Vychutnejte si vysoce kvalitní tisk s jednou z nových stylových kompaktních domácích multifunkcí značky Canon

PRAHA, 6. září 2016 – Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes rozšířila svoji produktovou řadu inkoustových multifunkcí PIXMA o zcela novou modelovou řadu, která se vyznačuje skvělým designem, perfektní konektivitou a maximální podporou kreativity. Novinkami myslel Canon opravdu na všechny uživatele – základní model PIXMA TS5050, následují PIXMA TS6050 a PIXMA TS8050 pro středně náročné zákazníky a na vrcholu pak stojí nejdokonalejší PIXMA TS9050. Navíc jsou všechny nové multifunkce ve srovnání s předchozími modely až o 40 procent menší.

PIXMA TS5050 series.jpg

PIXMA řady TS5050

PIXMA TS6050 series.jpg

PIXMA řady TS6050

PIXMA TS8050 series.jpg

PIXMA řady TS8050

PIXMA TS9050 series.jpg

PIXMA řady TS9050


Bezproblémová konektivita
Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi podporují všechny nové modely PIXMA bezdrátový tisk z osobních počítačů a prostřednictvím vylepšené aplikace Canon PRINT pro operační systémy Android a iOS také z chytrých telefonů a tabletů. Funkce jako Wi-Fi Direct¹  a režim přístupového bodu umožňují přímé připojení tiskárny bez nutnosti využívat router nebo zadávat heslo k domácí Wi-Fi síti. Uživatelé tak mohou multifunkce snadno sdílet s hosty nebo ostatními členy rodiny.

Modely PIXMA řady TS9050 a PIXMA řady TS8050 disponují funkcí PIXMA Touch & Print, která na zařízeních s operačním systémem Android dovoluje snadné propojení chytrých telefonů a tabletů s tiskárnou. Uživatelé těchto zařízení kompatibilních s technologií NFC (komunikace na krátkou vzdálenost) tak mohou prostřednictvím aplikace Canon PRINT snadno tisknout i skenovat. Součástí PIXMA TS9050 je i rozhraní Ethernet, které nabízí připojení a sdílení v domácí síti klasicky pomocí síťového kabelu.

V případě multifunkcí PIXMA TS9050, PIXMA TS8050 a PIXMA TS6050 poskytuje dotykový LCD displej přístup ke službě PIXMA Cloud Link, která zajišťuje komunikaci s oblíbenými cloudovými službami a umožňuje rychlý tisk fotografií i nahrávání dokumentů do cloudu pro pozdější využití na cestách². Příznivci sociálních médií navíc mohou vybrané tiskárny³ propojit se službou Instagram a vytisknout své oblíbené fotografie, například na nový lesklý fotografický papír značky Canon ve čtvercovém formátu 13 x 13 cm (5 x 5 palců).

Moderní a kompaktní design pro stylové propojené domácnosti
Nové modely PIXMA dostaly do vínku kompaktní a elegantní design, díky kterému nevypadají jako běžná zařízení a mohou v domácnosti zastávat roli poutavého uměleckého díla. Modely PIXMA TS8050 a PIXMA TS6050 s kombinací lesklého a matného povrchu okamžitě projasní jakýkoli pokoj, zatímco PIXMA TS9050 v podobě nádherně estetického boxu ocení všichni uživatelé, kteří touží po maximálním uměleckém prožitku. Přední výklopný panel s velkým LCD displejem zajišťují rychlý přístup ke zcela novému intuitivnímu ovládacímu rozhraní, které v rámci jedné obrazovky umožňuje stejně snadnou navigaci a nabízí stejné funkce jako aplikace Canon PRINT.

Kvalitní domácí tisk rychle a snadno
Multifunkce PIXMA řady TS5050 a PIXMA řady TS6050 využívají systém pěti samostatných inkoustů a mohou se pochlubit rychlým a vysoce kvalitním tiskem na běžný a fotografický papír. Modely PIXMA TS9050 i PIXMA TS8050 díky doplňkové šedé a dokonalejší fotografické černé barvě kvalitu tisku fotografií ještě zvyšují a výsledné výstupy obsahují bohatší detaily v tmavých oblastech i ve stínech. Oba jsou proto ideální pro pokročilé fotografy. Pro všechny nové modely jsou k dispozici volitelné inkoustové kazety XL, díky nimž mohou uživatelé vytisknout více stránek. Samostatné inkousty navíc umožňují individuální výměnu každé barvy a minimalizují tak množství odpadu.

