HLEDEJ NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

SNÍMKY, KTERÉ STOJÍ ZA TO SDÍLET


PŘI NÁKUPU FOTOAPARÁTŮ, VIDEOKAMER, OBJEKTIVŮ, BLESKŮ A TISKÁREN ZÍSKÁTE CASHBACK AŽ 5 000 Kč

Autorizovaní prodejci

Často kladené dotazy

Otázka: Kdy dostanu peníze zpět?
Společnost Canon se bude snažit zadat bankovní převod do 28 dní od přijetí platné žádosti o vrácení peněz, NIKOLI do 28 dní od data nákupu. Pokud v žádosti o vrácení peněz budou chybějící nebo nepřesné údaje, dojde ke zdržení procesu, protože bankovní převod proběhne do 28 dní od přijetí správných informací. Upozorňujeme, že neneseme odpovědnost za prodejce, kteří zákazníkům nesprávně tvrdí, že platbu obdrží do 28 dní od data nákupu.

Otázka: Jak se dozvím, že je moje žádost zpožděna kvůli nepřesným nebo chybějícím informacím?
Po úspěšné online registraci do propagační akce vrácení peněz společnosti Canon obdržíte e-mailem potvrzení o přijetí vaší žádosti, v němž bude uvedeno vaše referenční číslo a osobní přihlašovací údaje k webové stránce, kde můžete zkontrolovat stav žádosti a průběh zpracování platby. Pokud jste zaregistrovali nějaké nesprávné informace, projeví se to na této stránce a také obdržíte e-mail se sdělením, že je příslušná informace stále požadována. Nejrychlejším způsobem, jak nám poskytnout chybějící informace, je přihlásit se na tuto stránku a aktualizovat své údaje.

Otázka: Jaké formáty je možné použít při odesílání dokumentů v rámci registračního procesu a platí nějaká omezení ohledně velikosti?
Vezměte prosím na vědomí: Soubor nesmí být větší než 4 MB. Odeslat je možné pouze soubory JPG, TIF a PDF.

Otázka: Jak zjistím, kdy bude provedena platba?
Po úspěšném potvrzení vaší žádosti zahájíme proces vyřízení platby a pošleme vám e-mail s informací o očekávaném datu převedení platby na bankovní účet, jehož podrobnosti jste zadali.

Otázka: Jak se platba objeví na mém bankovním účtu?
Upozorňujeme, že platby v rámci propagační akce vrácení peněz budou provedeny jménem oddělení Sales Promotions, takže v bankovních údajích bude pravděpodobně uvedeno toto jméno, nikoli společnost Canon.

Otázka: Zaplatil(a) jsem produkt kreditní kartou. Proč nelze peníze jednoduše vrátit na stejnou kartu?
Společnost Canon v tuto chvíli provádí platby v rámci propagační akce vrácení peněz výhradně převodem ze své banky na váš osobní bankovní účet, který jste zadali při registraci.

Otázka: Co mám dělat, když se od okamžiku mé registrace do propagační akce vrácení peněz změnily některé údaje a chci je upravit?
Bankovní údaje můžete kdykoli změnit prostřednictvím online systému pro zákazníky s využitím poskytnutých přihlašovacích údajů. Tento způsob aktualizace údajů poskytuje největší zabezpečení. Pokud se blíží termín zaslání platby, měli byste nás také kontaktovat telefonicky a upozornit nás na změnu údajů, aby platba nebyla provedena s využitím původních údajů o bankovním účtu, které máme k dispozici.

Otázka: Jakou mám jistotu, že je bezpečné v rámci propagační akce vrácení peněz společnosti Canon zadávat údaje o bankovním účtu online?
Naše webové stránky jsou chráněny prostřednictvím certifikátu RapidSSL.

