TIPY PRO TISK

Síla tisku, která vám zvedne náladu

Fotografie zachycují nezapomenutelné okamžiky – zjistěte, jak tisknout oblíbené snímky a ozdobit dům vzpomínkami.
Tiskárna Canon SELPHY SQUARE QX10 vedle výstřižkového alba plného malých výtisků.

Trávit čas se svými blízkými není vždy možné. I přesto, že e -maily, sociální sítě a videohovory vyvolaly revoluci ve způsobu, jakým komunikujeme na dlouhé vzdálenosti, určitě nevyhovují všem. Prarodiče mohou mít s technologií problémy, malým dětem zase třeba chybí trpělivost a ostatní mohou být zíráním na obrazovku tak unaveni, že se na ni nechtějí dívat ve svém volném čase.

Fotografie zachycují nezapomenutelné okamžiky, které budou po vytištění ještě významnější. Fotografie přátel nebo rodiny doma zajistí pocit propojení a pokud sestavíte sbírku výtisků do výstřižkového alba, budete mít snadný přístup ke šťastným vzpomínkám a také je budete moci darovat jako pozorný dárek.

Zde je několik návrhů, jak využít sílu tisku, která vám zvedne náladu.

Malý chlapec pomáhá pověsit na zeď zarámovaný snímek svých prarodičů.

Hmotný předmět je mnohem příjemnější, než procházení snímků ve fotoaparátu. Obdarujte rodinu a přátele významnými výtisky, které si mohou pověsit doma.

Pověste fotografie tam, kde na ně uvidíte

Rodič a dítě zavěšují vytištěné fotografie připnuté na provázku na okenní práh.

Zdobení domova vzpomínkami představuje skvělý způsob, jak si zvednout náladu a pocítit blízkost svých milovaných.

Žena odstraňuje zadní část rámečku obrázku. Na stole před ní leží tiskárna Canon PIXMA řady TS5350, fotografie a balení lesklého fotografického papíru.

Tiskárna Canon PIXMA řady TS5350 je ideální pro umělecké projekty a tvorbu a díky tisku s technologií Wi-Fi můžete vše ovládat pomocí smartphonu.

Když na fotografiích uvidíte tváře přátel nebo rodiny, budete se cítit šťastnější. Až donedávna bylo běžné, že si lidé fotografie svých blízkých uchovávali v kabelce nebo peněžence – když měli špatný den, mohli se na fotografii podívat, aby si zvedli náladu. Digitální fotografie uložené ve smartphonech mohou být moderní alternativou, ale pocit propojení vám stále lépe zajistí tištěná fotografie. Pověste si fotografie tam, kde trávíte hodně času, například v kuchyni nebo kanceláři, abyste vám během dne mohly zvednout náladu.

Tiskárna Canon PIXMA řady TS5350 je skvělou volbou pro každodenní tisk. Připojte se přímo ke smartphonu a tiskněte bezokrajové fotografie ve formátu 4 × 6 palců za pouhých 36 sekund. Rámeček není jedinou možností pro vystavení snímku – co třeba tisknout na opakovatelně nalepitelný fotografický papír nebo magnetický fotografický papír a nalepit snímky na notebook nebo na lednici? Nebo si své fotografie můžete vzít kamkoli s sebou, pokud si je vytisknete na nažehlovací papír a nažehlíte na bavlněné oblečení nebo doplňky.

Proměňte své výtisky v umělecké projekty

Malý chlapec si lepí vytištěné fotografie do výstřižkového alba s kartonem.

Tiskárna SELPHY Square QX10 je ideální pro vytváření výstřižkových alb, protože snímky mají samolepicí zadní stranu a nevyžadují lepidlo ani samolepicí pásku, kterými naděláte jen nepořádek.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 na horní straně výstřižkového alba.

Aplikace SELPHY Photo Layout vám usnadní přizpůsobit snímek pomocí filtrů, okrajů nebo dodatečného textu.

Tvorba výstřižkového alba zábavný projekt, kterým se děti zvládnou zabavit na celé hodiny. Může jim také pomoci zajistit pocit propojení s rodinou, kterou nějakou dobu neviděli.

Tiskárna SELPHY Square QX10 je ideální pro výstřižková alba. Připojte tiskárnu přímo ke smartphonu přes síť Wi-Fi a aplikaci SELPHY Photo Layout a děti mohou před tiskem do snímků přidávat filtry, okraje a text. Po vytištění můžete odlepit zadní stranu výtisků a nalepit je přímo do výstřižkového alba bez nutnosti použití lepicí pásky nebo lepidla. Bílé okraje jsou ideální pro osobní poznámky nebo zábavné popisky.