Kreativita z prostředí domova
Nejnovější multifunkční zařízení PIXMA jsou díky zadnímu podavači kompatibilní s širokou škálou typů a formátů papíru. Uživatelé mohou vytvářet opravdu různorodé tisky – od fotografií přes oboustranné dokumenty až po personalizovaná přání k narozeninám nebo umělecké výtvory svých dětí. Součástí modelů TS9050, TS8050 a TS6050 je i přední zásobník zjednodušující používání tiskárny všem uživatelům, kteří pravidelně tisknou dokumenty i fotografie. V zásobníku může být trvale vložený běžný papír, zatímco v zadním podavači libovolný fotografický papír – odpadá tak nutnost výměny médií mezi různými typy tisků. PIXMA TS9050 a PIXMA TS8050 nabízí taktéž i přímý potisk disků (CD, DVD, BR), a to přímo pomocí aplikace Canon PRINT.

Multifunkce PIXMA TS9050, PIXMA TS8050 a PIXMA TS5050 umožňují tisknout fotografie i bez připojení k počítači, a to přímo z paměťové karty SD. Model PIXMA TS9050 navíc při tomto způsobu tisku poskytuje i kreativní filtry, které mohou uživatelé ke svým fotografiím přidávat pomocí velkého dotykového displeje s úhlopříčkou 12,6 cm (5 palců) a okamžitě ověřovat své tvůrčí nápady.

Klíčové vlastnosti multifunkce PIXMA TS5050:

 • Kompaktní, elegantní a cenově dostupné zařízení typu „vše v jednom“
 • Tisk prostřednictvím Wi-Fi, z paměťových karet SD i z cloudových služeb
 • Displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm (3 palce) a jednoduché uživatelské rozhraní
 • Domácí bezokrajový tisk fotografií ve formátu 10x15 cm (4 x 6 palců) pod 40 sekund
 • Spolupráce s chytrými telefony a tablety prostřednictvím aplikace Canon PRINT

Klíčové vlastnosti multifunkce PIXMA TS6050:

 • Rychlé zařízení typu „vše v jednom“ pro tisk dokumentů i fotografií
 • Wi-Fi pro bezdrátový tisk, kopírování i skenování odkudkoli v domácnosti
 • Intuitivní uživatelské rozhraní na dotykovém displeji s úhlopříčkou 7,5 (3 palce)
 • Přístup k funkcím cloudových služeb z dotykového displeje
 • Spolupráce s chytrými telefony a tablety prostřednictvím aplikace Canon PRINT

Klíčové vlastnosti multifunkce PIXMA TS8050:

 • Tisk fotografií z prostředí domova v ohromující kvalitě
 • Kompaktní design, Wi-Fi konektivita a kopírovací i skenovací funkce
 • Velký dotykový displej s úhlopříčkou 10,8 cm (4,3 palce) a automaticky vyklápěný přední panel
 • Možnost bezdrátového připojení a NFC
 • Podpora paměťových karet SD
 • Spolupráce s chytrými telefony a tablety prostřednictvím aplikace Canon PRINT

Klíčové vlastnosti multifunkce PIXMA TS9050:

 • Specialista na tisk fotografií v ohromující kvalitě fotolaboratoře
 • Možnost použít na snímky na paměťové kartě SD kreativní filtry, a to prostřednictvím velkého dotykového displeje s úhlopříčkou 12,6 cm (5 palců)
 • Kompaktní provedení s elegantními kontrastními texturami
 • Zařízení typu „vše v jednom“ kompatibilní s chytrými telefony a disponující síťovou i cloudovou konektivitou
 • Wi-Fi, Ethernet a NFC
 • Podpora paměťových karet SD


¹ Pouze pro zařízení s operačním systémem Android
² Skenování do cloudu a do e-mailu je k dispozici pouze pro uživatele originálních inkoustů značky Canon
³ Modely TS9050, TS8050 a TS6050
Číst další článek

Canon spouští CCM Online: novou cloudovou službu pro konzistentní a atraktivní multikanálovou komunikaci se zákazníky

Londýn, 24. říjen 2018 – Společnost Canon Europe, světový lídr v oblasti zobrazovacích technologií, představila novou službu Customer Communications Management Online (CCM Online), která umožňuje zcela změnit systém komunikace se zákazníky. CCM Online je komplexní cloudové řešení, které dává firmám možnost zavést efektivnější a konzistentnější obousměrnou komunikaci se zákazníky. Celý systém navíc nevyžaduje žádnou předchozí investici. Canon se postará o proces od začátku až do konce – bezpečně připraví, sestaví a předá komunikovanou informaci prostřednictvím vybraného komunikačního kanálu. Každý kontakt se zákazníkem se tak stane novou příležitostí k obchodu.