Otázka: Co je to SSL?
Secure Sockets Layer (SSL) je protokol, který umožňuje šifrování dat na internetu a pomáhá uživatelům potvrdit identitu vlastníka webových stránek. SSL se nejčastěji používá k ochraně komunikace mezi webovými prohlížeči a servery. Stále častěji se však využívá i při komunikaci mezi servery a ve webových aplikacích.

Otázka: Jak návštěvníci webových stránek poznají, že web používá SSL?
Když se prohlížeč připojí k zabezpečenému serveru, stáhne si certifikát SSL a zkontroluje, zda je platný, vydaný důvěryhodnou autoritou a zda je použitý na webových stránkách, pro které byl vydán. Pokud některá z těchto kontrol selže, uživateli se v prohlížeči zobrazí varování. Pokud kontroly proběhnou úspěšně, moderní prohlížeče disponují několika ukazateli zabezpečení, které signalizují, že je navázáno připojení SSL.
• Začátek adresy URL nebo webové adresy se změní z http:// na https://.
• Ikona zámku v okně prohlížeče se změní z otevřeného na uzavřený zámek.
• Při připojení k webu chráněnému certifikátem SSL s rozšířeným ověřením bude adresní řádek zelený a zobrazí se v něm název vlastníka webových stránek.
Kromě toho se na stránkách zabezpečeného serveru může zobrazovat známka důvěryhodnosti, jako je pečeť RapidSSL.

Otázka: Objednal(a) jsem si produkt Canon ve dnech, kdy se konala tato propagační akce, doručen však bude až po jejím skončení. Mohu přesto zažádat o vrácení peněz v rámci této propagační akce?
Uchovejte si prosím potvrzení objednávky (která je v období propagační akce) a pošlete jej společně s fakturou, když vyplňujete žádost. Po posledním datu nákupu poskytujeme dodatečnou lhůtu v délce jednoho měsíce, abyste mohli dodat příslušné dokumenty.

Otázka: O této propagační akci jsem nevěděl(a) a zakoupil(a) jsem produkt několik týdnů před/po období trvání propagační akce. Může společnost Canon udělat výjimku a schválit vrácení peněz za můj nákup?
Je nám líto, že se vám něco takového stalo, nicméně této propagační akce se můžete zúčastnit, pouze pokud jste produkt zakoupili v období stanoveném v podmínkách.

Otázka: Co je považováno za přípustný doklad o nákupu?
V případě nákupu v prodejně vyžaduje společnost Canon kopii účtenky s platbou a potřebným sériovým číslem produktu.
V případě online nákupů vyžaduje společnost Canon kopii faktury a potřebné sériové číslo a informace o obchodu a produktu.

Otázka: Na jaké transakce/produkty se vrácení peněz nevztahuje?
Vyloučené položky jsou uvedeny v podmínkách. Souhrnně vzato, mezi vyloučené položky patří:
1.Produkty nezařazené do propagační akce (úplný seznam produktů zařazených do propagační akce naleznete ZDE).
2. Produkty zakoupené mimo období nebo území propagační akce
3. Produkty z druhé ruky, renovované či repasované produkty nebo produkty, které jsou padělané a jakkoli porušují práva na duševní vlastnictví skupiny společností Canon (mimo jiné nezákonně dovezené produkty a produkty z černého trhu)

Otázka: Co je míněno výrazem „metoda platby“ uvedeným v online formuláři žádosti?
To znamená způsob, jakým jste produkt původně zakoupili.

Otázka: Kde najdu sériové číslo produktu?
Chcete-li najít sériové číslo, navštivte tento odkaz. Zde se dozvíte, kde jej na vašem produktu hledat. Dejte pozor, abyste sériové číslo NEZAMĚNILI s číslem EAN, resp. čárovým kódem. Na níže uvedené fotografii je zachyceno číslo EAN, resp. čárový kód, který je obvykle umístěn na boční straně krabice produktu. Toto NENÍ sériové číslo produktu, které musíte odeslat pro ověření vaší žádosti. Sériové číslo se nachází na těle vlastního produktu. Pokud potřebujete pomoci s nalezením sériového čísla, prostudujte si zde uvedenou příručku.
faq.jpg
Otázka: Proč se na webovou stránku nemohu přihlásit pomocí svého sledovacího kódu?
Upozorňujeme, že u přihlašovacích údajů se rozlišují velká a malá písmena, proto se ujistěte, že údaje zadáváte přesně (s velkými a malými písmeny).
 
