Podvodní a vodotěsné fotoaparáty

Při pořizování ohromujících snímků během náročných outdoorových aktivit potřebujete ten nejlepší vodotěsný fotoaparát – odolný PowerShot D30. Popřípadě můžete kompatibilní fotoaparát Canon opatřit vodotěsným pouzdrem, se kterým lze fotografovat pod vodou a které jej ochrání před solí, pískem a sněhem.

Underwater_Adventure_Main.jpg

Speciální odolný fotoaparát versus vodotěsné pouzdro na fotoaparát

Fotoaparát PowerShot D30 je vhodný pro ty, kdo pravidelně potřebují odolný fotoaparát pro sportovní fotografii. Jelikož jsou tyto fotoaparáty odolné proti otřesům a chladu a umožňují fotografovat v hloubce až 25 m, jsou dostatečně odolné pro většinu náročných outdoorových aktivit – od jízdy na snowboardu přes lezení po potápění. V neposlední řadě jsou pak „odolné proti dětským zásahům“, takže vydrží jejich nešetrné zacházení na rodinných dovolených.

Jakýkoli kompatibilní fotoaparát Canon můžete opatřit vodotěsným pouzdrem, které umožňuje pořizovat snímky pod vodou až do hloubky 40 metrů při zachování snadné ovladatelnosti. Tato hloubka je více než dostatečná pro šnorchlování i potápění. Jelikož se rovněž jedná o skvělý způsob ochrany fotoaparátu před vodou, pískem či sněhem, je toto pouzdro vhodné na pláž, k bazénu či pro zimní sporty.

Co s fotoaparátem Canon pod vodou?

Fotoaparát PowerShot D30 je vodotěsný až do hloubky 25 m, dále je odolný proti nárazům při pádu z výšky až 2,0 m¹ a může pracovat při teplotách až do -10 °C. Tyto vlastnosti ho předurčují k těm nejnáročnějším dobrodružstvím. Vodotěsná pouzdra odolají vodě až do hloubky 40 m a díky své pevné polykarbonátové konstrukci a pružinovému a závěsnému mechanismu z nerezové oceli něco vydrží. Z jednoho kompaktního fotoaparátu PowerShot chráněného tímto pouzdrem dokonce byla po šesti letech v oceánu vytažena funkční paměťová karta².

Úplná ovladatelnost

S našimi vodotěsnými pouzdry můžete využívat veškeré ovládací prvky fotoaparátu a přesně zachytit všechny úžasné barvy podvodního světa. Díky okamžitému přístupu k funkcím, jakými jsou například uživatelské nastavení vyvážení bílé nebo režim Pod vodou, můžete rychle upravovat barvy v závislosti na různé úrovni světla pod vodou a pořizovat ty nejkrásnější snímky.


Bez režimu Pod vodou

S režimem Pod vodou

Vynikající výkon při slabém světle

Inovativní systém HS System společnosti Canon představuje exkluzivní kombinaci vysoce citlivého snímače a výkonného procesoru DIGIC a umožňuje pořizovat nádherné podvodní snímky. Systém HS System vyniká při slabém osvětlení, které je pro podvodní prostřední typické, a usnadňuje pořizování vysoce kvalitních snímků podvodního světa s nižší úrovní nežádoucího šumu.


Bez systému HS System³


Se systémem HS System

¹ Testovací metody odolnosti proti nárazům se vztahují výhradně na tento produkt a nezaručují odolnost proti poškození nebo závadě produktu.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Simulovaný snímek pro ilustrační účely.

Upozorňujeme, že ne všechny funkce jsou k dispozici u všech produktů.