoaparátem se zrcátkem a kruhovým světlem pro dokonalé selfie snímky, které můžete vytisknout za necelou minutu.

To znamená, že můžete sdílet vytištěné fotografie s lidmi, se kterými se náhodně potkáte nebo se kterými se nevídáte příliš často – třeba s novým kamarádem na festivalu nebo vstřícným průvodcem, se kterým jste byli na výletě – a můžete jim dát něco na památku.

Aplikace Canon Mini Print navíc umožňuje upravovat snímky pomocí filtrů, speciálních efektů, kreseb a textu. Aplikaci můžete použít i k tisku snímků ze služeb a platforem Facebook, Instagram, Google Photos, DropboxTM a iCloud a je zdarma ke stažení v obchodě App Store a Google Play.

Kompaktní tiskárny společnosti Canon jsou mimořádně univerzální a umožňují realizovat nejrůznější projekty, ať už se nacházíte v jakékoli životní fázi. Tisk může být skvělá zábava, protože objevíte kreativní způsoby využití svých fotografií.

*Pokud jsou uloženy v albu. Na základě zrychleného testování s předpokládanou teplotou 23 °C / 73,4 °F a vlhkostí 50 %.

Dropbox je ochranná známka společnosti Dropbox, Inc.

Autor: Matthew Richards

Související produkty

 • Tiskárny pro domácnosti

  SELPHY CP1500

  Vytvářejte během několika sekund vysoce odolné výtisky se sytými barvami pomocí této jednoduché kompaktní fototiskárny.
 • Tiskárny pro domácnosti

  SELPHY CP1300

  Tiskárna je stylová, přenosná a lze s ní bezdrátově tisknout fotografie a fotografie na doklady z kompatibilních chytrých zařízení i fotoaparátů.
 • Tiskárny pro domácnosti

  SELPHY SQUARE QX10

  Uchovejte své výjimečné vzpomínky v podobě nádherných výtisků, které můžete bezdrátově vytvořit naprosto kdekoli.
 • Tiskárny pro domácnosti

  Canon Zoemini 2

  S tiskárnou Zoemini 2 s vestavěnou baterií v kapesní velikosti můžete okamžitě tisknout ze svého smartphonu kdykoli a kdekoli.
 • Instantní a kapesní fototiskárny

  Canon Zoemini S2

  Zdokonalte své snímky selfie díky kapesní fototiskárně včetně integrovaného zrcátka, kruhového světla, dálkové spouště závěrky a živého náhledu.
 • Související články