Další problémy, k nimž může dojít při snaze o registraci online:
– Snažím se již nějakou dobu zaregistrovat, ale nedaří se mi to.
– Stále se mi zobrazuje zpráva, že nemám oprávnění.
– Snažím se opakovaně odeslat formulář, ale nedaří se mi to.

Ve VĚTŠINĚ případů spočívá problém v zařízení, z něhož se snažíte získat přístup k webu, jako je mobilní telefon, smartphone, Apple Mac či jiné zařízení. Nejedná se o chybu na webu. V takových případech bude potřebné obrátit se na výrobce používaného produktu. Pokud výše uvedené nejčastější dotazy neposkytly odpověď na vaši otázku, můžete nám poslat e-mail na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě, že je váš dotaz naléhavý, můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 296 335 619 nebo můžete navštívit stránku podpory společnosti Canon.

Otázka: Musím zaplatit daně, nebo mohu požádat při vrácení peněz o vrácení DPH?
Účastníci nesou výhradní odpovědnost za uhrazení veškerých daní vyžadovaných zákonem. Společnost Canon nenese odpovědnost ani neručí účastníkům za žádné škody, ztráty nebo výdaje vzniklé v důsledku neuhrazení nebo pozdního uhrazení takových daní.
Stejně tak společnost Canon neposkytuje informace o postupech vracení daní. Obraťte se na místní daňové úřady.

Otázka: Proč mi banka účtuje poplatek za převedení vracených peněz?
Společnost Canon převede přesnou částku vracených peněz v místní měně, jak inzeruje, nemůže však nést odpovědnost za vzniklé bankovní poplatky. Pokud si banka příjemce účtuje zvláštní poplatky nebo provize, musí je uhradit spotřebitel.

Otázka: Co mám dělat, když se nemohu zaregistrovat k vrácení peněz online?
Pokud vám nefunguje online registrace a online formulář na adrese canon.cz/zimnicashback, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti Canon na telefonním čísle +420 296 335 619 a požádejte o tištěný registrační formulář.

Otázka: Kteří prodejci se účastní této propagační akce? Kde si mohu fotoaparát koupit?
Navštivte sekci Autorizovaní prodejci.

Podmínky propagační akce Canon zimní cashback

1. ORGANIZÁTOR
Akci organizuje společnost Canon Europa N.V. se sídlem na adrese Bovenkerkerweg 59, 1185 XB, Amstelveen, Nizozemsko („Canon“).

2. O PROPAGAČNÍ AKCI
2.1. Účastníci
2.1.1. Všem účastníkům musí být 18 let nebo více.
Distributoři a prodejci se akce nemohou zúčastnit a to ani jménem svých zákazníků.
2.1.2. U všech účastníků se předpokládá, že souhlasí s dodržováním těchto podmínek.
2.2. Propagační produkty, území a období
2.2.1. Tato akce platí pouze při nákupu kteréhokoliv z níže uvedených produktů (souhrnně označovány jako „propagační produkty“):