Pokud si myslíte, že výstřižková alba jsou jen pro děti, co takhle znovu objevit radost z vytváření vlastních fotoalb nebo z fotografování a tisku každodenních snímků, které doplní zápisky ve vašem deníku? Díky přenosné tiskárně SELPHY Square QX10 bez kabelů můžete tisknout kdekoli, takže ji můžete mít na nočním stolku nebo si ji sbalit společně s časopisem na víkendový výlet.

Nezapomeňte na důležité okamžiky

Dvě mladé ženy pózují pro snímek selfie, který byl pořízen fotoaparátem Canon Zoemini S.

Každodenní události, jako je trávení času s přáteli, stojí za to zaznamenat a oslavit. Model Canon Zoemini S je kapesní tiskárna, kterou si můžete vzít kamkoli.

Žít v okamžiku znamená víc, než jen vychutnat si naplno dobré časy. Znamená to žít v okamžiku a učit se každý den ocenit za to, co nám poskytuje. Fotografie mohou pomoci okamžik vylepšit a zajistit mu pocit důležitosti, ať už slavíte narozeniny s nejbližšími přáteli, nebo děláte něco tak všedního, jako je procházka se psem. Digitální fotografie vašeho psa se může ztratit v digitálním úložišti smartphonu nebo fotoaparátu, ale okamžitý tisk dodá takovému okamžiku význam.

Canon Zoemini S je 8MP fotoaparát a tiskárna s funkcí okamžitého tisku. Díky zrcátku na selfie a vestavěnému kruhovému světlu budete mít při zaznamenávání osobních okamžiků jistotu, že budete vypadat skvěle. Model Canon Zoemini S můžete připojit ke smartphonu pomocí technologie Bluetooth a aplikace Canon Mini Print, což znamená, že i když si jej zapomenete vzít s sebou, můžete okamžik vylepšit, když snímek vytisknete po návratu domů.

Zasílejte fotografie poštou

Malé dítě mává prarodičům během videohovoru na tabletu.

Zasílání snímků poštou představuje další způsob, jak zůstat v kontaktu s těmi, kteří žijí daleko.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 vedle smartphonu.

Na tiskárně Canon SELPHY Square QX10 můžete vytisknout více snímků a poslat je přátelům a příbuzným.

Jen proto, že je možné okamžitě sdílet fotografie přes internet, to neznamená, že by zasílání vytištěné fotografie poštou přestalo být důležité. Prarodiče nemusejí být aktivní na sociálních sítích a videohovory jim nemusí být moc příjemné, ale mohou je potěšit vytištěné fotografie vnoučat nebo dokonce doma vytvořená výstřižková alba, která dostanou poštou. A to neplatí jen o prarodičích. Kdo by nechtěl ve schránce najít fotografie výjimečných vzpomínek? Je to mnohem lepší než další účet!

Zasílejte snímky pořízené a vytištěné během okamžiku pomocí modelu Canon Zoemini S nebo vytiskněte více kopií jedné fotografie – jednu si necháte a druhou darujete – pomocí tiskárny SELPHY Square QX10. Nebo pokud chcete zaslat něco většího, vložte do tiskárny PIXMA standardní fotografický papír (4 × 6 palců) nebo lesklý fotografický papír A4.

Ať už tisknete proto, abyste si připomněli chvíle, které už pominuly, abyste pozvedli sílu probíhajícího okamžiku, nebo abyste zůstali ve spojení s přáteli a rodinou, které možná nemůžete navštěvovat tak často, jak byste si přáli, existuje mnoho způsobů, jak může tisk váš život pozitivně ovlivnit.


Autor: Matthew Bowen

Související produkty

Související články

 • Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

  KREATIVNÍ TISK

  Tvořte po celý rok

  Podívejte se na inspirativní nápady pro fototiskárnu SELPHY Square QX10 od Jesus Sauvageové.

 • Nástěnný závěs vyrobený z tropických listů vystřižených z růžového a zeleného papíru a tropických potisků.

  KREATIVNÍ TISK

  Jednoduché biofilní dekorace

  Zkombinujte přírodu a design a vytvořte si doma uklidňující místo.

 • Černobílé výtisky dětí a rodin uspořádané v mřížovém stylu na podlaze.

  KREATIVNÍ TISK

  Nejlepší tipy pro vystavování výtisků

  Zjistěte, jak proměnit svůj domov pomocí nádherných rodinných fotografických výtisků ve stylu galerie.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  TISK A TVORBA

  Vytiskněte si vše pro svou oslavu

  Vdechněte svým plánům na večírek život pomocí aplikace Creative Park.