Videokamery

Částka

LEGRIA HF R606

550 Kč

LEGRIA HF R67/68

800 Kč

LEGRIA HF R66

800 Kč

LEGRIA Mini X

1400 Kč

LEGRIA HF G25

2 000 Kč

Kompaktní fotoaparáty

Částka

PowerShot SX710 HS

1000 Kč

PowerShot G7 X

1000 Kč

PowerShot G1 X Mark II

1200 Kč

PowerShot G3 X

1500 Kč

Digitální zrcadlovky

Částka

EOS 1200D

1000 Kč

EOS 760D

1300 Kč

EOS 750D

1300 Kč

EOS 700D

1300 Kč

EOS 100D

1300 Kč

EOS 70D

3000 Kč

EOS 6D

4000 Kč

Objektivy

Částka

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

800 Kč

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

800 Kč

EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

800 Kč

EF-S 24mm f/2.8 STM

800 Kč

EF 40mm f/2.8STM

800 Kč

EF-S 17-55 f/2.8 IS USM

1600 Kč

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

1600 Kč

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

1600 Kč

EF 70-200mm f/4.0 L IS USM

3000 Kč

EF 16-35mm f/ 4.0L IS USM

3000 Kč

EF 70-300mm f/4-5.6 L IS USM

4000 Kč

EF 24-70mm f/4.0L IS USM

5000 Kč

Blesky

Částka

Speedlite 270EXII

800 Kč

Speedlite 600EX-RT

2000 Kč

Inkoustové tiskárny

Částka

PIXMA iP8750

500 Kč

PIXMA PRO-100S

750 Kč

PIXMA PRO-10S

1000 Kč

PIXMA PRO-1S

1200 Kč

2.2.2. Období, kdy vzniká nárok na nákup propagačních produktů, je od 1. 11. 2015 do 24. 1. 2016 včetně („doba trvání propagační akce“).
2.2.3. Všechny propagační produkty musí být zakoupeny od prodejců z České republiky („oblast konání propagační akce“).
2.2.4. Účastník může žádat cashback až k 10 zakoupeným propagačním produktům. Tuto nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou.
Nároky firem nebo jednotlivců, kteří nakupují hromadně (více než 10 propagovaných produktů zakoupených v období propagační akce), NEJSOU způsobilé pro účast v této propagační akci.
2.2.5. Všechny propagační produkty musí být nové a originální produkty Canon. Pro tuto propagační akci nejsou způsobilé zakoupené produkty z druhé ruky, renovované, repasované produkty nebo produkty, které jsou padělané nebo jakkoliv porušují práva na duševní vlastnictví společností skupiny Canon.
2.2.6.Všechny propagované produkty musí být dodány společností Canon Europa N.V. nebo společností skupiny Canon působící v zemích EHP, ve Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku. Vždy si to ověřte u svého maloobchodního prodejce, abyste předešli případnému nedorozumění a zamítnutí žádosti. Další informace najdete pomocí odkazu 
2.2.7 Propagační produkty vrácené (bez prodlení) prodejci nebudou platné pro propagační akci a účastníci, kteří si tyto produkty budou nárokovat, poruší pravidla propagační akce. Pokud se společnost Canon dozví o takovém zneužití, může proti případným účastníkům podniknout právní kroky.

3. JAK SE ZÚČASTNIT
3.1 Aby se účastník mohl zúčastnit propagační akce, musí si zakoupit propagační produkty (některý z vybraných objektivů) během období propagační akce A uplatnit svůj oprávněný nárok online v období od 1. listopadu 2015 do 7. února 2016 včetně.
3.2 Pro nárokování proveďte následující:    
Správně vyplňte a odešlete online formulář žádosti (včetně platného sériového čísla produktu nebo produktů) na adrese canon.cz/zimnicashback.
(i) K online formuláři žádosti naskenujte, nahrajte a připojte kopii dokladu o zaplacení produktu, nebo kopii faktury z internetového obchodu (cenu uveďte včetně DPH).
(ii) Účastníci poté obdrží e-mail s potvrzením, že jejich požadavek byl přijat. Pokud účastní neobdrží potvrzovací e-mail do 24 hodin po podání své žádosti, obraťte se na naši horkou linku pro žádosti na čísle (+420 296 335 619) nebo nás kontaktujte prostřednictvím helpdesku podpory společnosti Canon 
3.3 Po obdržení a ověření žádosti provede společnost Canon přímou platbu BACS na bankovní účet účastníka. Bude se jednat o částku, která je stanovena v bodě 2.2.1. Žádné jiné alternativní platby nebudou poskytnuty, ani v hotovosti ani šekem.
3.4 Společnost Canon se bude snažit do 28 dní od obdržení úplného a platného nároku provést platbu BACS.
3.5 Společnost Canon nebude zpracovávat žádné nároky obdržené po skončení období propagační akce, které jsou podle jejího vlastního uvážení nekompletní nebo nečitelné. Společnost Canon nijak nezodpovídá za zpožděné nebo neobdržené žádosti.
3.6 Na jednu platnou žádost bude vystavena pouze jedna platba BACS.
3.7 Pokud jste plátci DPH a jsou vám vráceny peníze, může dojít ke snížení zdanitelné hodnoty vašeho nákupu, a tak budete muset odpovídajícím způsobem snížit daň na vstupu.

4. PRÁVNÍ OMEZENÍ
4.1. V maximální možné míře dovolené zákonem, nenese společnost Canon odpovědnost za jakoukoliv ztrátu, škodu nebo zranění jakékoliv povahy, které utrpěl účastník v rámci této promo akce. Nicméně tyto podmínky nevylučují ani neomezují odpovědnost společnosti Canon za osobní zranění nebo smrt způsobené prokázaným zanedbáním ze strany zaměstnanců nebo jednatelů společnosti Canon.
4.2. Společnost Canon si vyhrazuje právo kdykoliv zrušit platnost, upravit a/nebo změnit tuto promo akci bez vzniku jakýchkoliv závazků, ale vždy se bude snažit minimalizovat účinky na účastníka, aby nedošlo k nepatřičnému nedorozumění.
4.3. Společnost Canon si vyhrazuje právo prověřovat jakékoliv nároky pro zajištění dodržování těchto podmínek a vyžádat si další informace a podpůrné dokumenty. Společnost Canon si vyhrazuje právo vyloučit nároky a/nebo účastníky, pokud má podezření, že je promo akce nějak zneužívána.
Rozhodnutí společnosti Canon týkající se promo akce jsou konečná a společnost o nich nebude vést další korespondenci.

5. DATA
5.1 Společnost Canon Europa N.V.  a Canon Europe Limited zaregistrovaná ve Spojeném království pod číslem 4093977 a se sídlem na adrese 3 The Square, Stockley Park, Uxbridge UB11 1ET, Spojené království jsou kontrolory údajů pro účely příslušných zákonů a předpisů platných v oblasti ochrany osobních údajů, pokud jde o jakékoliv osobní údaje dodané účastníky v souvislosti s touto promo akcí. Všechny osobní údaje bude zpracovávat společnost Canon Europa N.V. a/nebo její společnosti skupiny výhradně pro účely správy této propagační akce včetně poskytování informací třetím stranám určeným ke správě této propagační akce a/nebo pro jakékoliv oprávněné marketingové účely. Pokud si účastníci nepřejí, aby jejich kontaktní informace byly použity pro marketingové účely nebo aby je společnost Canon v budoucnu kontaktovala v souvislosti s podobnými promo akcemi, NEMĚLI by zaškrtávat příslušné políčko při vyplňování formuláře.

6. PRÁVO A JURISDIKCE
V míře dovolené zákonem tyto podmínky a případné spory vyplývající z těchto podmínek promo akce nebo s nimi související se budou řídit a interpretovat v souladu se zákony Anglie a Walesu a budou podléhat nevýhradní jurisdikci soudů Anglie a Walesu.
Jako spotřebitelé můžete mít nárok vést soudní řízení ve vlastním jazyce a u místních soudů. Místní spotřebitelské organizace vám mohou sdělit, jaká máte práva. Tyto podmínky neomezují vaše zákonná práva.